نتایج – کد منبع

در این مطلب می خوانید(فهرست)

نتایج – کد منبع

صفحۀ کد منبع جایی است که نهایتا” شما می توانید نتیجۀ کار پیچیدۀ برنامۀ اَلگویاب را دریافت کنید . برنامۀ اَلگویاب برای هر استراتژی انتخابی ، برای پلتفرم معاملاتی انتخاب شده ، کد منبعی مجزا تولید می کند.

نتایج - کد منبع

می توانید از بین گزینه های قابل پشتیبانی زیر یکی را انتخاب کنید :

  • سودو کد – سودو کد ، کد استراتژی قابل خواندن توسط انسان است . شما می توانید منطق استراتژی را ببینید و می توانید از آن برای معاملات دستی استفاده کنید .
  • اکسپرت متاتریدر 4 – می توانید کد اکسپرت خود را برای متاتریدر 4 ذخیره کرده و در پوشۀ MetaTrader/experts  ذخیره کنید و به این ترتیب قادر خواهید بود اکسپرت جدید طراحی شده به وسیلۀ اَلگویاب خود را در متاتریدر 4 اجرا کنید .
  • اکسپرت متاتریدر 5 – می توانید کد اکسپرت خود را برای متاتریدر 5 ذخیره کرده و در پوشۀ MetaTrader/experts  ذخیره کنید و به این ترتیب قادر خواهید بود اکسپرت جدید طراحی شده به وسیلۀ اَلگویاب خود را در متاتریدر 5 اجرا کنید .
  • Easy Language برای ترید استیشن و یا مولتی چارتس – می توانید کد اکسپرت خود را برای ترید استیشن و یا مولتی چارتس ذخیره کرده و در آن ها وارد کنید و با استفاده از این دو پلتفرم به انجام معاملات بپردازید .
  • XML استراتژی – این گزینه به شما امکان می دهد تا کل کد های استراتژی را در قالب XML ذخیره و مشاهده کنید .

گزینه های دیگری نیز وجود دارند :

  • متغیرهای پارامتر – تنظیمات مقادیر پارامترهای استراتژی مثل دوره ها ، اعداد و … که توسط اَلگویاب برای تولید استراتژی به کار رفته اند ، در این قسمت کاملا” در دسترس شماست . این مقادیر یا پارامترها می توانند به صورت عددی باقی بمانند ، یا می توانند تبدیل به پارامتر شوند . این بدان معناست که در پلتفرم معاملاتی شما قابل دیدن و تنظیم هستند .
  • مدیریت سرمایۀ استفاده شده – شما می توانید با همان مدیریت سرمایه ای که در آخرین تست استراتژی استفاده شده است ، کد منبع تولید کنید یا می توانید مدیریت سرمایه ای از نوع دیگر انتخاب کنید.
تست مجدد در بازارهای دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *