تنظیمات – بهبود قسمت های مختلف استراتژی

در این مطلب می خوانید(فهرست)

تنظیمات – بهبود قسمت های مختلف استراتژی

این تنظیم فقط درصورتی قابل مشاهده است که بخواهید استراتژی موجود را در تنظیمات “چه چیز ساخته شود” بهینه سازی کنید.

در اینجا می توانید تنظیماتی را انجام دهید که تعیین کنید که کدام قسمت از استراتژی باید بهبود یابد. اگر می خواهید کل بخش های مختلف استراتژی را جایگزین کنید یا حتی بلوک های جدیدی به آن اضافه کنید ، می توانید تنظیمات مورد نیاز این کار را از این قسمت انجام دهید .

تنظیمات – بهبود بخشیدن قسمت های مختلف

از این قسمت به سادگی می توانید قسمت هایی از استراتژی را که می خواهید بهبود دهید را انتخاب کنید. شما می توانید قوانین ورود و خروج یا نوع سفارشات را بهبود بخشید و می توانید یکی از این سه گزینه را انتخاب کنید:

  • افزودن – اضافه کردن شروط جدید به شروط موجود
  • جایگزین کردن – حذف شروط موجود و ایجاد شروط جدید
  • افزودن یا جایگزینی – در این حالت اَلگویاب به طور تصادفی تصمیم می گیرد که آیا از “افزودن” استفاده کند یا “جایگزینی”.

اَلگویاب در این حالت ساخت استراتژی ها را شروع می کند ، سعی می کند قوانین ورود و خروج را تشخیص دهد و سپس بسته به تنظیمات شما ، شروط اضافی ایجاد می کند یا شروط موجود در استراتژی موجود را با شروط جدید جایگزین می کند.

توجه داشته باشید که روش انعطاف پذیر دیگری نیز برای بهبود استراتژی های شما وجود دارد و آن استفاده از الگوی مشخص برای ساخت استراتژی است .

در این صورت ، شما باید استراتژی مدنظر خود را در اَلگوساز باز کرده و قسمتهایی از استراتژی را که می خواهید تغییر دهید ، مشخص کنید . سپس با استفاده از این استراتژی اولیه “ساخت” را شروع کنید . با این روش ، اَلگو یاب استراتژی های جدیدی را ایجاد می کند که بر مبنای الگوی استراتژی اصلی شما ساخته شده اند ، اما متغیرهای آن ها با شروط جدید جایگزین می شوند .

وظیفۀ "فیلتر کردن"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *