تجارت جدید برای زندگی: روانشناسی ، نظم ، ابزارها و سیستم های معاملاتی ، کنترل ریسک ، مدیریت تجارت (تجارت ویلی) نسخه اول

در این مطلب می خوانید(فهرست)

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

تجارت جدید برای زندگی: روانشناسی ، نظم ، ابزارها و سیستم های معاملاتی ، کنترل ریسک ، مدیریت تجارت (تجارت ویلی) نسخه اول

تجارت جدید برای یک زندگی کلاسیک مدرن، در سراسر جهان در بین معامله گران خصوصی و نهادی محبوب است.
این نسخه تجدید نظر شده و گسترش یافته ، مفاهیم آزمایش شده با زمان را در بازارهای پر سرعت امروز به ارمغان می آورد و مطالعات و تکنیک های جدیدی را برای معامله گر مدرن به وجود می آورد .
این راهنمای کلاسیک رویکردی آرام و منضبط را در بازارها آموزش می دهد.که تأکید بر مدیریت ریسک همراه با خود مدیریتی است و قوانین روشنی را برای هر دو ارائه می دهد. تجارت جدید برای زندگی شامل الگوهایی برای رتبه بندی انتخاب سهام ، ایجاد برنامه های تجاری و رتبه بندی آمادگی خود برای تجارت است. این دانش ، چشم انداز و ابزارهایی را برای توسعه سیستم تجارت موثر خود فراهم می کند.
تمام نمودارهای این کتاب جدید ، کاملاً رنگی است که دارای توضیحات واضح درباره قوانین و فنون است. وضوح زبان این کتاب ، تصاویر کاربردی آن و به اشتراک گذاشتن سخاوتمندانه مهارت های اساسی ، آن را به الگویی برای صنعت تبدیل کرده است – که اغلب تقلید می شود اما هرگز تکرار نمی شود. معامله گران جدید و باتجربه از بینش و رویکرد آرام و سیستماتیک بازارهای مدرن قدردانی خواهند کرد.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”6043″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

دانلود pdf کتاب

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]تجارت جدید برای یک زندگی حتی به منابع با ارزش تری از کتاب های قبلی نویسنده تبدیل خواهد شد:

  • بر موانع موفقیت غلبه کنید و نظم و انضباط قوی تری ایجاد کنید
  • مناطق نامتقارن بازار را شناسایی کنید ، جایی که پاداش بیشتر است و خطر کمتری دارد
  • هنگام تنظیم ورودی ها ، اهداف و توقف ها ، بر مدیریت پول مسلط شوید
  • از یک سیستم ثبت سوابق استفاده کنید که شما را به معلم خود تبدیل می کند

تجارت موفق مبتنی بر دانش ، تمرکز و نظم است. تجارت جدید برای یک زندگی با به اشتراک گذاشتن خرد کلاسیک همراه با ابزارهای مدرن بازار ، تجارت شما را به سطح بالاتری ارتقا می دهد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

معاملات و مبادلات: ساختار خرد بازار برای پزشکان - نسخه اول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *