مقایسه و استفاده از تنظیمات به کار رفته در بک تست

در این مطلب می خوانید(فهرست)

[restrict]

مقایسه و استفاده از تنظیمات به کار رفته در بک تست

یکی از رایج ترین خطاها در هنگام استفاده از اَلگویاب ، مواجه شدن با اشتباه یا تفاوت در تنظیمات بک تست است .

تصور کنید که یک استراتژی دربخش “ساخت” ایجاد کرده اید و آن را در هار دیسک ذخیره می کنید . سپس آن را در بخش “تست” یا “بهینه سازی” بارگیری می کنید و همان استراتژی را مجددا تنظیم کرده و دوباره آزمایش می کنید . در این هنگام متوجه می شوید که نتایج آزمایش اصلی با نتایج تست مجدد متفاوت است .

وقتی این اتفاق می افتد ، همیشه دلیل آن تغییر کردن تنظیمات یا داده ها است . در این میان یا داده ها را تغییر داده اید و یا این که بخش تست مجدد را با همان روشی که استراتژی در بخش “ساخت” براساس آن آزمایش شده بوده است ، پیکربندی نکرده اید.

در صورت برخورد با این مشکل ، دو راه حل وجود دارد که می تواند به شما کمک کند:

استفاده از راهکار”به کارگیری تنظیمات”

هنگامی که یک استراتژی را در بانک استراتژی بارگذاری می کنید ، می توانید روی آن دو بار کلیک کنید تا برگۀ “نتایج” باز شود . حالا دیگر می توانید برگۀ “به کارگیری تنظیمات” استراتژی را مشاهده کنید .

تصویر1

این بخش به شما تنظیمات استراتژی کنونی را در کنار تنظیمات آخرین استراتژی که نتایج عملکردی را نشان می دهد . حالا شما دیگر به راحتی می توانید تفاوت بین دو تنظیم استراتژی را تشخیص دهید و همچنین می توانید به راحتی آخرین تنظیمات استراتژی را بر روی پروژه فعلی خود اعمال کنید . فقط کافیست که بر روی دکمۀ “به کارگیری تنظیمات” استراتژی کلیک کنید .

با کمک گرفتن از این امکان در اَلگویاب دیگر می توانید مطمئن باشید که پروژۀ شما دقیقاً با همان تنظیمات “آزمایش مجدد” استراتژی قبلی پیکربندی شده است .

استفاده از قابلیت مقایسه (در روزهای آینده)

این یک امکان عالی است که در اَلگویاب در دسترس است و به شما اجازه می دهد تا پیکربندی و تنظیمات دو استراتژی مختلف موجود در بانک استراتژی های خود را با هم مقایسه کنید . همچنین می توانید آن ها را عنوان دو نتیجۀ متفاوت از همان استراتژی در فایل  های جداگانه ذخیره کنید .

بهینه سازی ساده

کافیست دو استراتژی را از بانک استراتژی ها انتخاب کرده و روی دکمۀ مقایسه کلیک کنید:

تصویر2

در این صورت یک صفحه باز می شود که در آن پیکربندی و تنظیمات مربوط به آخرین آزمایش برای هر یک از استراتژی ها را در کنار هم مشاهده می کنید و اختلافات بین آن ها هم با رنگ قرمز نمایش داده می شود :

تصویر 3

[/restrict]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *