اکسپرت
سفارش طراحی اکسپرت معاملاتی

سفارش برنامه نویسی اکسپرت (ربات معامله گر)

بسیاری از سایت‌ها، چه ایرانی و چه خارجی، ربات معامله‌گر یا همان اکسپرت یا دقیق‌تر بگوییم، اکسپرت اَدوایزر، می‌فروشند. اما اگر حرفه‌ای بازارهای مالی هستید، بهتر است هندوانه‌ی در بسته نخرید و به‌جای آن، استراتژی معاملاتی خودتان را به اکسپرت تبدیل کنید. 

برای این کار ما در مجموعه مهدسرمایه  هرآنچه مد نظر دارید را تبدیل به کدهای برنامه نویسی  MQL4 /5  می کنیم.  

فهرست مطالب

سفارش طراحی اکسپرت

(در حداقل زمان، توسط متخصصین خبره)

ساخت  اکسپرت با استفاده از دانش به‌روز، تجربه‌ی بالا و ابزارهای پیشرفته در این مجموعه انجام می‌شود. از ساده‌ترین تا پیچیده‌ترین اکسپرت‌ها را ما برای شما به دو زبان MQL4 برای متاتریدر 4 و MQL5 برای متاتریدر 5، طراحی می‌کنیم. 

همچنین، اگر از قبل ربات معامله‌گر دارید و می‌خواهید هرگونه تغییراتی در کد آن ایجاد کنید، برای مثال: به‌جای معامله کردن به شما هشدار داده شود و یا کدهای خود را تغییر داده و به آن شرایط جدیدی را اضافه و یا کم کنید و یا ارور های احتمالی را برطرف کنید، ما این خدمات را به شما ارائه میدهیم.

 

شرایط درخواست طراحی اکسپرت (ربات معامله گر)

 1.  شما باید جزئیات رباتی که مد نظر دارید را کامل برای ما توضیح دهید. (مانند: بازار و سهم، اندیکاتورهایی که می‌خواهید، نوع ورود و خروج معاملات)
 2. ‌بهترین کار این است که از صفحه‌ی متاتریدر (شامل چارت و اندیکاتورها روی چارت) عکس یا فیلم بگیرید و روی عکس یا فیلم برای ما توضیحات بنویسید.
 3. اگر می‌خواهید تغییرات ساختاری در ربات خود ایجاد کنید و مواردی را به آن اضافه و یا حذف کنید،   حتماً باید سورس کد آن را در اختیار ما قرار دهید.

مراحل انجام کار 

 1. ثبت سفارش و اعلام جزئیات اکسپرت درخواستی 
 2. ارجاع درخواست به واحد برنامه‌نویسی جهت بررسی زمان و هزینه اجرا (درخواست مشتریان ابتدا از لحاظ امکان پیاده سازی بررسی میشود،  درخواست ها باید در چارچوب بازارهای مالی و منطق برنامه‌نویسی باشد.)
 3. اعلام زمان و هزینه به مشتریان
 4. دریافت 50 درصد از مبلغ برای شروع پروژه
 5. ارائه فیلم کارکرد اکسپرت یا اندیکاتور به کاربر
 6. تسویه حساب و دریافت مابقی مبلغ پروژه
 7. تست اکسپرت به مدت یک هفته در بازار توسط کاربر و اعلام خطاها و ایرادات احتمالی به ما (چنانچه در عملکرد اکسپرت ایرادی دیده شود، یا شرایط مغایر با درخواست کاربر باشد، برطرف کردن مشکل برعهده ما است.)
 8.  تحویل کد منبع و فایل اصلی اجرایی اکسپرت به کاربر پس از اتمام مهلت تست و عدم وجود خطا در عملکرد اکسپرت 

قیمت سفارش اکسپرت

تحویل نهایی فایل‌ها منوط به تسویه حساب کامل است. همچنین، برای تغییر، به‌روزرسانی و ارائه‌ خدمات پشتیبانی بعد از گذشت یک هفته مهلت تست، هزینه‌ی جداگانه دریافت می‌شود.  محاسبه قیمت بر اساس  نوع و پیچیدگی پروژه متغیر خواهد بود.