دوره کوچینگ بازارهای مالی مهد سرمایه

آموزش حرفه‌ ای معاملات الگوریتمی با کمک هوش مصنوعی در طراحی استراتژی
بالاترین سطح آموزش الگوتریدینگ در کلاس جهانی

برای آشنایی سریع با معاملات الگوریتمی، توصیه می‌کنیم فایل راهنمای زیر را دانلود کنید.

تا شروع دوره جدید، زمان زیادی باقی نمانده است!

روز
ساعت
دقیقه

سرفصل‌های دوره کوچینگ بازارهای مالی

روش نوین در آموزش بازارهای مالی و معامله‌گری حرفه‌ای

(معاملات الگوریتمی در بازار سهام و ارز بین‌المللی، رمزارزها و بورس ایران)

شرکت‌کنندگان در دورۀ کوچینگ با استفاده از بزرگترین آزمایشگاه طراحی استراتژی معاملاتی (نرم‌افزار الگویاب)، در یک محیط تست بسیار پیشرفته، با طراحی اصولی استراتژی‌های معاملاتی با کمک هوش مصنوعی می‌توانند تبدیل به یک متخصص تراز اول شوند.
در نرم‌افزار اَلگویاب، که کامل‌ترین امکانات را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد، با استفاده از بهترین و دقیق‌ترین داده‌ها، ابتدا اقدام به ساخت استراتژی‌های معاملاتی می‌کنیم. سپس استراتژی‌های تولیدشده برای ارزیابی کیفی راهی مرحله‌ی تست‌های پیشرفتۀ استحکام می‌شوند. در نهایت، استراتژی‌هایی که بتوانند تمام تست‌های استحکام را پشت سر بگذارند، به مرحله‌ی بهینه‌سازی و در آخر، به پورتفولیو (سبد سهام) می‌رسند و آماده‌ی انتقال به بازار هستند.

مهندس محمدجواد آقابابایی

مدیر آموزش مجموعه مهد سرمایه
مدرس و هیئت علمی مهد سرمایه
بیش از هشت سال تجربۀ فعالیت و معامله‌گری
فوق تخصص معاملات الگوریتمی در بازارهای بین‌المللی

نظر دانشجویان دوره‌های قبلی کوچینگ

mahd-info
price2

این دوره آموزشی بصورت آنلاین برگزار می شود و در صورت رسیدن حدنصاب درخواست ثبت نام دوره بصورت حضوری، امکان برگزاری حضوری دوره نیز وجود خواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی مهد سرمایه در تماس باشید.

021-91070085
021-91070776

سوالات متداول

دوره‌ی ما در شرکت مهد سرمایه به نشانی تهران، بلوار کریم‌خان زند، خیابان عضدی، کوچه عقیلی، خانه خلاق دانشگاه پیام نور، طبقه همکف  برگذار می شود.

با شرکت در دوره کوچینگ، دانش لازم برای ساخت حداقل ۲۰ استراتژی با بک‌تست سودآور همراه با تست‌های پیشرفته در ۱۰ سال گذشته را خواهید داشت و در صورتی که مراحل یادگیری برای شما دشوار باشد، علاوه بر پرسش و پاسخ کلاسی، یک جلسه رفع اشکال نیز برگزار می‌گردد.

یکی از مشکلات عمده معامله‌گران بازارهای سرمایه، عدم توانایی در سودآوری مستمر و با ثبات است. یکی از دلایل این امر را می‌توان در ضعف محتوای آموزشی دوره‌های موجود در سطح کشور جستجو کرد. این آموزش‌ها غالباً دانش های منسوخ‌شده را به دانشجویان ارائه می‌دهند که در بازار واقعی کاربرد چندانی ندارند. مهد سرمایه، ضمن درک این کاستی و با تکیه بر دانش فنی و ابزارهای روز دنیا در تلاش است تا این خلاء آموزشی را جبران کرده و سطح جدید از دانش را عرضه کند.
در این راستا و با توجه به اهمیت روزافزون معاملات الگوریتمی در دنیا، مهد سرمایه آخرین دست‌آوردهای علمی و عملی روز دنیا در زمینه الگوتریدینگ و به ویژه در زمینه استفاده از هوش مصنوعی در بازارهای مالی را برای علاقه‌مندان به فعالیت در بازارهای مالی ارائه کرده است.

افرادی که با مفاهیم اولیۀ بورس آشنایی دارند، می‌دانند که طراحی یک ربات معامله‌گر، یک امر بسیار زمان‌بر و فراتر از توانایی مغز انسان است. با توجه به اثبات قدرت هوش مصنوعی در بسیاری از زمینه‌ها، بهره‌گیری از نرم‌افزارهای تخصصی در بازارهای سرمایه نیز ضروری می‌ باشد.
این نرم‌افزارها که با هوش مصنوعی کار می‌کنند، قابلیت طراحی صدها ربات معامله‌گر در مدت زمانی بسیار کوتاه و با در نظر گرفتن میلیون‌ها حالت مختلف را خواهند داشت که مغز انسان به هیچ وجه نمی‌تواند در زمان کوتاه به چنین نتایجی برسد. همچنین، به کمک نرم‌افزارها تست‌هایی را می‌توان روی استراتژی‌ها انجام داد که به‌صورت دستی غیرقابل انجام هستند.

بله. پس از پایان دورۀ سطح 2، آزمونی برگزار می‌شود. دانشجویانی که بتوانند حداقل ۸۰ درصد نمره را کسب کنند موفق به دریافت مدرک می‌شوند. این مدرک قابل استعلام بوده و جهت ارائه به عنوان رزومه در خارج از کشور از اعتبار قابل قبولی برخوردار است.
توجه: اعتقاد ما بر این است که مدرک‌گرایی در معامله‌گری حرفه‌ای بورس تأثیری ندارد!

این دوره آموزشی منحصراً در شرکت مهد سرمایه برگزار می‌شود و مطابق با استانداردهای جهانی روز می‌باشد. دوره‌ای مشابه با این دوره در سطح کشور برگزار نمی‌شود. از این رو، ما جهت ارتقای سطح دانش بورسی و برای رفاه حال دانشجویان عزیز، این دوره را با حداقل قیمت در مقایسه با قیمت جهانی آن عرضه کرده‌ایم.

بله، با هماهنگی با واحد مالی مجموعۀ مهد سرمایه، می‌توانید هزینه‌ی دوره‌های سطح 1 و 2 را به‌صورت اقساط پرداخت کنید.

بله، نرم‌افزارهایی که در دوره‌ها تدریس می‌شوند، در ابتدای دوره رایگان در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرند. دانشجویانی که قبلاً نرم‌افزارها را از ما خریداری کرده‌اند، از هزینه‌ی دوره، به نسبت، کاسته خواهد شد.

برای هر دوره، یک گروه ویژه در واتس‌آپ تشکیل می‌شود. تمام اعلان‌ها، هماهنگی‌ها، و سوال و جواب‌ها در گروه مطرح می‌شوند. ارتباط با استاد دوره نیز از طریق این گروه میسر است. بعد از اتمام دوره‌های سطح 1، هر دانشجو تا 3 ماه می‌تواند از خدمات پشتیبانی مهد سرمایه، به‌ویژه ارتباط با استاد دوره در حد امکان، استفاده نماید.

بله، برای ورود به دورۀ سطح 2، دانشجو می‌بایستی سطح 1 را با موفقیت پشت سر بگذارد و موارد خواسته‌شده در آخرین جلسۀ سطح 1 را به استاد دوره ارائه نماید.

بله. آموزش‌های مکمل و کتاب به دانشجویان سطح 1 و 2 داده می‌شود تا مکمل دوره باشد. این آموزش‌ها و کتب‌ به دانشجویان کمک می‌کنند تا مسیر دوره را به نحو کامل‌تری پیش ببرند.

شرکت مهد سرمایه به عنوان شرکت پیشرو در معاملات الگوریتمی در کشور، فعالیت‌های خود را با هدف ارتقای کیفیت معاملات و رفع نیاز تکنولوژی آموزشی با عرضه به‌روزترین دانش و ابزارهای این رشته در قالب‌های مختلف ارائه می‌کند. 

خدمات شرکت مهد سرمایه با هدف ارتقای سطح دانش و توانمندی معامله‌گران در بازارهای سرمایه، به‌صورت فراگیر در اختیار عموم قرار می‌گیرد. فعالان بازارهای سرمایه و شرکت‌های سرمایه‌گذاری می‌توانند زیر نظر تخصصی کاپیتان مهندس مهدی صفایی از مشاوره و آموزش‌های تخصصی ایشان در بازارهای مالی داخل و خارج بهره ببرند.

چرا اکثر معامله‌گرها در بازارهای مالی ضرر می‌کنند؟

این ویدیوها را تماشا کنید تا با تکنیک‌ها و نرم‌افزارهای تخصصی هوش مصنوعی  در زمینه طراحی و تست پیشرفتۀ استراتژی‌های معاملاتی آشنا شوید.

درخواست مشاوره