بانک های استراتژی

در این مطلب می خوانید(فهرست)

بانک های استراتژی

بانک استراتژی، جایی برای ذخیره سازی است که در آن استراتژی های تولید شده یا آزمایش شده به همراه نتایج آن ها ذخیره می شوند . در هر پروژه می توانید بیش از یک بانک داشته باشید و هر بخش “ساخت” ، “تست” و “بهینه ساز” هم  بانک های استراتژی مستقل خودشان را دارند.

بانک های داده

بانک استراتژی ها در اَلگویاب به دلیل محدودیت حافظه ، نمی تواند تعداد نامحدودی از استراتژی ها را در خود نگه دارد ، در عوض می تواند تعدادی از استراتژی های برتر را مثلا” 100 یا 1000 استراتژی را ذخیره کند .

تنظیمات مربوط به تعداد استراتژی های قابل ذخیره در بانک استراتژی و نحوۀ مرتب سازی آنها را می توان از قسمت تنظیمات -> گزینه های رتبه بندی تنظیم کرد.

اقدامات مربوط به استراتژی ها در بانک استراتژی

نتایج استراتژی های ذخیره شده در بانک استراتژی را می توان با استفاده از دو بار کلیک کردن بر روی ردیف مربوط به هر استراتژی موجود در صفحۀ نمایش استراتژی ها در بانک استراتژی مشاهده کرد.

بارگیری

فایل های استراتژی های ساخته شده توسط نرم افزار اَلگویاب را در بانک استراتژی بارگیری می کند .

ذخیره سازی

با این روش می توانید استراتژی خود را ذخیره کنید ، همیشه باید استراتژی های خوب را در جایی امن ذخیره کنید تا بعداً بتوانید روی آنها کار کنید.

همچنین می توانید استراتژی ها را در چندین فرمت دیگر بجز فرمت مربوط به اَلگویاب ذخیره سازی کنید و البته این امکان هم فراهم شده که کل محتوای جداول بانک استراتژی را به شکل یک فایل CSV یا XLS ذخیره نمایید .

حذف یا پاک کردن کلی

با استفاده از این گزینه ، کل استراتژی های انتخاب شده یا همۀ بانک های استراتژی حذف می شوند .

تست

یک امکان ویژه در اَلگویاب این است که می توانید استراتژی های انتخاب شده در بخش “ساخت” را به بخش “تست” همراه با همۀ تنظیمات ، دقیقا” همان طور که در بخش “تست” تنظیم شده اند ، انتقال دهید ، بنابراین می توانید استراتژی ها را به انتخاب خود تغییر دهید و برخی از گزینه های دلخواه را به آنها اضافه کرده و دوباره تست کنید.

وظیفۀ به روز رسانی داده ها

ویرایش پارامترها یا استراتژی ها

گزینۀ ویرایش به شما امکان می دهد که کد استراتژی های مد نظرتان را ویرایش کنید یعنی مقادیر و پارامترهای آن یا قوانین معاملاتی استراتژی را در ویرایشگر داخلی اَلگوساز به هر شکلی که می خواهید تغییر دهید .

پورتفو

این گزینه ، استراتژی های انتخاب شده را به شکل یک پورتفو با هم ترکیب می کند و گزارشی ویژه از نتایج ترکیب معاملات چندین استراتژی انتخاب شده با هم را ایجاد می کند. سپس می توانید نتایج کل مجموعه استراتژی ها را بررسی یا تحلیل کنید .

نماهای بانک دادههر سطر در جدول ، نشان دهندۀ یک استراتژی به همراه نتایج تست آن استراتژی است . در هر سطر به شکل پیش فرض ، مواردی مانند تعداد معاملات ، سود و زیان کلی ، و مواردی از این دست قابل مشاهده است.

مانند اکثر موارد دیگر در اَلگو یاب ، ستون های داده ای که در بانک استراتژی مشاهده می کنید قابل تنظیم هستند. می توانید بین نماها جابجا شوید و می توانید نمای خود را با ستون هایی که برای شما مهم تر هستند تغییر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *