معاملات تکامل یافته : هرکسی می تواند استراتژی های معاملات قاتل را در پایتون ایجاد کند

در این مطلب می خوانید(فهرست)

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

معاملات تکامل یافته : هرکسی می تواند استراتژی های معاملات قاتل را در پایتون ایجاد کند

عاملات سیستماتیک به شما امکان می دهد ایده های تجاری خود را قبل از به خطر انداختن پول خود آزمایش و ارزیابی کنید. با تدوین ایده های معاملاتی به عنوان قوانین مشخص ، می توانید عملکرد گذشته را ارزیابی کرده و در مورد دوام برنامه تجارت خود نتیجه گیری کنید.
پیروی از قوانین سیستماتیک یک رویکرد سازگار را فراهم می کند که در آن شما تا حدی قابل پیش بینی بودن بازده را خواهید داشت ، و شاید مهمتر از آن ، این احساسات و حدس دوم را از معادله می گیرد.
از همان ابتدا ، شروع کار با پیشرفت درجه حرفه ای و آزمایش مجدد استراتژی های سیستماتیک می تواند دلهره آور به نظر برسد. بسیاری از آنها به نرم افزار ساده متوسل می شوند که توانایی شما را محدود می کند.
Trading Evolution شما را راهنمایی می کند ، از شروع کار با زبان استاندارد صنعت پایتون ، تا ایجاد یک محیط بازآزمایی حرفه ای برای خود. این کتاب چندین استراتژی معاملاتی را به همراه جزئیات و با کد منبع کامل توضیح می دهد تا شما را در مسیر تبدیل شدن به یک تاجر سیستماتیک حرفه ای قرار دهد.
این یک کتاب کاملاً کاربردی است که در آن همه جنبه ها توضیح داده می شود ، همه کد منبع نشان داده می شود و هیچ منعی ندارد.
نوشته شده توسط Andreas F. Clenow ، نویسنده پرفروش ترین های بین المللی به دنبال روند و سهام در حال حرکت ، معاملات تکامل یافته عمق بیشتری پیدا می کند و استراتژی های معاملات آتی و سهام را در بر می گیرد.

“تجارت تکامل یافته یک منبع باورنکردنی برای متقاضیان متقاضی است. Clenow بسیار عالی کار می کند و دسترسی به موضوعات پیچیده را آسان می کند. – وس گری ، دکترا ، مدیر عامل آلفا معمار

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”6024″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

دانلود pdf کتاب

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مشکل HFT – مقالات جمع آوری شده در مورد معاملات با فرکانس بالا و اصلاح ساختار بازار سهام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *