بیت کوین کش

بیت کوین کش چیست؟

فهرست مطالب

با توجه به پیشرفت علم و فن آوری همه روزه گام های جدیدی در ارتباط با معاملات مالی برداشته می شود. تمامی این معاملات در جهت سرعت و امنیت بیشتر می باشد. یکی از این فن آوری های نوین که چند سالی است پا به عرصه فعالیت گذاشته، ارز دیجیتال مانند بیت کوین می باشد. در مقاله پیش رو در مورد ارز های دیجیتال و بیت کوین کش توضیحاتی خواهیم داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آموزش بورس جهانی می توانید با متخصصان مهد سرمایه در ارتباط باشید.

بیت کوین چیست؟

قبل از این که بخواهیم در ارتباط با بیت کوین کش بدانیم، با مفهوم بیت کوین  آشنا می شویم. در مورد تعریف بیت کوین می توان گفت رمز ارز و یک نظام پرداخت جهانی با کارکردهای مشابه پول بدون پشتوانه است. از نظر فنی بیت کوین را می توان نخستین پول دیجیتال نامتمرکز نامید. چرا که بدون بانک مرکزی یا مسئول مرکزی کار می کند.

در شبکه مالی بیت کوین تمامی تراکنش ها بدون واسطه بین کاربر ها صورت می گیرد. در مورد تاریخچه بیت کوین نیز می توان گفت که این ارز دیجیتال در سال ۲۰۰۸ به همین نام ثبت گردید. در ۳۱ اکتبر همان سال ایمیلی حاوی یک لینک به مقاله ای به نام (بیت کوین سامانه پولی همتا به همتا) توسط شخصی به نام ساتوشی ناکاماتو نوشته شده بود. این مفهوم در فهرست ایمیل رمز نگاری و منتشر گردید. در سوم ژانویه ۲۰۰۹ زمانی که ناکاموتو نخستین بلوک زنجیره را استخراج نمود شبکه بیت کوین ایجاد شد.

بیت کوین کش چیست؟

بیت کوین کش ارز دیجیتالی است که خود را(پول نقد الکترونیکی همتا به همتا) معرفی می کند. کش (Cash) در زبان انگلیسی به معنی پول نقد است. به عبارت دیگر بیت کوین کش می خواهد بیت کوینی باشد که با افزایش سرعت تراکنش ها بتوان از آن به عنوان پول استفاده کرد. بیت کوین کش انشعاب یا فورکی از بیت کوین است. طرفداران و حامیان بیت کوین کش بر این عقیده هستند که این ارز دیجیتال دنبال کننده اهداف اصلی بیت کوین هستند. با آموزش سرمایه گذاری در بورس و تحلیل بنیادی می توانید روش های مختلف کار با این رمز ارز را بررسی کنید.

چگونگی کارکرد بیت کوین کش

این ارز دیجیتال مانند بیت کوین، بلاک چین مختص خود را دارد و الگوریتم ایمنی این ارز اثبات کار یا همان ماینینگ است. از آنجایی که بیت کوین کش در نتیجه وقوع یک هارد فورک از بیت کوین جدا شده است، پس می توان نتیجه گرفت تاریخچه تراکنش ها و پایگاه داده آنها مشابه یکدیگر است. بنابراین زمان ایجاد یک بلاک در بلاک چین بیت کوین کش ۱۰ دقیقه به طول می انجامد. نکته بعدی این که پاداش بلاک آن نیز۶٫۲۵ واحد BCH  است.

 

بیت کوین کش

 

بیت کوین کش به سه دلیل اساسی زیر می تواند گزینه مناسبی برای ارائه ویژگی تراکنش بدون نیاز به تایید می باشد:

  • BCH امکان جایگزینی تراکنش ها را حذف کرده است.
  • فضای بسیار زیادی حتی برای تراکنش های با کارمزد کم وجود دارد.
  • زمان تایید تراکنش ها همواره ثابت می باشد.

خرید بیت کوین کش چه گونه صورت می گیرد؟

برای خرید ارز دیجیتال بیت کوین کش بهترین راه مراجعه به یک سایت صرافی ارز دیجیتال است. البته اغلب کاربران ساکن ایران معمولا از دو روش زیر استفاده می کنند.

  • خرید از سایت های ایرانی با ریال و کارت بانکی
  • خرید بیت کوین از سایت های ایرانی با ریال. سپس تبدیل آن به بیت‌کوین کش در صرافی های خارجی مانند بایننس

بالا ترین قیمت bitcoin کش

در سال۲۰۱۸  ارزهای دیجیتال دچار افت و نزول شدند که به زمستان ارزهای دیجیتالی معروف گردید. اما می توان پیش بینی کرد که بیت کوین کش آینده خوبی دارد. مهم ترین عواملی که می توانند در بلند مدت رشد قیمت ارز دیجیتال را رقم بزنند می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • مشکلات مقیاس پذیری بیت کوین
  • حرکت استخراج کنندگان به سمت استخراج بیت کوین کش به جای بیت کوین
  • کاربردی شدن بیشتر این ارز دیجیتالی نسبت به بیت کوین

سخن آخر

در آخر می توان گفت که رشد بیت کوین کش در گرو عدم توانایی و ناکامی بیت کوین در رسیدن به اهدافش می باشد. بنابراین اگر به آینده بیت کوین دلخوش و امیدوار نیستید سرمایه گذاری در بیت کوین کش را به عنوان گزینه جایگزین برگزینید. در این راستا می توانید با متخصصان مرکز مهد سرمایه در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری

با نظر سنجی به ما کمک کنید تا بهترین محتوا را برای شما آماده کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *