مفاهیم اصلی

در این مطلب می خوانید(فهرست)

[restrict]

مفاهیم اصلی

ایجاد چندین بانک استراتژی

شما می توانید بیش از یک بانک استراتژی برای پروژۀ سفارشی خود ایجاد کنید . بانک استراتژی ، “پایگاه داده” ای است که در آن می توان استراتژی ها را ذخیره یا بازیابی کرد . می توانید تعداد نامحدودی بانک استراتژی ایجاد کنید :

تصویر 1

همچنین می توانید کل مراحل مورد نیاز مثلا” “آزمایش مجدد” را پیکربندی کنید تا از یک بانک استراتژی به عنوان مرجع برای خواندن استراتژی ها جهت صرفه جویی در زمان و جلوگیری از تست مجدد استراتژی های آزمایش شده استفاده کنید .

تصویر 2

روند کار

هنگامی که یک پروژۀ سفارشی را باز می کنید ، می توانید جریان کارها را در قسمت سمت چپ مشاهده کنید :

تصویر 3

در این بخش کل کارهایی که از ابتدا تا انتها باید انجام شود ، تعریف شده اند . در این مثال ما با پاکسازی تمام بانک های استراتژی ، پروژه را شروع خواهیم کرد ، سپس مجموعه ای از استراتژی ها را می سازیم و آن ها را چند بار با استفاده از تنظیمات دیگر دوباره آزمایش می کنیم . استراتژی هایی که همۀ آزمونهای مجدد را پشت سر می گذارند در بانک استراتژی نهایی جای می گیرند .

حلقه های شرطی و فیلتر کردن

همۀ قدرت پروژه های سفارشی در ساخت حلقه ها است . به عنوان مثال ، اگر تعداد استراتژی های بانک استراتژی نهایی کمتر از 100 تا باشد ، می توانید به انتهای پروژۀ سفارشی خود یک دستور “برو به وظیفه” را اضافه کنید و با این کار دوباره به ساخت استراتژی های جدید بپردازد .

به این ترتیب پروژۀ سفارشی شروع به تولید و عبور دادن استراتژی ها از همۀ فیلترها می کند تا زمانی که در بانک استراتژی حداقل 100 استراتژی که کل مراحل پروژه سفارشی را طی کرده باشند ، باقی بماند .

تصویر 4

[/restrict]

در انتظار کاربر یا پرونده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *