تجارت با فرکانس بالا

در این مطلب می خوانید(فهرست)

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

معاملات با فرکانس بالا

این کتاب راهنمای معاملات با فرکانس بالاست در دنیایی که این شیوه از معاملات بر بازارهای جهانی چیرگی دارد و گواه این چیرگی هم این است که در بازارهای معاملات سهام به میزان 60% و در بازارهای ارزهای جهانی 40% معاملات به این شیوه انجام می شود.
تجارت با فرکانس بالا موضوع بحث گسترده ای است ، به ویژه اینکه آیا برای معامله گران و بازارها مفید است یا به برخی از معامله گران اجازه می دهد با هزینه دیگران سود ببرند.
این کتاب با توجه ویژه ، یک نمای کلی و دیدی مهم در این زمینه را برای شما فراهم می کند که معامله گران و مدیران سرمایه با فرکانس پایین چگونه در دنیایی با معاملات با فرکانس بالا زنده بمانند.
این کتاب با فصلی که توسط محققان برجسته و دانشگاهی در این زمینه نوشته شده است ، به شما نشان می دهد که چگونه مسائلی مانند داده های بزرگ وارد کار می شوند ،و همچنین تأثیر فرکانس بالا بر الگوریتم های بهینۀ اجرایی و نحوه ارتباط متقابل بازارها به روش های جدید که بر نوسانات و بازار تأثیر می گذارد ، را نشان می دهد . خوانندگان همچنین درباره چالش های نظارتی جدیدی که در جهان با فرکانس بالا بوجود می آیند ایده میگیرند.
فصول کتاب شامل این بخش ها می شود :

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”6178″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

دانلود pdf کتاب

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

  • یادگیری ماشین برای ریزساختار بازار و تجارت با فرکانس بالا (مایکل کرنز و یوری نوویواکا)
  • استراتژی های اجرایی در بازارهای با درآمد ثابت (رابرت آلمگرن)
  • چالش نظارتی بازارهای با فرکانس بالا (اولیور لینتون ، مورین او هارا و جی پی. زیگراند)
  • آیا اجراهای Algo نشتی اطلاعات دارند؟ (جورج سوفیانوس و خوان خوان شیانگ)

این کتاب برای هر کسی که نیاز به یادگیری در مورد این موضوع در حال تغییر دارد ، از جمله معامله گران سازمانی ، مبادلات و اپراتورهای سیستم معاملات ، تنظیم کنندگان و دانشگاهیان، ضروری است .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

استاندارد بیت کوین: جایگزین غیر متمرکز برای بانکداری مرکزی توسط Saifedean Ammous (z-lib.org)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *