ارزان ترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری

11 ارز دیجیتال ارزان قیمت برای سرمایه گذاری

فهرست مطالب

ارزان ترین ارزهای دیجیتال موجود در بازار با قیمت زیر 3 دلار برای سرمایه گذاری مناسب هستند. شما می توانید تعداد زیادی از آنها را با پول کمی خریداری کنید.

فکر نکنید که فرصت سرمایه گذاری در دارایی هایی مانند بیت کوین دیگر هرگز تکرار نخواهد شد. اگرچه با گذشت 12 سال از ظهور اولین رمز ارز، ارزش آن نسبت به سال اول چند ده هزار برابر شده است، اما همچنان رمز ارزهایی با قیمت پایین در بازار ارز دیجیتال وجود دارد که شاهد رشد بالای آن ها هستیم.

امروزه بازار ارزهای دیجیتال به شدت داغ شده و به دلیل پتانسیل بالایی که دارد بینندگان زیادی را به خود جذب کرده است. امروزه این بازار به عنوان سودآورترین و جدیدترین بازار مالی جهان شناخته می شود و به سرعت در حال رشد و توسعه است.                             

دلیل سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال ارزان چیست؟

با این حال، قبل از معرفی لیست ارزهای دیجیتال ارزان، باید شرایط و اهمیت سرمایه گذاری در این رمز ارز را مورد بحث قرار دهیم. سوال اینجاست که چرا خرید و سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال ارزان تا این حد هیجان انگیز است و اهداف کاربران در این مسیر چیست؟

قیمت فعلی ارز دیجیتال بیت کوین نزدیک به 40000 دلار است. فرض کنید می خواهیم بیت کوین را با سرمایه 1000 دلار بخریم. به دلیل کمیسیون، چیزی در جهت 0.025 بیت کوین دریافت می ‌کنیم. فرض کنیم اگر قیمت بیت کوین تا 20000   دلارآمریکا  بالا رود و هر کدام به 60000 دلار برسد، سرمایه ما تقریباً 1400 دلار خواهد بود. به یاد داشته باشید که رشد 20000 دلاری بیت ‌کوین می تواند گام بزرگی  برای ارزهای دیجیتال به جلو باشد.

اکنون به جای بیت کوین، تصور کنید که ما به دنبال خرید ارز دیجیتال به قیمت 0.0002 دلار هستیم. اگر همه 1000 دلار را روی آن ارز بگذاریم، اگر قیمت این ارز دیجیتال فقط به 1 دلار برسد، سرمایه ما به 5 میلیون دلار خواهد رسید و این اتفاق خیلی دور از ذهن نیست.

البته یافتن چنین ارز دیجیتالی کار آسانی نیست، اما نباید خیلی از ذهن و واقعیت دور شد، می‌توان ارز دیجیتال شیبا اینو به عنوان مثال استفاده کرد. این رمز ارز در طی سال 2021 چیزی حدود 2800000 برابر رشد کرده است. این بدان معناست که اگر در اوایل سال 2021 فقط 10 دلار از این سهم را خریداری می کردید، درآمد و سود شما در نیمه اول سال به حدود 28 میلیون دلار می ‌رسید.

همین دلیل باعث شده سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال ارزان قیمت جذابیت های خاصی داشته باشد.

مزیت سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال ارزان و آینده دار

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال ارزان و آینده نگر مزایایی دارد. با این حال، به دلیل این مزیت، افراد زیادی مایل به سرمایه گذاری در این بازار هستند.

از مهم ترین مزیت های سرمایه گذاری در این نوع رمز ارزها را به شما می گوییم.

 • لازم نیست سرمایه زیادی داشته باشید
 • فرصتی برای کسب سود صدها برابری
 • فرصت رشد مالی برای افراد کم درآمد

امبد میلیاردی شدن برای همه در آینده وجود دارد که باعث می شود بسیاری از معامله گران وارد بازار ارزهای دیجیتال شوند. بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری نیز می تواند یکی از این ایده ها و روش ها باشد.

آیا همه ارزهای دیجیتال ارزان می توانند برای سرمایه گذاری مناسب باشند؟

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری باید دارای ویژگی ها و شرایط خاصی باشد. ویژگی اصلی این ارز ارزان بودن آن است. در این مقاله شما را با بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری آشنا نمی کنیم، بلکه بهترین ارزهای ارزان قیمت را به شما معرفی می کنیم. همچنین محصولات گران‌تر و کم‌ ریسک ‌تر برای سرمایه‌گذاری در محصولات ارزان‌تر وجود دارد. واضح است که خرید هر ارز با قیمت ارزان ممکن است انتخاب خوبی برای معامله گر نباشد.

اشنایی با بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری

در حال حاضر بیش از 5000 ارز دیجیتال در جهان وجود دارد که بازار بزرگی برای سرمایه گذاران است. این رمز ارز با حداقل زمان و هزینه قابل معامله است. دلایل و انگیزه های اصلی که ما را به دنیای ارز دیجیتال سوق می دهد:

 • یک بازار سرمایه گذاری بسیار بزرگ و متنوع که انتخاب ها و شانس موفقیت شما را افزایش می ‌دهد
 • فضای بسیار امن برای ارزهای دیجیتال (احتمال هک کدهای ارزدیجیتال به دلیل فناوری بلاک چین نزدیک به صفر است)
 • امکان سرمایه گذاری حتی بسیار کم نیز وجود دارد
 • نقدینگی بسیار بالای ارزهای دیجیتال به دلیل تقاضای بالا
 • سودآوری بالا در مقایسه با سایر زمینه های سرمایه گذاری (این به دلیل ماهیت ناپایدار این بازار است که در کوتاه مدت بازدهی بالایی را برای شما به همراه خواهد داشت. در بازارهای باثبات، این امر بسیار نادر خواهد بود.)
 • امکان معامله در تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای هفته فقط به صورت آنلاین

اگر به این بخش علاقه دارید، باید بدانید که ورود به این بازار آسان است ، اگر دانش و مهارت کافی را کسب کرده باشید، موفقیت شما در این بازار به آن بستگی دارد.

شناخت بهترین ارزهای دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری

بهترین ارزهای دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری

در بین بهترین ارزهای دیجیتال، اولین کد ارزی که به ذهن می رسد قطعا بیت کوین است. به خاطر داشته باشید که اگرچه بیت کوین به عنوان پادشاه این بازار شناخته می شود، اما این تنها فرصت مناسب برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال نیست. در حال حاضر رقابت بین ارزهای دیجیتال در حال افزایش است و پیش‌بینی می‌شود که سایر ارزهای دیجیتال در آینده از بیت‌کوین پیشی بگیرند.

اتریوم، تترا، لایت کوین، ریپل و دوج کوین رمز ارزهایی هستند که پس از بیت کوین قرار ‌دارند و رشد بی سابقه ای را تجربه می کنند. این وجوه کوچک به دلیل نوسانات زیاد، قرار است در آینده مورد استفاده قرار گیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات جامعی بدست آورید.

ریسک های سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال ارزان قیمت

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری، اگرچه جذابیت های زیادی دارد، اما ریسک نیز دارد. انتخاب نادرست و عدم دقت در ویژگی های یک ارز دیجیتال خوب باعث می شود که این فرآیند شرایط کاملاً معکوس را برای معامله گر به همراه داشته باشد و سرمایه وی را از دست بدهد. هنگام انتخاب یک ارز دیجیتال ارزان و امیدوارکننده باید به نکات زیادی توجه کرد. انتخاب یک ارز دیجیتال اشتباه می تواند خطرات زیر را به همراه داشته باشد:

 • سود و امکان برداشت سرمایه با پورسانت های بسیار بالا.
 • سود اما عدم توانایی در برداشت سرمایه.
 • زیان تا از دست دادن تمام سرمایه اولیه

ممکن است متوجه شده باشید که سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال کم قیمت و پایین آنقدرها هم کم خطر نیست. احتمال از دست دادن بیت کوین در برابر شیبا اینو را تصور کنید؟ بدیهی است امید به افزایش سرمایه با خرید ارز دیجیتال ارزان و آینده نگر بسیار پرخطر ودارای ریسک است و می ‌تواند سرمایه تمامی معامله گران را از بین ببرد. بدیهی است که خرید چنین ابزارهای پرداخت دیجیتالی از ارزهای رمزنگاری شده معروف بسیار ریسک پذیرتر است. بنابراین توصیه می کنیم در این مورد نهایت دقت را داشته باشید. نکات زیر می تواند شما را از خطرات بسیار بالا محافظت کند:

 • مطمئن شوید که یک هدف قیمت برای خود تعیین کردید و آنها را در زمان مناسب و سودآور بگذارید کنار.
 • سعی کنید بلافاصله پس از کسب سود کافی، سرمایه خود را به رمز ارزهای آتی و ارزهای قدرتمندتر انتقال دهید.
 • سرمایه زیادی روی این ارزهای ارزان قیمت سرمایه گذاری نکنید و اکنون زمان آن است که در مدیریت سرمایه خود بسیار مراقب باشید.
 • این کد ارزکم قیمت را با تمام سرمایه خود نخرید.
 • در انتخاب رمز ارز زیاد ریسک نکنید و دقت کنید.

روشی برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری

انتخاب بهترین ارزهای دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری و خرید باید تحت تاثیر عوامل مهمی باشد. برای انتخاب بهتر این رمز ارز به مراحل زیر توجه کنید.

 • بهتر است با تحلیل اولیه ارزهای دیجیتال(تحلیل فاندامنتال) شروع کنید.
 • اکنون زمان بررسی موقعیت آن در بازار است.
 • نباید تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال را فراموش کرد

1- تعداد سکه های در گردش و تعداد کل سکه های موجود از کد ارز نیز از نکات مهم در این گزینه است.
2- حتماً مراقب برنامه ها و پروژه های ارز دیجیتال خود باشید.
3- سرمایه گذاران و حامیان مالی نیز در این انتخاب مهم هستند.
4- حتی اگر همه این عوامل را در نظر بگیرید، نمی‌توانید تضمین کنید که در انتخاب بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه‌گذاری موفق خواهید بود. با این حال، تحقیق در مورد آنها ریسک شما را کاهش می دهد و دیگر نگران از دست دادن دارایی های ارزشمند خود نخواهید بود.

5- نکته مهم در انتخاب این ارزها حجم معاملات آنهاست. رمز عبور ارزهای با حجم معاملات کم را از لیست خود حذف کنید. در حالی که این نوع ارزهای دیجیتال می توانند رشد قابل توجهی داشته باشند، اما همچنان می توانند ضرر داشته باشند. سعی کنید کد ارزی را پیدا کنید که بتوان آن را به راحتی فروخت.

آیا ارز دیجیتال ارزان و آینده دار داریم؟

آیا ارز دیجیتال ارزان و امیدوار کننده ای داریم یا خیر؟ بسیاری از معامله گران مشهور جهان در تعدادی از کدهای ارز محبوب از جمله بیت کوین، اتریوم، بایناس کوین و و سرمایه گذاری می کنند و از افزودن ارزهای دیگر به سبد خود اجتناب می کنند. دلیل این افراد نیز کاملاً روشن و منطقی است. بنابراین نمی توان آنها را نقد کرد.

اما کدهایی برای سکه ها نیز وجود دارد که با وجود قیمت پایین، می توان آن ها را آینده خوبی برای آنها در نظر گرفت. البته لیست ما در این مقاله همه چیز درباره این سکه ها نیست. چیزهایی مانند کاردانو، استلار و حتی ریپل ممکن است در آینده شرایط خوبی داشته باشند.

معرفی چند مورد از بهترین ارزهای دیجیتال ارزان قیمت زیر1 دلار

به گفته های زیر حتما دقت کنید

 • قرار نیست همه این ارزهای دیجیتال میلیون ها دلار ارزش پیدا کنند.
 • قرار نیست همه این ارزهای دیجیتال رشد قابل توجهی داشته اند.
 • این ارز را به مدت 10 سال ویا تا ابد نگهداری نکنید.

هدف ما از معرفی بهترین ارز دیجیتال اقتصادی برای سرمایه گذاری، معرفی ارزهای دیجیتالی است که بتوانند سود خوبی را برای معامله گران این بازار به همراه داشته باشند. بنابراین، شما باید در یک سرمایه گذاری میان مدت چند ساله یا حتی چند ماهه به آنها نگاه کنید.

بسیاری از معامله‌گران در سال‌های اخیر با خرید ارز دیجیتال ارزان به سودهای مناسبی دست یافته‌اند، اما با نگهداری بیش از حد این ارزها، علاوه بر از دست دادن تمام سودها، همچنان با ضرر زیادی روبرو هستند.

رمز ارز دوج کوینDogeCoin (Doge)

ارز دوج کوین یکی از گزینه ها برای قرار گرفتن در لیست ارزهای دیجیتال ارزان و امیدوار کننده، است. این کد ارز در زمان نگارش با 0.08 معامله می شود و در رتبه دوازدهم بهترین ارزهای دیجیتال در وبسایت کوین مارکت کاپ قرار دارد.  این کد ارز در ابتدا بدون هیچ هدف و کاربردی ساخته شد و سپس با حمایت کارآفرین معروف آمریکایی ایلان ماسک طرفداران زیادی پیدا کرد.

رمز ارز دوج کوین- DogeCoin (Doge)

دوج کوین در حال حاضر بیش از 132.6 میلیارد سکه توزیع می کند. این بدان معناست که وقتی قیمت دوج کوین به 1 دلار برسد، ارزش بازار آن به بیش از 132 میلیارد دلار افزایش خواهد یافت. در این زمان، ارزهای خیلی بهتر و معروف مانند تتر، سولانا، باینناس و کاردانو حتی به این تعداد هم نزدیک نشدند. البته حجم معاملات بیش از 378 میلیون دلاری دوج کوین این امید را به وجود آورده است که این رمز ارز از راه ارز دیجیتال شت کوین حذف شود.

رمز ارز استلار- Stellar (XLM)

Stellar یک فرصت عالی دیگر برای معرفی شما به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری شما است. استلار یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده است که با قیمت پایین فروخته می شود. این ارز دیجیتال در حال حاضر با ارزش بازار تقریباً 6.3 میلیارد دلار در بین 29 ارز دیجیتال برتر جهان قرار دارد. این کد ارزی را نیز می توان یکی از بزرگترین فرصت های سرمایه گذاری در بازار معاملات ارز دانست.

رمز ارز استلار- Stellar (XLM)

داشتن یک پروژه عالی و کارآمد با شرکت های حامی متعدد، استلار را به یک پروژه سرمایه گذاری جذاب تبدیل کرده است.

رمز ارز ترون- Tron (TRX)

یکی دیگر از بهترین ارزهای دیجیتال اقتصادی ترون است. ترون Tron همچنین یک گزینه سرمایه گذاری بلندمدت خوب به عنوان یک ارز دیجیتال کاربردی با ارزش بازار فعلی 6.7 میلیارد دلار است. این رمز ارز در حال حاضر در رتبه بندی 15 ارز دیجیتال برتر دنیا قرار دارد و به دلیل استفاده گسترده در شبکه انتقال ارز دیجیتال، می تواند پتانسیل بالایی برای افزایش قیمت نیز داشته باشد.

https://www.mahdesarmaye.com/wp-content/uploads/2022/06/TRON1.svg

کنون بسیاری از سرمایه گذاران در سراسر جهان ارز دیجیتال ترون را به عنوان یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری ارائه می دهند.

رمز ارز شیبا- Shiba Inu

رمز ارز شیبا- Shiba Inu

یکی دیگر از گزینه های لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان، خرید کد ارز شیبا است که در ماه های اخیر سر و صدای زیادی به پا کرده است. رمز ارزی که نه از نظر فنی و نه  تکنیکالی به طور قابل توجهی شرایط خوبی برای رشد ندارد و نباید حساب خیلی خاصی روی آن داشته باشید. حتی دستیابی به این هدف قیمتی برای سال آینده در این رمز ارز تصور فعالان بزرگ ارزهای دیجیتال است.
اگرچه شیبا اینو با گردش مالی بالای 640 میلیون دلار بهتر از دوج کوین است، اما می توان از قیمت پایین به عنوان دلیل اصلی این امر نام برد.

رمز ارز کریپتو دات کام- Crypto.Com (CRO)

رمز ارز کریپتو دات کام- Crypto.Com (CRO)

کریپتو همچنین یک ارز دیجیتال ارزان و امیدوارکننده است. برای کسانی که به دنبال ارزهای رمزنگاری شده با پتانسیل رشد بلند مدت قابل توجه هستند، توجه به ارزهای رمزنگاری شده مانند cro می تواند نتایج مطلوب را ارائه دهد. این کدهای ارز توسط صرافی با همین نام توسعه یافته و به عنوان ارزهای دیجیتال مبتنی بر مبادله شناخته می ‌شوند. حالتی که باینناس کوین یا کوکوین هم داشتند. این کد قبلاً به قیمت 1 دلار رسیده است و رسیدن به آن قیمت حتی در میان مدت دشوار نخواهد بود. ارزش بازار فعلی Cro حدود 11.4 میلیارد دلار است.

رمز ارز توکن بت- Basic Attention Token (BAT)

رمز ارز توکن بت- Basic Attention Token (BAT)

توکن‌ بت  Basic Attention Token  را می‌توان ارز دیجیتال ارزان و امیدوارکننده نیز نامید.  این ارز در حال حاضر هفتاد و سومین ارز بزرگ جهان با ارزش بازار بیش از  1.5 میلیارد دلار است. قیمت آنها در گذشته نزدیک به 2 دلار بود و اکنون بعید است حتی در میان مدت به این قیمت برسد. توکن توسعه یافته در شبکه اتریوم، که می تواند در صنعت WEB3 دسته بندی شود. از این رو سرمایه گذاران زیادی را برای خرید و فروش آن جذب می کند و اکنون جاذبه خوبی برای سرمایه گذاری است.

رمز ارز اومیسگو- Omise (OMG)

رمز ارز اومیسگو- Omise (OMG)

بهترین لیست ارزان ارزهای دیجیتال برای خرید نیز به کد ارزی مانند OMG  نیاز دارد. این ارز دیجیتال در حال حاضر با ارزش بازار ۷۲۱ میلیون دلار در رتبه 99 ارز دیجیتال برتر قرار دارد. رسیدن به قیمت 20 دلاری که چندان بعید به نظر نمی رسد، اکنون می تواند سرمایه کاربر را چهار برابر کند. حتی در میان مدت می توان برای این نشان ارزی چیزی متصور شد. این نشان ارزی که با استفاده از آن به عنوان یک پلتفرم پرداخت در شبکه های مختلف توسعه یافته است، ممکن است آینده خوبی داشته باشد. ما باید خیلی زود منتظر اتفاق خاصی در شبکه OMG باشیم.

رمز ارز نم- Nem (XEM)

رمز ارز نم- Nem (XEM)

یکی دیگر از بهترین ارزهای دیجیتال ارزان در بازار NEM است. ارزش بازار این ارز در حال حاضر 1 میلیارد دلار است و در رتبه 88 بهترین ارز در جهان قرار دارد. تعداد کل سکه های در گردش 9 میلیارد است. به دلیل قیمت پایین، گزینه سرمایه گذاری جالبی است و کاربران نیز می ‌توانند به آن اعتماد کنند. البته با توجه به شرایط و اطلاعات اولیه، نباید انتظار رشد هزاران برابری برای آن داشته باشید. این رمز ارز تجربه رسیدن به قیمت 0.2 دلار را دارد و امکان تجربه مجدد چنین شرایطی وجود دارد.

رمز ارز بیت تورنت- Bittorrent (BTT)

رمز ارز بیت تورنت- Bittorent (BTT)

بیت تورنت همچنین می تواند به عنوان یکی از گزینه های موجود در لیست ارزان ترین ارزهای دیجیتال ما برای سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. رمز ارز در حال حاضر پنجاه و سومین ارز برتر جهان با ارزش بازار 2.5 میلیارد دلار است. بیت تورنت در ماه های اخیر توجه زیادی را به خود جلب کرده است و چالش های هیجان انگیزی در پیش دارد. این ارز دیجیتال توسط جاستین سان (بنیانگذار ارز دیجیتال ترون) توسعه و مدیریت شده است. بنابراین او یک تیم بسیار قوی را پشت سر خود می بیند.

رمز ارز ریپل- Ripple (XRP)

رمز ارز ریپل- Ripple (XRP)

اگر به دنبال یک ارز دیجیتال ارزان و امیدوار کننده هستید، ریپل ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد . Ripple در حال حاضر دارای ارزش بازار 35 میلیارد است و یکی از 8 ارز دیجیتال برتر جهان است. این کد ارز به دلیل برنامه های کاربردی بسیار و شبکه بلاک چین عالی، به عنوان یکی از امیدوارکننده ترین کدهای ارز نیز شناخته می شود. البته ریپل برای سرمایه گذاری های کوتاه مدت پیشنهاد نمی شود و در مدت کم نمی توان رشد چشمگیری  از این رمز ارزانتظار داشت. با این حال، پتانسیل رشد قابل توجهی برای ریپل در بلندمدت قابل انتظار است.

رمز ارز کاردانو- Cardano (ADA)

رمز ارز کاردانو- Cardano (ADA)

آدا را به عنوان یکی از گزینه های عالی به عنوان بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری به شما پیشنهاد می کنیم کاردانو با ارزش بازاری نزدیک به 38.5 میلیارد دلار در حال حاضر در بین 7 ارز دیجیتال برتر قرار دارد و قیمتی نزدیک به 1 دلار می تواند فرصتی عالی برای خرید آن باشد. اگر این رمز ارز را در سبد خود دارید، آن را نگه دارید و در بازار آشفته نفروشید. آدا پتانسیل رسیدن به قیمت های بالاتر را نیز دارد که البته باید به مرور زمان به آن رسیدگی شود.

افراد کمی در بازار پول دیجیتال هستند که ارز دیجیتال کاردانو را یکی از بهترین های بازار نمی ‌دانند. کاردانو علیرغم تأثیر مثبتی که بر شبکه بلاک چین دارد، یکی از اسرار ارزهای آینده باقی خواهد ماند. این ارز دیجیتال می تواند در بسیاری از زمینه ها بهتر از اتریوم و بیت کوین عمل کند.

اشتراک گذاری

با نظر سنجی به ما کمک کنید تا بهترین محتوا را برای شما آماده کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *