کوچینگ بازارهالی مالی

آموزش حرفه‌‌ای معاملات الگوریتمی: طراحی استراتژی با هوش مصنوعی 
آموزش الگوتریدینگ در کلاس جهانی

مدرس دوره: محمدجواد آقابابایی

مدرس مجموعه مهد سرمایه
بیش از هشت سال تجربۀ فعالیت و معامله‌گری
متخصص معاملات الگوریتمی در بازارهای بین‌المللی

توضیحات دوره

روش نوین در آموزش بازارهای مالی و معامله‌گری حرفه‌ای

شرکت‌کنندگان در دورۀ کوچینگ با استفاده از بزرگترین آزمایشگاه طراحی استراتژی معاملاتی (نرم‌افزار اَلگویاب)، در یک محیط تست بسیار پیشرفته، با طراحی اصولی ربات‌های معامله‌گر با کمک هوش مصنوعی می‌توانند تبدیل به یک متخصص تراز اول شوند.
در نرم‌افزار اَلگویاب، که کامل‌ترین امکانات را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد، با استفاده از بهترین و دقیق‌ترین داده‌ها، ابتدا اقدام به ساخت استراتژی‌های معاملاتی می‌کنیم. سپس استراتژی‌های تولیدشده برای ارزیابی کیفی راهی مرحله‌ی تست‌های پیشرفتۀ استحکام می‌شوند. در نهایت، استراتژی‌هایی که بتوانند تمام تست‌های استحکام را پشت سر بگذارند، به مرحله‌ی بهینه‌سازی و در آخر، به پورتفولیو (سبد سهام) می‌رسند و آماده‌ی انتقال به بازار هستند.

این دوره برای چه کسانی مناسـب اسـت؟

این دوره برای چه کسانی مناسـب نیست؟

دموی جلسات

ویژگی‌های دوره

سرفصل‌های دوره کوچینگ بازارهای مالی

نظر دانشجویان دوره‌های قبلی کوچینگ

پخش ویدیو
mahd-info

این دوره آموزشی به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و در صورت رسیدن درخواست ثبت نام دوره حضوری به حد نصاب، امکان برگزاری حضوری نیز وجود خواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی مهد سرمایه در تماس باشید.

021-91070085
021-91070776

سوالات متداول

دوره‌ی ما در شرکت مهد سرمایه به نشانی تهران، بلوار کریم‌خان زند، خیابان عضدی، کوچه عقیلی، خانه خلاق دانشگاه پیام نور، طبقه همکف  برگزار می‌شود.

با شرکت در دوره کوچینگ، دانش لازم برای ساخت حداقل ۲۰ استراتژی با بک‌تست سودآور همراه با تست‌های پیشرفته در ۱۰ سال گذشته را خواهید داشت و در صورتی که مراحل یادگیری برای شما دشوار باشد، علاوه بر پرسش و پاسخ کلاسی، یک جلسه رفع اشکال نیز برگزار می‌گردد.

افرادی که با مفاهیم اولیۀ بورس آشنایی دارند، می‌دانند که طراحی یک ربات معامله‌گر، یک امر بسیار زمان‌بر و فراتر از توانایی مغز انسان است. با توجه به اثبات قدرت هوش مصنوعی در بسیاری از زمینه‌ها، بهره‌گیری از نرم‌افزارهای تخصصی در بازارهای سرمایه نیز ضروری می‌‌باشد.
این نرم‌افزارها که با هوش مصنوعی کار می‌کنند، قابلیت طراحی صدها ربات معامله‌گر در مدت زمانی بسیار کوتاه و با در نظر گرفتن میلیون‌ها حالت مختلف را خواهند داشت که مغز انسان به هیچ وجه نمی‌تواند در زمان کوتاه به چنین نتایجی برسد. همچنین، به کمک نرم‌افزارها تست‌هایی را می‌توان روی استراتژی‌ها انجام داد که به‌صورت دستی غیرقابل انجام هستند.

این دوره آموزشی منحصراً در شرکت مهد سرمایه برگزار می‌شود و مطابق با استانداردهای جهانی روز می‌باشد. دوره‌ای مشابه با این دوره در سطح کشور برگزار نمی‌شود. از این رو، ما جهت ارتقای سطح دانش بورسی و برای رفاه حال دانشجویان عزیز، این دوره را با حداقل قیمت در مقایسه با قیمت جهانی آن عرضه کرده‌ایم.

بله، با هماهنگی با واحد مالی مجموعۀ مهد سرمایه، می‌توانید هزینه‌ی دوره‌های سطح 1 و 2 را به‌صورت اقساط پرداخت کنید.

بله، نرم‌افزارهایی که در دوره‌ها تدریس می‌شوند، در ابتدای دوره رایگان در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرند. دانشجویانی که قبلاً نرم‌افزارها را از ما خریداری کرده‌اند، از هزینه‌ی دوره، به نسبت، کاسته خواهد شد.

برای هر دوره، یک گروه ویژه در تلگرام تشکیل می‌شود. تمام اعلان‌ها، هماهنگی‌ها، و سوال و جواب‌ها در گروه مطرح می‌شوند. ارتباط با استاد دوره نیز از طریق این گروه میسر است. بعد از اتمام دوره‌های سطح 1، هر دانشجو تا 3 ماه می‌تواند از خدمات پشتیبانی مهد سرمایه، به‌ویژه ارتباط با استاد دوره در حد امکان، استفاده نماید.

بله، برای ورود به دورۀ سطح 2، دانشجو می‌بایستی سطح 1 را با موفقیت پشت سر بگذارد و موارد خواسته‌شده در آخرین جلسۀ سطح 1 را به استاد دوره ارائه نماید.

پشتیبانی دوره​

تلگرام

پشتیبانی تلفنی

رفع اشکال سیستمی

پشتیبانی تیکتی

ثبت‌نام در دوره

15.000.000 تومان

9.750.000 تومان

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد ثبت‌نام و شرایط پرداخت می‌توانید با پشتیبانی تماس بگیرید یا فرم درخواست مشاوره زیر را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم. 

تلفن پشتیبانی: 02191070085

پرداخت هزینه رزرو دوره

درخواست مشاوره شرکت در دوره

برای آشنایی سریع با معاملات الگوریتمی، توصیه می‌کنیم فایل راهنمای زیر را دانلود کنید.

تا شروع دوره جدید، زمان زیادی باقی نمانده است!

شرکت مهد سرمایه به عنوان شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی در کشور، فعالیت‌های خود را با هدف ارتقای کیفیت معاملات و رفع نیاز تکنولوژی آموزشی با عرضه به‌روزترین دانش و ابزارهای این رشته در قالب‌های مختلف ارائه می‌کند. 

خدمات شرکت مهد سرمایه با هدف ارتقای سطح دانش و توانمندی معامله‌گران در بازارهای سرمایه، به‌صورت فراگیر در اختیار عموم قرار می‌گیرد. فعالان بازارهای سرمایه و شرکت‌های سرمایه‌گذاری می‌توانند زیر نظر تخصصی کاپیتان مهندس مهدی صفایی از مشاوره و آموزش‌های تخصصی ایشان در بازارهای مالی داخل و خارج بهره ببرند.

چرا اکثر معامله‌گرها در بازارهای مالی ضرر می‌کنند؟

این ویدیوها را تماشا کنید تا با تکنیک‌ها و نرم‌افزارهای تخصصی هوش مصنوعی  در زمینه طراحی و تست پیشرفتۀ استراتژی‌های معاملاتی آشنا شوید.