معاملات و مبادلات: ساختار خرد بازار برای پزشکان – نسخه اول

در این مطلب می خوانید(فهرست)

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

معاملات و مبادلات: ساختار خرد بازار برای پزشکان – نسخه اول

این کتاب در مورد تجارت ، افرادی که اوراق بهادار و قرارداد معامله می کنند ، بازارهایی که در آن تجارت می کنند و قوانین حاکم بر آن است.

خوانندگان در مورد سرمایه گذاران ، دلالان ، فروشندگان ، آربیتراژها ، بازرگانان خرده فروشی ، بازرگانان روز ، معامله گران سرکش و قماربازان اطلاعات خواهند گرفت. صرافی ها ، تابلوهای تجاری ، شبکه های فروشنده ، ECN (شبکه های ارتباطات الکترونیکی) ، عبور از بازارها و ورق های صورتی. همچنین در این متن حراج های تک قیمت ، حراج های اعتراضی آزاد و بازارهای میانجی سفارشات ، سفارشات بازار و سفارشات متوقف شده را شامل می شوند.

سرانجام ، نویسنده حوزه های معاملات برنامه ، معاملات بلوکی و معاملات کوتاه ، اولویت قیمت ، تقدم زمانی ، تقدم نظم عمومی و اولویت نمایش ، معاملات داخلی ، اسکالپ و بلوف و سرمایه گذاری ، گمانه زنی و قمار را پوشش می دهد.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”6030″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

دانلود pdf کتاب

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مدیریت سبد سهام کمی : رویکرد فعال به ساخت و مدیریت نمونه کارها (کتابخانه سرمایه گذاری و امور مالی McGraw-Hill) جلد سخت – 17 آگوست 2006

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *