My-Life-as-a-Quant

تأملاتی در مورد فیزیک و امور مالی

در این مطلب می خوانید(فهرست)

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

تأملاتی در مورد فیزیک و امور مالی

امانوئل درمن یکی از اولین فیزیکدانانی بود که به وال استریت نقل مکان کرد و حرفه خود را  از نظر کمی به موازات رشد این تجارت طی بیست سال گذشته گسترش داد . در این کتاب ، او سیر تحول خود را در تبدیل شدن از یک دانشمند جوان جاه طلب به مدیر عامل و رئیس گروه مشهور استراتژی های کمی در گلدمن  ساکس دنبال می کند.

داستان درمن ماجراهای او را با کوانتوم ، معامله گران و سایر اتفاقات عالی در وال استریت بازگو می کند زیرا او به عنوان شناخته شده ترین دانشمند کوانتیک در این تجارت است . او جدل ها و تحقیقات و تعاملات خود را با مجموعه ای از دانشمندان مشهور متفاوت توصیف می کند. وی برداشت های خود را از برخی از خلاق ترین ذهن ها در وال استریت ، از جمله فیشر بلک که با او در پروژۀ کار بر روی مدل پرکاربرد Black-Derman-Toy همکاری کرده ، بازگو می کند. او در طول داستان خود به روش های مناسب برای استفاده از فیزیک محض در دنیای پر سر و صدای بازارها و افراد مستقر در آن ها می پردازد.

تأملاتی در مورد فیزیک و امور مالی[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”6951″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

پیشرفت در مدیریت فعال اوراق بهادار: تحولات جدید در سرمایه گذاری کمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *