Algoyab - الگویاب

استراتژی معاملاتی خود را
بدون برنامه نویسی
بسازید!

الگویاب قدرتمندترین پلتفرم برای تولید، توسعه و تحقیق در مورد استراتژی های معاملاتی با یک کلیک است.

 

کد شامد نرم افزار الگویاب: 1-2-810230-62-0-1

محیط نرم افزار
نمودار نتایج استراتژی

بدون هیچ مهارت برنامه نویسی
به یک معامله گر موفق تبدیل شوید

سبد خود را از استراتژی های سودده پر کنید.

بدون نیاز به برنامه نویسی

رابط کاربری آسان برای ساخت استراتژی با چند کلیک.

صرفه جویی در زمان

به کار و زندگی خود برسید و 24/7 شبانه روز استراتژی بسازید.

کاملا قابل تنظیم

با اندیکاتور و شاخص های سفارشی استراتژی خود را بسازید.

چند بازاری

در بازارهای مختلف(بورس ایران، فارکس، طلا، رمز ارز و...) ترید کنید.

تست استحکام خودکار

اطمینان حاصل کنید که استراتژی های شما قوی و دارای مزیت واقعی در بازار هستند.

1000 برابر سریع تر با هوش مصنوعی!

algoyab-vs-old-way

ساخت ربات معامله گر در الگویاب

چرا خرید ربات معامله گر اشتباه است؟

خریدن ربات از هر جایی اشتباه محض است! هرگز سرمایۀ خود را در اختیار ربات‌هایی که نمی‌دانید قرار است چه عملکردی در بازار داشته باشند، قرار ندهید! خریدن ربات‌، از هر منبعی، مثل شرکت در یک بازی قمار است که نمی‌دانیم قرار است با لبخند از بازی خارج شویم یا گریان و نالان! بلکه ربات‌ها را خودمان با نرم‌افزارهای حرفه‌ای می‌سازیم تا بدانیم هر ربات چه وظیفه‌ای دارید و قرار است برای ما چه دستاوردی داشته باشد.

چرا باید در طراحی استراتژی معاملاتی از هوش مصنوعی استفاده کنیم؟

هوش مصنوعی این روزها فراتر از تصور عمل می‌کند، به‌ویژه در بازارهای مالی. اگر بخواهیم کماکان در بازارهای مالی به روش‌های سنتی و قدیمی عمل کنیم، شاید با زحمت فراوان بتوانیم طعم موفقیت را بچشیم. مسیر این روزهای بازارهای مالی، مسیر هوش مصنوعی است! کارهای ذهنی خسته‌کننده وطولانی را به هوش مصنوعی می‌سپاریم، تا هم در کسری از ثانیه نتیجه بگیریم و هم عوامل خارجی تاثیرگذار بر تصمیمات‌مان را از میان برداریم.

الگویاب چیست؟

اَلگویاب در واقع یک آزمایشگاه بسیار بزرگ است که در آن می‌توانید هم سیستم‌های معاملاتی مختلف بسازید، هم ایده‌های مختلف معاملاتی را تست کنید. علاوه بر این، امکانات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد تا هرچه ساخته‌اید را ارزیابی کنید و در نهایت با بهینه‌سازی، بهترین و کامل‌ترین نتیجه را برای خودتان خروجی بگیرید. این را هم باید بگوییم که اَلگویاب می‌تواند تمام این کارها را خودکار انجام دهد و شما فقط یک دکمه را بزنید.

ساخت ربات معامله گر

کار در نرم‌افزار اَلگویاب با ماژول ساخت آغاز می‌شود. در ماژول ساخت، تمام آنچه مد نظر داریم را مشخص می‌کنیم: از میزان و نوع حد ضرر و حد سود، نوع سهم، تایم‌فریم، بستن تمام معاملات در روز جمعه، تا مدیریت سرمایه استراتژی و فیلتر کردن استراتژی‌ها بر اساس موارد مختلف مانند تعداد معاملات، نسبت سود به ضرر و غیره. استراتژی‌هایی که در این قسمت به‌دست می‌آیند، آماده‌ی تست‌های استحکام و بهینه‌سازی خواهند بود.

چرا باید برای ساخت
استراتژی های مالی از
الگویاب استفاده کنیم؟

01
معاملات خود را ارزش‌گذاری کنید

با ابزارهایی که برای تحقیق و بررسی در اختیار شما قرار داده شده‌اند، می‌توانید استراتژی‌هایی را به‌دست آورید که هم از لحاظ آماری و هم در بازار برتری قابل توجهی دارند.

02
خطای انسانی را حذف کنید تا خطاهای معاملاتی شما به صفر برسند

استراتژی‌های مبتنی بر الگوریتم، تماماً خودکار معامله می‌کنند، هرگز چیزی را فراموش نمی‌کنند، اشتباه ندارند، و ابداً اسیر ترس یا طمع نمی‌شوند!

بهره‌وری را بالا ببرید

وقتی کارها تماماً خودکار می‌شوند، این برنامه‌ها هستند که نبض اُمور را در دست می‌گیرند؛ و هر روز میلیون‌ها استراتژی معاملاتی را می‌سازند و بررسی می‌کنند، در حالی که شما سرگرم کارهای روزمره خود هستید.

عالی، پیشرفته، منحصربه‌فرد

مشابه امکاناتی که اینجا در اختیار دارید را هرگز جای دیگری نخواهید دید – از تنظیمات تماماً سفارشی برای ساخت استراتژی‌های معاملاتی گرفته تا تست‌های استحکام و قالب‌های آماده.

استراتژی معاملاتی واقعی ساخته شده

نمونه استراتژی

نسخه 30 روزه الگویاب را
بصورت رایگان امتحان کنید!

Algoyab - الگویاب