سفارشات متعدد در یک جهت

در این مطلب می خوانید(فهرست)

[restrict]

سفارشات متعدد در یک جهت

این مورد مربوط به ایجاد استراتژی دستی یا ویرایش الگوی استراتژی پیش فرض در اَلگوساز است .

اَلگویاب به طور پیش فرض از چند دستور در یک جهت در ساخت یک استراتژی استفاده نمی کند ، اما شما می توانید در ویرایشگر اَلگوساز چندین سفارش برای “ورود آنی به بازار” یا حتی چندین سفارش برای ورود شرطی به بازار را به استراتژی خود اضافه کنید .

دلیل این که از این روش در اَلگویاب استفاده نمی شود این است که ممکن است این روش درست کار نکند چون به طور کامل توسط همۀ پلتفرم های معاملاتی پشتیبانی نمی شود .

متاتریدر از چندین سفارش در یک جهت پشتیبانی می کند

متاتریدر 4 یا 5 از مفهوم magic number استفاده می کند که منحصراً یک معامله یا سفارش را مشخص می کند و امکان بررسی و دستکاری هر سفارش را فراهم می کند . اگر از شماره مجیک های متفاوتی برای هر سفارش استفاده کنید ، این روش به درستی کار خواهد کرد .

اما اگر از شماره مجیکی یکسان برای چندین سفارش معاملاتی استفاده کنید ، اکسپرت دیگر نمی تواند تشخیص دهد که به کدام سفارش تعلق دارد زیرا چندین سفارش با همان شماره مجیک وجود خواهد داشت . به همین دلیل سفارشات مستقل به درستی کار نمی کنند زیرا روی همۀ سفارشات موجود اعمال می شوند .

بنابراین برای استفاده از روش چندین سفارش در یک جهت در متاتریدر 4 یا 5  لازم است که از شماره مجیک های منحصر به فرد و مستقل برای هر سفارش استفاده کنید.

ترید استیشن و مولتی چارتس از چندین سفارش در یک جهت پشتیبانی نمی کنند

متأسفانه ترید استیشن و مولتی چارتس از روش چندین سفارش مستقل در یک جهت با نقاط خروج مستقل پشتیبانی نمی کنند . هر چند نام گذاری نقاط ورود در ترید استیشن و مولتی چارتس امکان پذیر است ، اما مدیریت ورودی ها به صورت جداگانه برای هر ورود مستقل ، امکان پذیر نیست.

به همین دلیل استراتژی هایی که از روش چندین ورود در یک جهت استفاده می کنند به درستی روی ترید استیشن و مولتی چارتس کار نمی کنند . چرا که دستور خروج از معامله به طور همزمان بر روی همۀ سفارشات اعمال می شود .خیلی مهم است که از روش چندین ورود همزمان در یک جهت بر روی پلتفرم های مختلف استفاده نکنید ، مگر این که دقیقاً بدانید دارید چه کاری انجام می دهید.

روش های تست های مجدد مونت کارلو

“ورود یا خروجی مرحله ای” راه حلی برای رفع این مشکل

ورود یا خروج مرحله ای به معنای باز کردن چندین سفارش در یک جهت است . این ویژگی است که ما در نسخه های بعدی به اَلگویاب اضافه خواهیم کرد و یک روش مدیریت خاص است که محدودیت های توضیح داده شده در بالا را برطرف می کند.[/restrict]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *