هوش مصنوعی در امور مالی : راهنمای مبتنی بر پایتون چاپ اول

در این مطلب می خوانید(فهرست)

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

هوش مصنوعی در امور مالی : راهنمای مبتنی بر پایتون چاپ اول

پذیرش گسترده هوش مصنوعی و یادگیری ماشین امروزه انقلابی در بسیاری از صنایع ایجاد کرده است. هنگامی که این فناوری ها با در دسترس بودن برنامه ای داده های مالی تاریخی و زمان واقعی ترکیب شوند ، صنعت مالی نیز تغییر اساسی خواهد کرد. با استفاده از این کتاب کاربردی ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای کشف ناکارآمدی آماری در بازارهای مالی و بهره برداری از آنها از طریق تجارت الگوریتمی استفاده کنید.
نویسنده ایو هیلپیش ، پزشکان ، دانشجویان و دانشگاهیان را در هر دو روش مالی و علوم داده به روشهای عملی برای استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین و یادگیری عمیق برای تأمین مالی نشان می دهد. به لطف بسیاری از مثالهای خود مختار پایتون ، شما می توانید تمام نتایج و ارقام ارائه شده در کتاب را تکرار کنید.
در پنج قسمت ، این راهنما به شما کمک می کند:
مفاهیم و الگوریتم های مرکزی را از هوش مصنوعی ، از جمله پیشرفت های اخیر در زمینه هوش عمومی مصنوعی (AGI) و ابر هوش (SI) ، بیاموزید.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”6133″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

دانلود pdf کتاب

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

بدانید که چرا مالی مبتنی بر داده ، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین تأثیر پایداری بر نظریه و عملکرد مالی دارند برای کشف ناکارآمدی آماری در بازارهای مالی ، از شبکه های عصبی و یادگیری تقویت استفاده کنید . شناسایی و بهره برداری از ناکارآمدی های اقتصادی از طریق آزمایش مجدد و معاملات الگوریتمی – اجرای خودکار استراتژی های معاملاتی

درک کنید که هوش مصنوعی چگونه بر پویایی رقابتی در صنعت مالی تأثیر می گذارد و احتمالاً ظهور یکتایی مالی چیست؟

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

حرکت کمی : راهنمای یک پزشک برای ایجاد سیستم انتخاب سهام مبتنی بر حرکت (Wiley Finance)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *