کتاب کوچک سرمایه گذاری عقل سلیم: تنها راه برای تضمین سهم منصفانه از بازده بازار سهام (کتابهای کوچک ، سودهای کلان) جلد سخت

در این مطلب می خوانید(فهرست)

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

کتاب کوچک سرمایه گذاری عقل سلیم: تنها راه برای تضمین سهم منصفانه از بازده بازار سهام (کتابهای کوچک ، سودهای کلان) جلد سخت – مصور ، 16 اکتبر 2017

کتاب کوچک سرمایه گذاری با عقل سلیم ، راهنمایی کلاسیک جهت معامله گری هوشمندانه در بازار است . John C. Bogle پیشگام افسانه ای مدیریت صندوق های سرمایه گذاری ، با انتشار این کتاب ، کلید موفقیت خود را جهت کسب سود هر چه بیشتر از طریق سرمایه گذاری در اختیار دیگران قرار  می دهد و آن چیزی نیست جز خرید و سرمایه گذاری در سهم های ارزان .

Bogl، خصوصیات ساده ترین و موثرترین استراتژی سرمایه گذاری برای ایجاد ثروت در دراز مدت را شرح می دهد .سهام مربوط به یک صندوق سرمایه گذاری مشترک را که یک شاخص کل در بازار سهام مانند S&P 500 را پی گیری می کند ، با هزینه ای بسیار کم خریداری کنید و نگه دارید.

در حالی که از زمان انتشار اولین نسخۀ این کتاب در آوریل 2007 ، بورس سهام متزلزل شده و پس از آن اوج گرفته است ، اصول سرمایه گذاری  Bogle  همچنان پا بر جا مانده و به خوبی به سرمایه گذاران خدمت کرده است . این نسخه دهمین چاپ از این کتاب است و شامل اطلاعاتی به روز شده و جدید است . اما تاکید بر داشتن همان دیدگاه بلند مدت قبلی را نسبت به سرمایه گذاری در خود حفظ کرده است.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”6075″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

دانلود pdf کتاب

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Bogle  همچنین دو فصل جدید در این نسخه به کتاب خود اضافه کرده است که جهت ارائۀ راهنمایی های بیشتر به سرمایه گذاران طراحی شده اند : یک فصل در مورد تخصیص سرمایه ، و دیگری در مورد سرمایه گذاری بر روی صندوق های بازنشستگی است .

پرتفوی متمرکز بر صندوق های متشکل از شاخص های ارزان قیمت، تنها سرمایه گذاری است که به طور موثر کسب سودی عادلانه را در بازار سهام برای شما را تضمین می کند. این استراتژی مورد پسند وارن بافت است ، كه در مورد Bogle چنین گفته است: “اگر قرار باشد که مجسمه ای برای بزرگداشت شخصی كه بیشترین خدمت را به سرمایه گذاران آمریكایی انجام داده است ، برپا شود ، Jack Bogle باید انتخاب شود. برای چندین دهه ، جک سرمایه گذاران را به سرمایه گذاری در صندوق هایی با شاخص های بسیار ارزان ترغیب کرده است. با این حال امروز او از این که می داند به میلیون ها سرمایه گذار کمک کرده تا بتوانند از پس اندازشان به مراتب بیشتر از درآمد حاصل از شغل شان پول درآورند ، رضایت دارد. او برای آن ها و برای من قهرمان است. “

پیشرفت در مدیریت فعال اوراق بهادار: تحولات جدید در سرمایه گذاری کمی

Bogle  به شما نشان می دهد که چه کنید که سرمایه گذاری برای شما مفید واقع شود و به شما در دستیابی به اهداف مالی تان کمک می کند ، و از بهترین ذهنیت های مالی جهان بهره می گیرد: نه تنها وارن بافت ، بلکه بنجامین گراهام ، پل ساموئلسون ، برتون مالکیل ، دیوید سوانسن از ییل ، Cliff Asness  از AQR و بسیاری دیگر از ایده های این مرد بزرگ بهره برده و تحسینش کرده اند.

نسخۀ جدید این کتاب ، همان استراتژی محکم قبلی را برای ساختن آیندۀ مالی تان به شما پیشنهاد می دهد و این استراتژی چیزی نیست جز ایجاد یک پورتفولیوی متنوع و ارزان و بدون ریسک از سهم های موجود.

بمباران تبلیغاتی برای بازاریابی را فراموش کنید و بر آنچه در دنیای واقعی موثر است تمرکز کنید.

بدانید که بازده سهام توسط سه منبع (بازده سود سهام ، رشد سود و تغییر در ارزیابی بازار) ایجاد می شود تا انتظارات منطقی از بازده سهام در دهه آینده ایجاد شود.

تشخیص دهید و بپذیرید که در طولانی مدت ، واقعیت ها انتظارات از بازار را برهم می زنند.

در حالی که این سبک از سرمایه گذاری به شما امکان می دهد تا بتوانید آرام بنشینید و به بازار اجازه دهید تا برای شما کار انجام دهد ، بسیاری از سرمایه گذاران با عصبانیت معامله می کنند و بازی برنده را به بازی بازنده تبدیل می کنند. این کتاب کوچک ، یک کتاب راهنمای جامع برای آیندۀ مالی شماست.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *