ویژگی های اصلی اَلگویاب چیست؟

در این مطلب می خوانید(فهرست)

ویژگی های اصلی اَلگویاب چیست؟

اَلگویاب UI یا رابط کاربری مدرن و پیشرفته ای دارد که از لحاظ بصری انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد .

اَلگویاب دارای موتور تست بازآزمایی معاملات پیشرفته ای است که با استفاده از آن می توان هر استراتژی را بارها و بارها تست کرد . این موتور تست استراتژی فقط به یک دسته یا قالب خاص از استراتژی های ثابت محدود نمی شود و برای تست همۀ انواع استراتژی ها کاربرد دارد .

اَلگویاب اکنون دیگر به شما امکان می دهد تا استراتژی هایی ایجاد کنید که در چند نمودار مختلف معامله می کنند ، اعم از استراتژی هایی با یک نماد یکسان و تایم فریم های متفاوت یا نمادهای کاملا متفاوت و تایم فریم های یکسان.

اَلگویاب استراتژی هایی با ساختار و معماری انعطاف پذیر و دلخواه برای شما ایجاد می کند و به شما امکان می دهد از بین سه نوع معماری مختلف برای استراتژی ها ، یکی را انتخاب کنید و مثلا” استراتژی هایی مبتنی بر منطق فازی بسازید و به لطف این آزادی در انتخاب معماری و ساختار کلی استراتژی ها ، به راحتی می توانید نوع استراتژی دلخواه خود را ایجاد کنید.

اَلگویاب با امکان ایجاد پروژه های سفارشی انعطاف پذیر ، روند و جریان کار را بسیار آسان کرده ، چرا که علاوه بر سه قسمت اصلی برنامه یعنی “ساخت” ، “تست” و “بهینه سازی” ، اکنون شما می توانید جریان کار و روند خاص پروژه های خود را نیز اتوماتیک کنید .

اَلگویاب امکان ایجاد فرآیندهای خودکاری را فراهم می کند که بدون دخالت کاربر قابل اجرا هستند و می توانند استراتژی های تولید شده را به طور مداوم ایجاد ، آزمایش ، تأیید و فیلتر کنند.

اَلگویاب از امکان انجام محاسبات تحت شبکه و موازی بر روی چندین رایانه به طور هم زمان پشتیبانی خواهد کرد. هر چند این امکانی است که ما هنوز در حال توسعۀ آن هستیم ، اما استفاده از چندین رایانه برای سرعت بخشیدن به آزمایشات یا تولید استراتژی های معاملاتی برای شما امکان پذیر خواهد شد.

توقف و شروع انجام وظایف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *