خدمات مهد سرمایه

جامع، دقیق، تخصصی، بدون رقیب!
بهترین خدمات در خصوص برنامه‌نویسی ربات‌های معامله‌گر، طراحی سبد سهام و تست‌های پیشرفته‌ی استراتژی‌های معاملاتی را همراه با پشتیبانی‌ بسیار دقیق به مخاطبان ارائه می‌دهیم

تریدینگ کلاب

تریدینگ کلاب چیست و چه هدفی دارد؟ جایی که مبتدی به معامله گر و معامله گر به متخصص تبدیل می شود

مشاوره سرمایه گذاری

این خدمت در مهد سرمایه شامل ارائه راهکار و نقشه راه جهت کسب حداکثر بهره از سرمایه گذاری مشتریان و ارائه خدمات مبتنی بر دانش روز دنیا میباشد.

برنامه نویسی

سفارش برنامه نویسی ربات معامله گر و اندیکاتور درخواست طراحی انواع سبد سهام تست پیشرفته ربات های معامله گر همراه با بهینه سازی

تریدینگ کلاب مهد سرمایه فضایی اختصاصی است که معامله‌گران بازارهای مالی در آن گرد هم می‌آیند و به فعالیت‌های مختلف در حوزۀ بازارهای مالی می‌پردازند.
اینجا در حقیقت یک فضای تخصصی است که سعی شده فضای تریدینگ کلاب‌های تجاری واقعی موجود در دانشگاه‌ها و مدارس بازرگانی شبیه‌سازی شود.
هدف اصلی مجموعه مهد سرمایه از تشکیل تریدینگ کلاب، ایجاد یک جامعه هم‌فکر، متخصص، و موفق در بازارهای مالی است. همه‌ی افراد مجرب این مجموعه در تلاش هستند تا شما را به یک معامله‌گر حرفه‌ای تبدیل کنند.

مهد سرمایه با سالها سابقه درخشان و متشکل از کارشناسان مجرب در امر مشاوره سرمایه گذاری، آماده ارائه مشاوره برای سرمایه گذاری موفق و سودمند شما در انواع بازارهای مالی
( بورس ایران ، بازارهای جهانی، رمز ارزها ) می باشد.
یکی از خدمات مهدسرمایه مدیریت سرمایه شما است.

اولین نیاز هر معامله گری داشتن استراتژی معاملاتی است ، بسیاری از معامله گران علاقمند هستند که استراتژی های معاملاتی خود را تبدیل به ربات و یا همان اکسپرت معاملاتی کرده تا
به راحتی بتوانند در بازار بدون دخالت احساسات در معاملات اتوترید کنند، برای اینکار داشتن تخصص برنامه نویسی نیاز اصلی و پایه میباشد.
یکی از خدمات ما در مجموعه مهدسرمایه در زمینه برنامه نویسی انواع اکسپرت ها و اندیکاتور میباشد تا از این راه ، امکان معاملات اتوماتیک را برای معامله گران هموار تر کنیم.