طراحی و سفارش برنامه نویسی کاربردی (API)

به بیان ساده، API واسطه‌ای است که به ما کمک می‌کند کاری را انجام دهیم. برای مثال، اپلیکیشن اسنپ! به ما کمک می‌کند تاکسی آنلاین پیدا کنیم و یک نوع API به حساب می‌آید. اما در بازارهای مالی، اگر بخواهیم از راه دور نرم‌افزار معاملاتی خود را کنترل کنیم، یا دسترسی خاصی داشته باشیم که در حالت عادی امکان‌پذیر نیست، باید از API کمک بگیریم.

فهرست مطالب

کاربرد های API در بازار های مالی

عمده استفاده از API در صرافی‌های رمزارز است. به طور کلی، ارزهای دیجیتال و صرافی رمزارز، چند سالی بیش نیست که پا به میدان گذاشته‌اند. بنابراین، جای توسعۀ بسیاری دارند. اما در حال حاضر چالش‌هایی هم دارند.

اگر با استفاده از نرم‌افزارهای هوش مصنوعی مانند اَلگویاب، استراتژی معاملاتی بسازید، یا خودتان یا هر شخص دیگری، با استفاده از دیتای رمزارزها و برای بازار کریپتو ربات معامله‌گر بنویسید، امکان اجرای مستقیم این ربات معامله‌گر روی حساب‌تان در صرافی، به دلیل تفاوت ساختار و زبان برنامه‌نویسی و موارد دیگر، وجود ندارد!

راه حل چیست؟ 

راه برطرف شدن این چالش، حداقل تا زمان توسعۀ بیشتر دنیای رمزارزها، استفاده از API است. اما استفاده از راه واسط، نیاز به دانش تخصصی و تجربه کافی دارد.

شرکت ما با در اختیار داشتن برنامه‌نویسان ماهر، که در کنار علم برنامه‌نویسی دانش بازارهای مالی و به ویژه بازار رمزارزها را به خوبی فرا گرفته‌اند و با بسیاری از صرافی‌های بزرگ رمزارز آشنا هستند، این خدمت را به راحتی در اختیار شما قرار می‌دهد تا   چنانچه رباتی در اختیار دارید که می‌خواهید از آن برای  صرافی‌ها و بازار ارزهای دیجیتال  استفاده کنید، از طریق برنامه‌نویسی API،  به خواسته‌ خود برسید.

ما می‌توانیم ربات معامله‌گر شما را برای صرافی‌های مختلف آماده کنیم.

مراحل سفارش برنامه‌نویسی API

1- تماس با شرکت مهد سرمایه گویا با شماره 02126246314 و اعلام درخواست و جزئیات آن به کارشناسان شرکت

(در این نوع درخواست باید توصیف کاملی از ربات معامله‌گر خود (نحوۀ ورود و خروج معاملات و …) را ارائه دهید و ترجیحاً در صورت امکان فایل سورس کد ربات خود را در اختیار مجموعه قرار دهید تا شرایط ربات شما بررسی شود. همچنین ذکر صرافی و سهم مد نظر و سایر نکات مهم از سمت شما ضروری است. هرچه بیشتر کارشناسان ما را راهنمایی کنید، سریع‌تر به نتیجه مطلوب می‌رسید.)

2- ارجاع درخواست به واحد برنامه‌نویسی جهت بررسی زمان، هزینه

(درخواست شما باید پردازش شود و بررسی شود آیا خواسته‌ی شما امکان پیاده‌سازی دارد یا خیر. طبیعتاً نمی‌توان هر موردی را با کدنویسی در بازارهای مالی اجرا کرد. درخواست شما باید در چارچوب بازارهای مالی، منطق و برنامه‌نویسی باشد.)

3- اعلام زمان و هزینه

(هزینه‌ برنامه‌نویسی API برای صرافی‌های رمز ارز کاملاً متغیر و به نوع پروژه، پیچیدگی، شرایط API صرافی مد نظر شما و موارد مرتبط بستگی دارد.)

4- دریافت 50 درصد از مبلغ برای شروع پروژه

5- ارائه‌ی اولیه جهت بررسی و تست از سمت کاربر

6- تسویه حساب و دریافت مابقی مبلغ پروژه

7- تست به مدت یک هفته توسط کاربر و اعلام خطاها و ایرادات احتمالی

(چنانچه ایرادی داشته باشد یا شرایط مغایر با درخواست کاربر باشد، برطرف کردن مشکل برعهده ما می باشد.)

8- تحویل نهایی و خاتمه‌ی پروژه

برای تغییر، به‌روزرسانی و ارائه‌ خدمات پشتیبانی بعد از گذشت یک هفته مهلت تست، هزینه‌ی جداگانه دریافت می‌شود.

سلب مسئولیت از شرکت مهد سرمایه گویا 

در موارد زیر، شرکت مهد سرمایه گویا هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان شما ندارد: 

1- مشکلاتی که به دلیل تحریم کشور ایران از سمت صرافی‌های مختلف (چه در حال حاضر و چه تحریم در آینده) بر سر راه شما وجود دارند یا ممکن است بعداً به‌وجود آیند. 

2- ما استراتژی را از شما می‌گیریم و آن را از طریق برنامه‌نویسی API برای صرافی مد نظر شما آماده می‌کنیم تا بتوانید با استراتژی خود در بازار رمزارزها و در صرافی مد نظرتان معاملات خودکار انجام دهید، بنابراین، در قبال استراتژی شما و سودده بودن یا نبودن و خوب یا بد بودن آن هیچ مسئولیتی نداریم و چنانچه متحمل ضرر و زیان شوید، جبران ضرر متوجه شرکت ما نیست.

3- از آنجایی که هر صرافی API و مستندات مخصوص به خود را ارائه می‌دهد، ابتدا باید صرافی شما از نظر قابلیت انجام درخواست بررسی شود و چنانچه صرافی به هر دلیلی امکان اجرای درخواست شما را نداشته باشد، مسئولیتی متوجه شرکت مهد سرمایه نیست و مطابق با زمان سپری‌شده روی پروژه شما، هزینه از شما دریافت می‌شود. 

ثبت درخواست برنامه‌نویسی API

با ما تماس بگیرید: 

02126246314

اشتراک گذاری

با نظر سنجی به ما کمک کنید تا بهترین محتوا را برای شما آماده کنیم