Algoyab - الگویاب

استراتژی معاملاتی خود را بدون برنامه نویسی بسازید ، بک تست کنید، مستحکم کنید ، در آینده بازار تست کرده و خروجی بگیرید.

الگویاب قدرتمندترین پلتفرم برای تولید، توسعه و تحقیق در مورد استراتژی های معاملاتی با   استفاده از هوش مصنوعی 

 

کد گواهی تایید سازمان فناوری اطلاعات  نرم افزار: 207141

 کد شامد نرم افزار الگویاب: 1-2-810230-62-0-1

 

محیط نرم افزار
چرا الگویاب ؟
  • هر معامله گری جهت ورود به بازار مالی نیازمند یک استراتژی معاملاتی است، هر استراتژی معاملاتی معیارهای لازم را جهت ورود و خروج از بازار در خود دارد.

    بعضی افراد تمایل دارند استراژی های معاملاتی خود را تبدیل به ربات (اکسپرت) کنند تا بتوانند در بازار بدون دخالت احساسات به صورت اتوماتیک ترید کنند.
    اینکار نیازمند دانش برنامه نویسی میباشد.

الگویاب  به شما کمک میکند قوی ترین استراتژی های معاملاتی  در بازار فارکس، کریپتو، بورس بین الملل و بورس ایران را با کمک الگوریتم های هوش مصنوعی  و اندیکاتور ها و اسیلاتورهای تکنیکال تولید کنید  بدون نیاز به دانش برنامه نویسی ، حتی کدنویسی  ربات خروجی برای MT4/5 به صورت خودکار توسط نرم افزار انجام میشود،حتی   شما می تواند 90% استراتژی ها خود را بدون کد نویسی در نرم افزار وارد کرده و در گذشته بازار تست کنید، مدیریت سرمایه را اعمال کنید ، تست های استحکام بگیرید ، تست های واک فوروارد یا شبیه سازی آینده را روی استراتژی ها انجام دهید تا استراتژی های  بهینه شده داشته باشید، و در نهایت  پرتوفویی  از استراتژی  های متناسب داشته باشید، خروجی لازم را بگیرید و روی پلتفرم معاملاتی را  اجرا کنید و  با

 داشتن سبدی از استراتژی های سودآور اتو ترید کنید.

بدون نیاز به برنامه نویسی

تنها با چند کلیک ساده هر ایده را پیاده سازی کنید و استراتژی های را تولید کنید.

صرفه جویی در زمان

به کار و زندگی خود برسید و 24 ساعت شبانه روز استراتژی بسازید.

کاملا قابل تنظیم

با اندیکاتور و شاخص های سفارشی، استراتژی مدرن و خاص خودتان خود را بسازید.

چند بازاری

در بازارهای مختلف (بورس ایران، فارکس، طلا، رمز ارز و...) استراتژی های متنوع تولید کنید.

تست استحکام خودکار

استراتژی های خود را تحت سخت ترین شرایط در بازار واقعی بیازمایید و کارایی آنها را به چالش بکشید.

نمودار نتایج استراتژی

1000 برابر سریع تر با هوش مصنوعی!

algoyab-vs-old-way

برای دریافت فایل PDF معرفی و شروع به کار با نرم افزار الگویاب روی دکمه زیر کلیک کنید.

ساخت ربات معامله گر در الگویاب

الگویاب چیست؟

اَلگویاب در واقع یک آزمایشگاه بسیار بزرگ است که در آن می‌توانید هم سیستم‌های معاملاتی مختلف بسازید، هم ایده‌های مختلف معاملاتی را تست کنید. علاوه بر این، امکانات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد تا هرچه ساخته‌اید را ارزیابی کنید و در نهایت با بهینه‌سازی، بهترین و کامل‌ترین نتیجه را برای خودتان خروجی بگیرید. این را هم باید بگوییم که اَلگویاب می‌تواند تمام این کارها را خودکار انجام دهد و شما فقط آن را مدیریت کنید.

چرا باید در طراحی استراتژی معاملاتی از هوش مصنوعی استفاده کنیم؟

هوش مصنوعی این روزها فراتر از تصور عمل می‌کند، به‌ویژه در بازارهای مالی. اگر بخواهیم کماکان در بازارهای مالی به روش‌های سنتی و قدیمی عمل کنیم، شاید با زحمت فراوان بتوانیم طعم موفقیت را بچشیم. مسیر این روزهای بازارهای مالی، مسیر هوش مصنوعی است! کارهای ذهنی خسته‌کننده و طولانی را به هوش مصنوعی می‌سپاریم، تا هم در کسری از ثانیه نتیجه بگیریم و هم عوامل خارجی تاثیرگذار بر تصمیمات‌مان را از میان برداریم.

چرا خرید ربات معامله گر اشتباه است؟

خریدن ربات از هر جایی اشتباه محض است! هرگز سرمایۀ خود را در اختیار ربات‌هایی که نمی‌دانید قرار است چه عملکردی در بازار داشته باشند، قرار ندهید! خریدن ربات‌، از هر منبعی، مثل شرکت در یک بازی قمار است که نمی‌دانیم قرار است با لبخند از بازی خارج شویم یا گریان و نالان! بلکه ربات‌ها را خودمان را براساس دانش ، تجربه  و شرایط فردی خودمان  با نرم‌افزارهای حرفه‌ای می‌سازیم تا بدانیم هر ربات چه وظیفه‌ای دارید و قرار است برای ما چه دستاوردی داشته باشد.

ساخت استراتژی معاملاتی

کار در نرم‌افزار اَلگویاب با ماژول ساخت آغاز می‌شود. در ماژول ساخت، تمام آنچه مد نظر داریم را مشخص می‌کنیم: از میزان و نوع حد ضرر و حد سود، نوع سهم، تایم‌فریم، بستن تمام معاملات در روز جمعه، تا مدیریت سرمایه استراتژی و فیلتر کردن استراتژی‌ها بر اساس موارد مختلف مانند تعداد معاملات، نسبت سود به ضرر و غیره. استراتژی‌هایی که در این قسمت به‌دست می‌آیند، آماده‌ی تست‌های استحکام و بهینه‌سازی خواهند بود.

چرا باید برای ساخت
استراتژی های مالی از
الگویاب استفاده کنیم؟

01
معاملات خود را ارزش‌گذاری کنید

با ابزارهایی که برای تحقیق و بررسی در اختیار شما قرار داده شده‌اند، می‌توانید استراتژی‌هایی را به‌دست آورید که هم از لحاظ آماری و هم در بازار برتری قابل توجهی دارند.

02
خطای انسانی را حذف کنید تا خطاهای معاملاتی شما به صفر برسند

استراتژی‌های مبتنی بر الگوریتم، تماماً خودکار معامله می‌کنند، هرگز چیزی را فراموش نمی‌کنند، اشتباه ندارند، و ابداً اسیر ترس یا طمع نمی‌شوند!

بهره‌وری را بالا ببرید

وقتی کارها تماماً خودکار می‌شوند، این برنامه‌ها هستند که نبض اُمور را در دست می‌گیرند؛ و هر روز هزاران استراتژی معاملاتی را می‌سازند و بررسی می‌کنند، در حالی که شما سرگرم کارهای روزمره خود هستید.

عالی، پیشرفته، منحصربه‌فرد

امکاناتی پیشرفته و مدرن که میتوانید تنظیمات تماماً سفارشی برای ساخت استراتژی‌های معاملاتی تا تست‌های استحکام، واک فوراورد و ... را به راحتی انجام دهید.

استراتژی معاملاتی واقعی ساخته شده

نمونه استراتژی

نسخه 30 روزه الگویاب را
بصورت رایگان امتحان کنید!

Algoyab - الگویاب