بانک استراتژی و فایل ها

در این مطلب می خوانید(فهرست)

بانک استراتژی و فایل ها

استراتژی های موجود در اَلگویاب در قالب فایل های اختصاصی خود ذخیره می شوند که فقط توسط اَلگویاب قابل باز شدن هستند . اگر استراتژی های بالقوه خوبی پیدا کردید ، باید همیشه با دقت آن ها را در جایی امن ذخیره کنید تا بعداً بتوانید روی آن ها بیشتر کار کنید.

بانک استراتژی

مهمترین مفهومی است که در هنگام استفاده از اَلگویاب باید درک کنید . مهم نیست که از کدام حالت استفاده می کنید ، استراتژی ها همیشه در بانک های استراتژی ذخیره می شوند .

بانک های استراتژی در پایین صفحه قرار دارند و می توانید بسته به نیازتان در هنگام کار ، صفحۀ نمایش آن ها را کوچک کنید یا با کشیدن آن به سمت بالا ، بانک های استراتژی را باز کنید.

بانک استراتژی و فایل ها

بانک استراتژی و فایل ها

تمام استراتژی هایی که اَلگویاب تولید می کند یا با آن ها کار می کند ، مسلما” در یکی از بانک های استراتژی موجود است. در بانک استراتژی می توانید استراتژی ها را بر اساس خصوصیات آن ها مرتب کرده ، بارگیری و ذخیره کنید و وقتی روی یک ردیف دو بار کلیک کنید ، اَلگویاب جزئیات مربوط به نتایج تست استراتژی ها را در پنجرۀ نتایج باز می کند.

شیوۀ اجرای استراتژی ها در پلتفرم معاملاتی شما مانند متاتریدر ، ترید استیشن و دیگر پلتفرم های معاملاتی

متاتریدر نمی تواند فایل های استراتژی های اَلگویاب را بخواند. اگر می خواهید استراتژی های جدید خود را در متاتریدر تست یا اجرا کنید ، باید این استراتژی ها را با فرمت کد منبع MQL ذخیره کنید .

لطفاً بخش مربوط به نحوۀ خروجی گرفتن از استراتژی های ساخته شده به وسیلۀ نرم افزار اَلگویاب را بررسی کرده و آن را در متاتریدر آزمایش کنید.

لطفا توجه داشته باشید که فایل های ذخیره شده با فرمت * .MQ4 توسط اَلگویاب قابل خواندن نیستند ، بنابراین همیشه حداقل یکبار استراتژی های خود را به شکل فایل های استراتژی اَلگویاب ذخیره کنید .

خروجی گرفتن از اَلگویاب و آزمایش کردن استراتژی در متاتریدر و معامله کردن با آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *