معرفی پروژه های سفارشی

در این مطلب می خوانید(فهرست)

[restrict]

معرفی پروژه های سفارشی

پروژه های سفارشی شما را قادر می سازد که روند کار سفارشی را به صورت خودکار پیش ببرید . پروژه های سفارشی مجموعه ای از کارها و منطقی که شما تعیین می کنید را یکی پس از دیگری یکی پس از دیگری به صورت اتوماتیک اجرا می کنند .

به عنوان مثال ، شما می توانید ابتدا 1000 استراتژی بسازید ، سپس آن ها را در یک نماد دیگر دوباره آزمایش کنید ، سپس باقی مانده را در بازار دوم دوباره آزمایش کنید ، و سپس تست ماتریس واک فوروارد را روی بقیه اجرا کنید . استراتژی های نهایی را می توانید در بانک استراتژی های ذخیره کرده و همه این فرآیند ها به شکل اتوماتیک اجرا می شوند و یا این که همین پروژه پس از پر شدن بانک دادۀ نهایی ، می تواند دوباره از اول راه اندازی شود .

سفارشی سازی روند کار ، شیوه ای عالی برای خودکارسازی کل مراحل توسعه و تأیید استراتژی هاست . کل روند گردش کار شما می تواند به طور مستقل ساعت ها یا روزها اجرا شود و پس از پایان یافتن آن می توانید استراتژی های نهایی را تک تک چک کنید .

پروژه های سفارشی در منوی سمت راست قرار دارند و از آنجا می توانید یک پروژۀ سفارشی جدید ایجاد کنید .

یک پروژه از تعدادی وظیفه تشکیل شده است که “اقدامات” مستقلی که به ترتیب تعریف شده اند را انجام می دهد . می توانید از بین این کارها یکی را انتخاب کنید:

تصویر 1

ما در حال توسعه و اضافه کردن امکانات مفید دیگری با ساختارهای جدید به این بخش هستیم و هدف ما این است که در آینده بتوانید تقریباً هر ایده و کاری که ممکن است با اَلگویاب داشته باشید را اتوماسیون کنید .

نمونه هایی از پروژه های سفارشی

اَلگویاب دارای دو نمونه گردش کار پروژه سفارشی است که می توانید هر دو آنها را در صفحه شروع بیابید :

تصویر 2

در این جا یک نمونه پروژۀ سفارشی برای بازار “تبادلات ارزی بین المللی” و یک پروژۀ سفارشی هم برای تولید استراتژی های مربوط به بازار “آتی” وجود دارد . برای ایجاد کردن “پروژۀ سفارشی” پیشرفته تر می توانید از این دو نمونه به عنوان راهنما و نقطۀ شروع استفاده کنید .[/restrict]

ساختار بخش "ساخت"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *