معرفی دوره بورس مستر (مرجع کامل آموزش بورس ایران)

در این مطلب می خوانید(فهرست)

آموزش بورس ایران، امروزه ترند فضای مجازی شده است. علت هم هجوم افراد با بازار بورس ایران برای فرار از بی ارزش شدن سرمایه ی خود می باشد. در همین راستا مجموعه ی مهد سرمایه با برگزاری دوره بورس مستر، بستری برای آموزش صحیح بازار بورس ایران فراهم کرده است.

دوره بورس مستر، جامع ترین دوره آموزش بورس ایران

امروزه با توجه به ورود مردم به بازار بورس، همه چیز پیرامون این بازار سرمایه گذاری تحت تاثیر قرار گرفته است. اینکه با توجه به شرایط پیش آمده در کشور و تورم افسار گسیخته، مردم سرمایه گذاری در بورس را به سرمایه گذاری در بانک ترجیح می دهند، سبب شده است تا ورود سرمایه به این بازار افزایش یابد. این شرایط سبب شده است تا افراد بدون تخصص وارد بورس شده و نهایتا به علت عدم آموزش و آگاهی دچار ضررهای کلان شوند. این عامل موجب شده تا دوره آموزش بورس ایران، گزینه ای واجب الامر برای افراد وارد شده به بورس به حساب آید.

با نظر به این استقبال مردم از بورس، عده ی زیادی از افراد به این اندیشیدند که با برگزاری دوره های آموزشی هم درآمدی از این مسیر داشته باشند و هم اینکه بتوانند به افراد وارد شده کمکی کرده باشند. متاسفانه مشکلی که در این مورد وجود دارد این است که اغلب این دوره ها از استانداردهای لازم برخوردار نبوده و یا اینکه بیشتر به توضیح مبانی می پردازند و چندان کاربردی نیستند. برای حل این مشکل مجموعه ی مهد سرمایه اقدام به برگزاری آموزش بورس ایران و بین الملل کرده است.

در این دوره که به دوره ی آموزش بورس مستر معروف است، اساتید مجرب و حرفه ای اقدام به آموزش صفر تا صد بورس کرده اند. نکته ی مهم درباره ی این دوره که به نوبه ی خود فوق العاده است، آموزش بورس ایران و بین الملل است که به صورت موازی به همه ی شرکت کنندگان تدریس می شود. این دوره هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برای متقاضیان تدریس می شود و هیچ جای نگرانی برای افرادی که امکان آموزش حضوری ندارند، وجود ندارد.

برای آموزش بورس ایران نیاز به شرکت در دوره های مختلف مقدماتی و حرفه ای نیست، فقط کافیست تا در دوره ی بورس مستر شرکت کنید. این دوره از مقدمات بازار بورس شروع کرده و تا آموزش روش های موثر و حرفه ای نظیر تکنیکال و فاندامنتال ادامه دارد.

عرضه اولیه سهام چیست و چرا همیشه سودآور است؟

مرجع کامل آموزش بورس ایران

محتوای دوره ی بورس مستر

این دوره شامل ۶۰ ساعت تدریس مستمر و کامل است که همانگونه که گفتیم به دو شیوه ی حضوری و مجازی برگزار می شود. آموزش ها در قالب ۲۴ فصل که هر فصل شامل بخش های مختلف می باشد. از فصل اول که مربوط به مزایا و نحوه ی سرمایه گذاری در ایران می باشد، تدریس مبانی شروع شده و به سطح حرفه ای یعنی فصل مدیریت سرمایه و روانشناسی بازار می رسد.

در این دوره ی آموزش بورس ایران ویدیوهای آموزشی با بالاترین کیفیت به همراه نرم افزارهای مورد نیاز در اختیار شما قرار داده می شود. همچنین یکی از مشکلاتی که اغلب کارآموزان دوره های بورس با آن مواجه هستند، عدم دسترسی آن ها به دیتاهای بازار می باشد. در این دوره تمامی دیتاهای مورد نیاز برای آنالیز و تحلیل بازار، در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

وجه تمایز این دوره با دیگر دوره ها این است که در این دوره فقط روی کاغذ به شرکت کننده آموزش داده نمی شود. معمولا آموزش ها به صورت ویدیویی و تمثیلی به کارآموز داده می شود و اینکه او به چه میزان بتواند این آموزه ها را در بازار پیاده سازی کند، کمی برای اشخاص نگران کننده است. در این دوره در حین آموزش، معاملات آنلاینی برای کاربر تدارک دیده شده است تا تمامی روش هایی که به او یاد داده شده است را به صورت عملی پیاده سازی کنید. فردی که این چنین عملیاتی، دوره آموزش بورس ایران را بگذراند، قطعا نتایج فوق العاده را خواهد گرفت.

برای ارزیابی کیفیت کار کاربران و اینکه آنالیز شود آن ها به چه میزانی رشد و پیشرفت کرده اند، به صورت مرتب توسط آزمون های آنلاین، ارزیابی می شوند. نکته ی مهم دیگر اینکه شرکت کنندگان به صورت شبانه روزی توسط پشتیبانان مجموعه ساپورت شده و تمامی سوالات و مشکلاتشان توسط کارشناسان معتبر مجموعه رفع و رجوع می شود.

راز طلایی آموزش بورس ایران، این است که پشتیبانی آموزش از نحوه ی آموزش بسیار مهم تر می باشد؛ زیرا در آموزش آنلاین و مجازی، تدریس به صورت یک طرف صورت می گیرد و ممکن است ابهاماتی برای شرکت کننده به وجود بیاید. در چنین مواقعی شخص با مراجعه به پشتیبان مربوطه و رفع مشکل، آموزش را در ذهن خود نهادینه می کند.

آموزش فوق حرفه ای بورس در مهد سرمایه (معرفی دوره کوچینگ پلاس)

مرجع کامل آموزش بورس ایران 

ویژگی های دوره بورس مستر (دوره جامع آموزش بورس)

این دوره شامل مزایا و فواید گسترده ای می باشد. یکی از این مزایا این است که در خلل آموزش و یا حتی بعد از آن می توانید از مشاوران مجموعه برای سرمایه گذاری استفاده کنید. به هر حال سرمایه گذاری در بازار بورس ایران، با توجه به نوسانات شدیدی که دارد، همواره نیازمند مشاوره ی متخصصان این حوزه می باشد.

همچنین می توانید با یادگیری بهینه و موثر دوره ی آموزش بورس ایران از مجموعه ی مهد سرمایه، به عنوان همکار در مجموعه پذیرش شوید.

در پایان دوره و با قبولی در آزمون های آنلاین مدرک معتبری از مجموعه ی مهد سرمایه دریافت خواهید کرد. در ذیل مدرک شما امضای یکی از قدرتمندترین و سرشناس ترین استراتژیست های معاملات بورس در دنیا وجود خواهد داشت که قطعا برای تمامی شرکت کنندگان در این دوره افتخار به حساب خواهد آمد.

مرجع کامل آموزش بورس ایران

مجموعه ی مهد سرمایه به شما تضمین می دهد که با شرکت در دوره، در سریعترین زمان ممکن این هزینه به شما بازگشت داده خواهد شد و این هزینه ی اندک به عنوان سرمایه گذاری به حساب خواهد آمد.

شاید برای عده ی زیادی از افراد این سوال به وجود بیاید که آیا برای شرکت در این دوره نیاز به پیش زمینه ای می باشد؟ پاسخ خیر است. شما فقط بایستی مقدمات کار کردن با رایانه و اینترنت را بلد باشید!

اگر با مشکل هزینه در ابتدای راه مواجه هستید، مجموعه ی مهد سرمایه این امکان را برای علاقه مندان شرکت در دوره به وجود آورده است، که هزینه دوره را به صورت اقساط پرداخت کنید. اگر می خواهید به بازار بورس ایران وارد شوید، دوره ی بورس مستر حلقه ی گمشده ی موفقیت شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *