برنامه نویسی

اکسپرت

هر آنچه در بازارهای مالی به دنبال آن هستید

سفارش برنامه نویسی ربات معامله گر و اندیکاتور
درخواست طراحی ربات رمزارز
طراحی سبد سهام(پرتفولیو)
تست پیشرفته ربات های معامله گر

خدمات برنامه نویسی مهد سرمایه

خدماتی که در اینجا برای  معامله‌گران ارائه شده‌اند،  بر اساس آخرین و به‌روزترین علوم بازارهای مالی است و کارشناسان مهدسرمایه با بهره‌مندی از دانش، تجربه و مهارت کافی سعی در ارایه بهترین خدمات  به شما معامله گران را دارند.

برای ثبت درخواست خود به جهت استفاده از این خدمات می‌توانید بعد از انتخاب هر  کدام از موارد زیر، در انتهای صفحه فرم‌ها را تکمیل کرده و برای ما ارسال کنید که پس از بررسی‌های لازم، کارشناسان ما ادامه‌ی فرآیند را برای شما انجام می‌دهند.

اکسپرت
اندیکاتور

سفارش اندیکاتور

برنامه‌نوسی و ساخت اندیکاتور و اکسپرت با استفاده از دانش به‌روز، تجربۀ بالا و ابزارهای پیشرفته انجام می‌شود و همچنین توانایی استفاده از API به کمک پایتون در ایجاد ارتباط بین ربات‌های معامله‌گر با صرافی‌های رمزارز وجود دارد.

اکسپرت

سفارش اکسپرت

بسیاری از سایت‌ها، چه ایرانی و چه خارجی، ربات معامله‌گر یا همان اکسپرت یا دقیق‌تر بگوییم، اکسپرت اَدوایزر، می‌فروشند. اما اگر حرفه‌ای بازارهای مالی هستید، بهتر است هندوانه‌ در بسته نخرید و به‌جای آن، استراتژی معاملاتی خودتان را به اکسپرت تبدیل کنید.

استراتژی معاملاتی

طراحی استراتژی معاملاتی

استراتژی‌هایی که تولید می‌شوند با استفاده از نرم‌افزارهای پیشرفته و الگوریتم‌های پیچیده با کمک هوش مصنوعی بر اساس آخرین دستاوردها در حوزۀ بازارهای مالی به صورت فیلترشده به کاربر ارائه می‌شوند. علاوه بر طراحی و تولید، فرایند تست‌های مختلف استحکام هم لحاظ می‌گردد.

سبد سهام

طراحی سبد سهام

با توجه به نرم‌افزارهای قدرتمندی که در اختیار داریم، می‌توانیم در سطح جهان بهترین ترکیب سبد سهام (پورتفولیو) را بر اساس سهم‌های مورد نظر مشتریان با انجام تست کیفیت و متناسب با میزان سرمایه و ریسک‌پذیری شما ارائه دهیم.

تست پیشرفته استراتژی ها

تست پیشرفته استراتژی‌ها

بعد از طراحی استراتژی، تست استحکام استراتژی و بهینه‌سازی آن انجام می‌شود که تمام ارکان مهم استراتژی‌های معاملاتی مورد بررسی قرار می‌گیرند.
در این مرحله تمام استراتژی‌های تولیدشده که از استحکام کافی برخوردار نیستند از لیست استراتژی‌ها حذف شده و طبیعتاً استراتژی‌هایی با ثبات بیشتر و قابل اطمینان باقی می‌مانند.

api

سفارش API

API واسطه‌ای است که به ما کمک می‌کند کاری را انجام دهیم. برای مثال، اپلیکیشن اسنپ! به ما کمک می‌کند تاکسی آنلاین پیدا کنیم و یک نوع API به حساب می‌آید. اما در بازارهای مالی، اگر بخواهیم از راه دور نرم‌افزار معاملاتی خود را کنترل کنیم، یا دسترسی خاصی داشته باشیم که در حالت عادی امکان‌پذیر نیست، باید از API کمک بگیریم.