نحوه معاملات روزانه برای زندگی: راهنمای مبتدیان برای ابزارها و تاکتیک های تجاری ، مدیریت پول ، نظم و روانشناسی تجارت (سرمایه گذاری و معاملات بورس)

در این مطلب می خوانید(فهرست)

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

نحوه معاملات روزانه برای زندگی: راهنمای مبتدیان برای ابزارها و تاکتیک های تجاری ، مدیریت پول ، نظم و روانشناسی تجارت (سرمایه گذاری و معاملات بورس)

در این وضع نا بسامان اقتصادی ، لازم است که ما به دنبال روش هایی برای حفظ خود در رکودها و نوسانات اقتصادی باشیم . و مثلا”  بدانیم که چه زمان هایی بیشترین رشد و بیشترین سقوط در قیمت ها اتفاق افتاده است . اگر به دنبال بهبود دادن وضع اقتصادی خود هستید این کتاب برای شما بسیار عالی خواهد بود . شاید شما در حال حاضر زندگی عادی خوبی داشته باشید اما در فکر رسیدن به استقلال مالی هستید . شاید شما از پاره ای مشکلات رنج میبرید و به دنبال رسیدن به روشی هستید که بتوانید با آن زندگی مالی خود را سر و سامان دهید .

در هر وضعیتی که باشید سرمایه گذاری در بورس و بازارهای مالی برای شما ایده ای عالی خواهد بود . چه شما فردی متخصص باشید که هم اکنون درگیر معاملات بورس باشد و چه فردی باشید که قصد دارد تنها یک بار برای همیشه برای بهبود اوضاع اقتصادی تان اقدام کنید ، این کتاب ابزاری است برای شروع کار سرمایه گذاری در بورس سهام . اکثر افرادی که خواندن این کتاب را به پایان میرسانند به معامله گری روزانه در بازار سهام علاقمند می شوند .

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”6121″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

دانلود pdf کتاب

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]این افراد در می یابند که چگونه با سرمایه گذاری کردن پولی که با زحمت به دست آورده اند ، درآمد بیشتری کسب کنند و بر امور مالی خود کنترل بیشتری داشته باشند . در این حالت شما دیگر وابستگی به دلالان سهام که گاهی فقط به فکر منافع فردی خود هستند نخواهید داشت .شما در این کتاب با مفاهیمی این چنین آشنا خواهید شد :

  • مفهوم سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار و انواع سرمایه گذاری
  • چگونگی شروع به کار به عنوان یک معامله گر روزانه بر روی یک حساب معاملاتی
  • تکنیک ها و تاکتیک های معامله گری روزانه
  • چگونگی ترکیب معاملات روزانه با نوسانات بازار
  • استفاده از ارزش گذاری سهام به عنوان روشی عالی برای انجام معاملات
  • استفاده از تحلیل تکنیکال در سرمایه گذاری
  • اشتباهات رایج و بهترین شیوه ها در سرمایه گذاری
معاملات کمی : الگوریتم ها ، تجزیه و تحلیل ، داده ها ، مدل ها ، بهینه سازی نسخه اول

اکنون یک راهنمای جامع فشرده در اختیار دارید . لازم نیست کتب بسیاری در این زمینه مطالعه کنید. کل اطلاعاتی که برای شروع کارتان به آن احتیاج دارید در همین یک کتاب بیان شده است . شما می توانید نمودار یادگیری خود را هر چه بالاتر و بالاتر ببرید و این را هم در نظر بگیرید که یادگیری و مطالعه در این زمینه به هیچ وجه اتلاف وقت نیست .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *