اکسپرت
سفارش طراحی اکسپرت معاملاتی

سفارش برنامه نویسی اکسپرت (ربات معامله گر)

در مهد سرمایه از ربات معامله‌گر تا جان آدمیزاد هست! 

بسیاری از سایت‌ها، چه ایرانی و چه خارجی، ربات معامله‌گر یا همان اکسپرت یا دقیق‌تر بگوییم، اکسپرت اَدوایزر، می‌فروشند. اما اگر حرفه‌ای بازارهای مالی هستید، بهتر است هندوانه‌ی در بسته نخرید و به‌جای آن، استراتژی معاملاتی خودتان را به اکسپرت تبدیل کنید. 

برای این کار، ما در خدمت شما هستیم تا هرآنچه مد نظر دارید را تبدیل به کد کنیم.  فرقی نمی‌کند، متاتریدر 4 باشد یا 5، اکسپرت باشد یا اندیکاتور و حتی برای رمزارزها که در ادامه توضیح می‌دهیم. 

فهرست مطالب

سفارش طراحی اکسپرت

ساخت  اکسپرت با استفاده از دانش به‌روز، تجربه‌ی بالا و ابزارهای پیشرفته در این مجموعه انجام می‌شود. از ساده‌ترین تا پیچیده‌ترین اکسپرت‌ها را ما برای شما به دو زبان MQL4 برای متاتریدر 4 و MQL5 برای متاتریدر 5، طراحی می‌کنیم. 

برای سفارش طراحی ربات معامله‌گر، لطفاً درخواست خود را ثبت نمایید. ما با شما تماس می‌گیریم. 

همچنین، اگر از قبل ربات معامله‌گر دارید و می‌خواهید تغییراتی در کد آن ایجاد کنید، برای مثال، به‌جای معامله کردن به شما هشدار داده شود، ما در خدمت شما هستیم. 

شرایط درخواست طراحی ربات معامله‌گر

 1.  شما باید جزئیات رباتی که مد نظر دارید را کامل برای ما توضیح دهید. (مانند: بازار و سهم، اندیکاتورهایی که می‌خواهید، نوع ورود و خروج معاملات)
 2. ‌بهترین کار این است که از صفحه‌ی متاتریدر (شامل چارت و اندیکاتورها روی چارت) عکس بگیرید و روی عکس برای ما توضحات بنویسید. 
 3. طراحی ربات معامله‌گر، بسته به پیچیدگی آن، ممکن است حتی تا 2 ماه زمان نیاز داشته باشد. 
 4. هزینه‌ی طراحی ربات معامله‌گر به نوع ربات (MQL4 یا MQL5) و پیچیدگی آن بستگی دارد و حداقل از 1 میلیون 500 هزار تومان شروع می‌شود. 
 5. اگر می‌خواهید ربات شما را ما ارتقاء دهیم و مواردی را به آن اضافه کنیم، حتماً باید سورس کد آن را در اختیار ما قرار دهید.

مراحل درخواست طراحی اکسپرت

 1. ثبت سفارش و اعلام شرایط و جزئیات به ما توسط کاربر
 2. ارجاع درخواست به واحد برنامه‌نویسی جهت بررسی زمان و هزینه
 3. اعلام زمان و هزینه به کاربر
 4.  دریافت 50 درصد از مبلغ برای شروع پروژه
 5. تحویل اولیه ربات (فقط فایل اجرایی) به کاربر  (فایل ربات محدودیت تاریخ انقضاء دارد!)
 6. تسویه حساب و دریافت مابقی مبلغ پروژه
 7. تست ربات به مدت یک هفته در بازار توسط کاربر و اعلام خطاها و ایرادات احتمالی به ما (چنانچه در عملکرد ربات ایرادی دیده شود، یا شرایط ربات مغایر با درخواست کاربر باشد، برطرف کردن مشکل برعهده ما است.)
 8. تحویل کد منبع و فایل اصلی اجرایی ربات به کاربر پس از اتمام مهلت تست و عدم وجود خطا در عملکرد ربات

درخواست طراحی اکسپرت خود را ثبت کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراک گذاری

با نظر سنجی به ما کمک کنید تا بهترین محتوا را برای شما آماده کنیم