قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی مهد سرمایه به‌دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‌سایت مهد سرمایه هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری مهد سرمایه و سایر خدمات ارائه‌شده توسط مهد سرمایه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات مهد سرمایه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مهد سرمایه از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مهد سرمایه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. درصورتی‌که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مهد سرمایه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می­شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مهد سرمایه اقدام کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی‌که شما از سرویس‌‏ها و خدمات مهد سرمایه استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به مهد سرمایه ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به‌صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و درصورتی‌که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که مهد سرمایه به‌صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس ­های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن­ هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می­کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن­ های رسمی و مورد تأیید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ­ های شرکت از طریق آن‌ها صورت می­گیرد.
جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس­ های ویژه یا پروموشن­ ها، امکان دارد مهد سرمایه  برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
توجه داشته باشید که ۰۹۹۰۴۹۸۱۲۸۶ و ۰۹۹۰۴۹۸۱۲۸۷ تنها شماره‌‌هایی است که مهد سرمایه از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ( اس ام اس) ارسال می­کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان مهد سرمایه، با هر شماره دیگری تخلف و سوءاستفاده از نام مهد سرمایه است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@mahdesarmaye.com   اطلاع دهید. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس­ های ویژه مهد سرمایه را به اطلاع کاربران می­رساند و روشن است که امکان دریافت پیام­ های شما از طریق آن وجود دارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

مهد سرمایه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. مهد سرمایه متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی موردنیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. درواقع با استفاده از سایت مهد سرمایه، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مهد سرمایه، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولیدشده توسط مهد سرمایه جزئی از اموال مهد سرمایه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مهد سرمایه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مهد سرمایه محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل‌ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجادشده توسط مهد سرمایه و علائم تجاری ثبت‌شده نیز در انحصار مهد سرمایه است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت مهد سرمایه و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده‌کاوی، ربات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‌آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به‌صراحت برای مهد سرمایه محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات مهد سرمایه، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته، به‌استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت‌شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. مهد سرمایه به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش گذاری می‌‏دهد.
– کلیه سفارش‌‏های ثبت‌شده در سایت مهد سرمایه به‌وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. مهد سرمایه همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت‌شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می­دهد. باوجوداین، درصورتی‌که موجودی محصولی در مهد سرمایه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای مهد سرمایه محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به‌جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت‌شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به‌حساب مشتری واریز خواهد شد.
– مهد سرمایه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت‌شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای مهد سرمایه محفوظ است.
– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت مهد سرمایه، حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام‌شده توسط مشتری، برای مهد سرمایه محفوظ است. مهد سرمایه در اسرع وقت وجوه دریافتی را به‌حساب اعلام‌شده توسط مشتری واریز و عودت می­ نماید و مشتری با ورود به سایت مهد سرمایه می­پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
– کاربران باید هنگام سفارش کالای موردنظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به‌طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل‌پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس­ های همراه و ثابت توسط مشتری، به‌منزله مورد تأیید بودن صحت آن‌ها است و درصورتی‌که این موارد به‌صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مهد سرمایه جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می­تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین، مشتریان می­توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت‌شده باشد، تحویل‌گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
– با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به‌هیچ‌عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن ازجمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مسئله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور حقوقی برای آن‌ها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه ” تکمیل اطلاعات حقوقی ” و واردکردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.
همچنین آدرسی که خریدار به‌عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می­کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چراکه تغییر آدرس درج‌شده روی فاکتور پس از پردازش و تأیید سفارش، به‌هیچ‌عنوان امکان­پذیر نخواهد بود.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل‌اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مهد سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

مهد سرمایه خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می­داند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکرشده با ما در میان بگذارید.

نمایندگی

درصورتی‌که محصولات مهد سرمایه توسط شرکت و سایت و یا شخص دیگری به فروش می‌رسید برای اطمینان از اینکه آن فرد نمایندگی مهد سرمایه است لطفاً با شماره‌های مهد سرمایه تماس بگیرید. در صورت خرید محصولات مشابه از غیر از نمایندگی، مهد سرمایه هیچ مسئولیتی را نمی­پذیرد.