هنر و علم تجزیه و تحلیل فنی: ساختار بازار ، اقدام قیمت و استراتژی های معاملاتی

در این مطلب می خوانید(فهرست)

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

هنر و علم تجزیه و تحلیل فنی : ساختار بازار ، اقدام قیمت و استراتژی های معاملاتی

هنر و علم تحلیل تکنیکال یک کار پیشگامانه است که این پل ها فاصله بین دیدگاه آکادمیک بازارها ، تحلیل تکنیکال و  تجارت سودآور را از بین می برد. این کتاب بررسی می کند که چرا بیشتر اوقات اما نه در همه زمان ها تصادفی در بازار وجود دارد و چگونه می توان از تحلیل تکنیکال  برای گرفتن الگوهای معتبر آماری در انواع خاصی از شرایط بازار استفاده کرد. اعتقاد کتاب این است که فشار خرید و فروش باعث ایجاد الگویی در قیمت ها می شود ، اما این الگوهای فنی فقط در صورت عدم تعادل واقعی خرید / فروش موثر هستند.

هنر و علم تحلیل تکنیکال با تجزیه و تحلیل آماری گسترده ای از بازارها پشتیبانی می شود ، که برخی ابزارها و الگوها مانند تجزیه و تحلیل فیبوناچی را از بین می برد و از ابزارهای دیگر و تنظیمات تجاری پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، این منبع قابل اعتماد در مورد روانشناسی معامله گران و منحنی های یادگیری معامله گران بر اساس تجربه گسترده نویسنده به عنوان یک تاجر و مربی بازرگانان بحث می کند.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”6070″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

دانلود pdf کتاب

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

  • به معامله گران جدی راهی برای تفکر در مورد مشکلات بازار ، درک عملکرد خود و کمک به یافتن مسیر پربارتر به جلو ارائه می دهد.
  • شامل تحقیقات گسترده برای تأیید الگوها و استراتژی های خاص پول سازی است.
  • نوشته شده توسط یک متخصص بازار با تجربه است که بسیاری از تاجران برتر را آموزش داده و با آنها کار کرده است.

پر از بینش عمیق و مشاوره عملی است ، علم و دانش تحلیل تکنیکال  به شما درک واقعی از نحوه رفتار بازارها ، زمان و نحوه تجزیه و تحلیل فنی و آنچه برای تجارت موفقیت آمیز واقعا نیاز دارد ، می دهد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

معاملات سیستماتیک: یک روش منحصر به فرد جدید برای طراحی سیستم های تجارت و سرمایه گذاری گالینگور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *