بیت کوین کش چیست؟

در این مطلب می خوانید(فهرست)

با توجه به پیشرفت علم و فن آوری همه روزه گام های جدیدی در ارتباط با معاملات مالی برداشته می شود. تمامی این معاملات در جهت سرعت و امنیت بیشتر می باشد. یکی از این فن آوری های نوین که چند سالی است پا به عرصه فعالیت گذاشته، ارز دیجیتال مانند بیت کوین می باشد. در مقاله پیش رو در مورد ارز های دیجیتال و بیت کوین کش توضیحاتی خواهیم داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آموزش بورس جهانی می توانید با متخصصان مهد سرمایه در ارتباط باشید.

بیت کوین چیست؟

قبل از این که بخواهیم در ارتباط با بیت کوین کش بدانیم، با مفهوم bitcoin  آشنا می شویم. در مورد تعریف بیت کوین می توان گفت رمز ارز و یک نظام پرداخت جهانی با کارکردهای مشابه پول بدون پشتوانه است. از نظر فنی بیت کوین را می توان نخستین پول دیجیتال نامتمرکز نامید. چرا که بدون بانک مرکزی یا مسئول مرکزی کار می کند.

در شبکه مالی بیت کوین تمامی تراکنش ها بدون واسطه بین کاربر ها صورت می گیرد. در مورد تاریخچه بیت کوین نیز می توان گفت که این ارز دیجیتال در سال ۲۰۰۸ به همین نام ثبت گردید. در۳۱ اکتبر همان سال ایمیلی حاوی یک لینک به مقاله ای به نام(بیت کوین سامانه پولی همتا به همتا) توسط شخصی به نام ساتوشی ناکاماتونوشته شده بود. این مفهوم در فهرست ایمیل رمز نگاری و منتشر گردید. در سوم ژانویه ۲۰۰۹ زمانی که ناکاموتو نخستین بلوک زنجیره را استخراج نمود شبکه بیت کوین ایجاد شد.

بیت کوین کش چیست؟

bitcoin  کش ارز دیجیتالی است که خود را(پول نقد الکترونیکی همتا به همتا) معرفی می کند. کش (Cash) در زبان انگلیسی به معنی پول نقد است. به عبارت دیگر bitcoin کش می خواهد بیت کوینی باشد که با افزایش سرعت تراکنش ها بتوان از آن به عنوان پول استفاده کرد. بیت کوین کش انشعاب یا فورکی از بیت کوین است. طرفداران و حامیان بیت کوین کش بر این عقیده هستند که این ارز دیجیتال دنبال کننده اهداف اصلیbitcoin  هستند. با آموزش سرمایه گذاری در بورس و تحلیل بنیادی می توانید روش های مختلف کار با bitcoin  کش را بررسی کنید.

مطمئن ترین راه های ذخیره بیت کوین چیست؟

چگونگی کارکرد بیت کوین کش

این ارز دیجیتال مانند بیت کوین بلک چین مختص خود را دارد والگوریتم ایمنی این ارز اثبات کار یا همان ماینینگ است. از آنجایی که bitcoin کش در نتیجه وقوع یک هارد فورک از bitcoin جدا شده است، پس می توان نتیجه گرفت تاریخچه تراکنش ها و پایگاه داده آنها مشابه یکدیگر است. بنابراین زمان ایجاد یک بلاک در بلاک چین بیت کوین کش ۱۰ دقیقه به طول می انجامد. نکته بعدی این که پاداش بلاک آن نیز۶٫۲۵ واحدBCH  است.

بیت کوین کشبیت کوین کش به سه دلیل اساسی زیر می تواند گزینه مناسبی برای ارائه ویژگی تراکنش بدون نیاز به تایید می باشد:

  • bitcoin  کش امکان جایگزینی تراکنش ها را حذف کرده است.
  • فضای بسیار زیادی حتی برای تراکنش های با کارمزد کم وجود دارد.
  • زمان تایید تراکنش ها همواره ثابت می باشد.

خرید بیت کوین کش چه گونه صورت می گیرد؟

برای خرید ارز دیجیتال bitcoin  کش بهترین راه مراجعه به یک سایت صرافی ارز دیجیتال است. البته اغلب کاربران ساکن ایران معمولا از دو روش زیر استفاده می کنند.

  • خرید از سایت های ایرانی با ریال و کارت بانکی
  • خرید بیت کوین از سایت های ایرانی با ریال. سپس تبدیل آن به بیت‌کوین کش در صرافی های خارجی مانند بایننس

بالا ترین قیمت bitcoin کش

در سال۲۰۱۸  ارزهای دیجیتال دچار افت و نزول شدند که به زمستان ارزهای دیجیتالی معروف گردید. اما می توان پیش بینی کرد که bitcoin  کش آینده خوبی دارد. مهم ترین عواملی که می توانند در بلند مدت رشد قیمت ارز دیجیتال را رقم بزنند می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • مشکلات مقیاس پذیری بیت کوین
  • حرکت استخراج کنندگان به سمت استخراج بیت کوین کش به جای بیت کوین
  • کاربردی شدن بیشتر این ارز دیجیتالی نسبت به بیت کوین

سخن آخر

در آخر می توان گفت که رشد بیت کوین کش در گرو عدم توانایی و ناکامی bitcoin  در رسیدن به اهدافش می باشد. بنابراین اگر به آینده bitcoin  دلخوش و امیدوار نیستید سرمایه گذاری در bitcoin کش را به عنوان گزینه جایگزین برگزینید. در این راستا می توانید با متخصصان مرکز مهد سرمایه در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *