دوره آموزشی نرم افزار استراتژی کوانت ایکس Strategy Quant X

نرم افزار استراتژی کوانت ابزارهای حرفه ای برای آنالیز دیتاهای بازار های بورس و همچنین ابزارهای مدیریت سرمایه فوق حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهد تا براحتی و بدون هیچ علم برنامه نویسی ربات های معامله گر بورس با هزاران خط کد را طراحی و پیاده سازی کنید و سبدی از استراتژی های معاملاتی (ربابت های معامله گر) را برای خود ایجاد کنید پس برای استفاده از این ابزارها نیاز به آموزش هایی کاربردی خواهید داشت که در ذیل جزئیات آن توضیح داده شده است.

توضیحات دوره

انتخاب کنید!
با توجه به محتوای حجیم و سطح بالای دوره، سرفصل های دوره به چهار نوع تقسیم بندی شده که شما کاربران گرامی می توانید با توجه به نوع و سرفصل های ارائه شده، بهترین گزینه یا گزینه های مدنظر خود را انتخاب کنید.

دوره‌های استاد JAN و Auto-Trading Academy، دو مورد از دوره‌های برتر در سطح بین‌المللی در زمینۀ آموزش الگوتریدینگ و نرم‌افزار استراتژی کوآنت هستند. دوره‌ی JAN بر بستر نرم‌افزار استراتژی کوآنت 3 و دوره‌ی Auto-Trading Academy بر بستر نسخۀ جدیدتر نرم‌افزار استراتژی کوآنت آماده شده‌اند. به علاقه‌مندان توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهید مفاهیم را عمیق‌تر و اصولی یا بگیرید، از دوره‌ی JAN آغاز کنید، اما برای به‌روز بودن حتماً سراغ دوره‌ی Auto-Trading Academy بروید و همچنین استاد Zdenek Zanka به عنوان یکی از مدیران و مدرسین ارشد در تیم آموزشی، دوره‌های بسیارخوبی در خصوص نرم‌افزار استراتژی کوآنت ارائه داده‌اند که این دوره نیز یکی از همان آموزش‌های ایشان است. همچنین ایشان در جدیدترین آموزش‌ خود، دوره‌ی مستر کلاس استراتژی کوآنت را نیز ارائه کرده‌اند. سعی می‌کنیم در زمان کوتاه این دوره را نیز برای علاقه‌مندان، به زبان فارسی در دسترس قرار دهیم..

اهداف کلی دوره آموزش استراتژی کوانت

 • طراحی و پیاده سازی ربات معامله گر با الگوریتم های هوش مصنوعی بدون حتی یک خط برنامه نویسی
 • ایجاد سبدی از ربات های معامله گر هوشمند سودده در گذشته بازار.
 • تست سیستم های معاملاتی معامله گران در گذشته بلند مدت بازار بصورت واقعی و ریل.
 • جلوگیری از ضررهای احتمالی با طراحی سیستم های معاملاتی هوشمند
 • طراحی سبدی از استراتژی های معاملاتی با سود مداوم و معقول.

این دوره برای چه کسانی مناسـب اسـت؟

این دوره برای چه کسانی مناسـب نیست؟

چرا باید در دوره آموزش نرم افزار استراتژی کوانت شرکت کنید؟​

پیش نیاز های دوره​

⦁ حرفه ای در کار با نرم افزار های معاملاتی (متاتریدر 4 یا 5، تریداستیشن)
⦁ آشنایی با تحلیل تکنیکال( کارحرفه ای با اندیکاتورها)
⦁ آشنایی با مدیریت سرمایه و حجم های معاملاتی

سرفصل های دوره ها

دمو جلسات دوره ها

پشتیبانی دوره​

Telegram

پشتیبانی تلفنی

رفع اشکال سیستمی

پشتیبانی تیکتی

در انتهای دوره به چه دستاوردی می‌رسیم؟

 • می توانید ربات های معامله  گر سوده در گذشته بازار را بدون حتی یک خط برنامه نویسی طراحی کنید.
 • از ربات های تولید شده در حساب های معاملاتی خود استفاده کرده و در کمترین حالت ممکن حساب معاملاتی خود را مدیریت با ریسک کم کنید.
 • در حساب های معاملاتی خود حداقل برآیند منفی نداشته باشید
 • با ربات های تولید شده تا درصد بالایی از خطرات احتمالی بازار در صفر شدن حساب خود جلوگیری کنید.

سوالات متداول

در مورد این سوال بازارهای سرمایه بازارهای ریسک پذیر هستند پس هر چه قدر که در این بازار درصد ریسک خود را بالا ببرید حداقل معادل همان درصد سود خواهید کرد و حتما باید تحمل ضرر آن به همان درصد ریسک و از دست رفتن سرمایه به همان درصد را هم پذیرفته باشید.

پس سود بالا درصد ریسک بالا را می طلبد پس اگر ریسک آن را بپذیرید سود بالا هم خواهیم کرد

خیر شما با گذرندان این دوره ربات هایی را با هزاران خط برنامه آماده، تحویل خواهید گرفت.

شما با گذرندان این دوره 40 درصد از مسیر موفقیت در بازارهای بورس را سپری کردید و الباقی را با کسب تجربه بصورت عملی و خودآموز و یا گذراندن دوره های حضوری مهد سرمایه بدست می آورید.

مسیر یادگیری

 1. آشنایی اولیه با نرم افزار استراتژی کوانت 
 2. ساخت استراتژی بر اساس الگوریتم های هوش مصنوعی
 3. تست استراتژی های تولید شده (تست استحکام)
 4. بهینه سازی استراتژی های تولید شده (تست واک فوروارد)
 5. ایجاد سبد استراتژی معاملاتی
 6. خروجی گرفتن ربات معامله گر  جهت استفاده در پلتفرم های معاملاتی 
 

ثبت نام در دوره

آموزش استراتژی کوانت X

انگلیسی

2میلیون و 300هزار تومان

آموزش استراتژی کوانت X

دوبله فارسی

3میلیون و 500هزار تومان

نکات تکمیلی

در یادگیری خود آموز چه خطراتی ما را تهدید می کند؟

بسیاری از معامله گران بازارهای بورس بدلیل اینکه بیشتر زمان روز را پای نمودار در پشت سیستم خود هستند قریب به اتفاق ترجیح می دهند دوره های آموزشی ویدیویی و یا وبیناری راجع به افزایش مهارت معامله گری خود انتخاب کنند و بصورت خود آموز اقدام به یادگیری کنند.اما!!!!!!!!!

شاید بتوان گفت یادگیری معامله گری حرفه ای و زنده ماندن در بازارهای مالی بورس 

مواجه شدن با راه و چاه به طور همزمان است

زیرا در این مسیر امکان بروز ضررهای احتمالی قطعا وجود دارد البته که ضرر جزئی از بازار است و این مسیر آموزش برای کسانی است که آگاهانه با علاقه  و هدف مند دوره آموزشی مورد نظر خود را انتخاب کرده و خود را تحت آموزش چند وجهی قرار می دهند یعنی پس از کسب دانش تئوری با انجام عملیاتی موارد آموزش داده شده و تمرین های کاربردی قدم به قدم مهارت خود را ارتقا می دهند و تجارب جدیدی در معامله گری بدست می آورند.

اما خطاها زمانی  پیش می آیند که افراد فرآیند یادگیری را به طور کامل و صحیح طی نمی کنند و به دام تله های یادگیری می افتند که متاسفانه  اگر در یادگیری دوره های آموزش بورس دقت کافی نداشته باشند دچار خطرات مالی هم خواهند شد که این تله ها شامل موارد زیر می باشد.

 • انتخاب نادرست منابع آموزشی حرفه ای با اساتید مجرب و با تجربه .
 • عدم اختصاص زمان مناسب و کافی جهت یادگیری .
 • عدم مدیریت زمان و برنامه ریزی آموزشی و انجام تمرین های عملی و کاربردی جهت کسب تجربه.
 • استفاده نکردن از مباحث آموزشی فراگرفته شده در بازارهای بورس.
 • دست کم گرفتن موضوعات برخی جلسات بدلیل اینکه آن موضوع را یاد دارند.

متاسفانه هر کدام از موارد بالا در بسیاری از موارد باعث سرخوردگی دانشجو و خداحافظی از بازارهای بورس و چه بسیار بیشتر مواقع موجب ضررهای غیر قابل جبران مالی و از دست دادن سرمایه در این بازارها خواهد شد.

پس خواهشمندیم شما که این آموزش را جهت ارتقاء سطح علمی و کسب تجربه بیشتر و با هدف مهم کسب درآمد مداوم  و مطمئن در بازارهای بورس انتخاب کردید به بهترین شکل ممکن روند آموزشی و یادگیری خود را آغاز کرده تا نتیجه مطلوب را از این دوره گرفته و تا رسیدن به این هدف و بدست آوردن جایگاه علمی و تجربی مناسب متعهد بمانید.

 

دوره آموزش نرم افزار استراتژی کوانت شامل چه مواردی می شود؟

این دوره شامل ارائه مطالب آموزش استراتژی کوانت که ترجمه دوره 42 قسمتی به مدت 7:30 دقیقه از منبع وب سایت اتوتریدینگ آکادمی  که با هزینه 260 دلار به صورت زبان اصلی به خریداران ارائه می شود که مهندس صفایی فقط به عنوان مترجم گفتارهای مطالب دوره اصلی را عینا ترجمه گفتاری نموده و هیچ مطالبی را به آن اضافه و یا مطالبی را کم نکرده است.