درخواست تست پیشرفته استراتژی

یکی از مراحل طراحی استراتژی تست کارایی استراتژی و بهینه سازی آن می باشد. درحال حاضر اکثر پلتفرم های معاملاتی همانند متاتریدر و Tradestation و … دارای بخشی بعنوان آزمایش کننده استراتژی (Strategy Tester) هستند. ولی، متأسفانه توانایی مدلینگ و قابلیت های کارایی آن ها در حد مقایسه Dos 5.0 با Windows 10 است و عملاً قابلیت انجام صحیح این کار را ندارند.

در شرکت مهد سرمایه از قویترین نرم افزارهای یکپارچه تست دنیا جهت مراحل تست پیشرفته استراتژی و بهینه سازی (Optimization) آن و طراحی سبد سهام استفاده می شود.

همچنین مشتریان محترم می توانند از خدمات تست پیشرفته استراتژی ما جهت تست استراتژی های خود استفاده کنند.

 

مراحل تست پیشرفته استراتژی

۱. مشخص کردن منطق معاملاتی استراتژی و شرایط ورود و خروج معاملات توسط مشتری

۲. تعیین بازار مالی مورد نظر توسط مشتری

۳. تعیین قاب زمانی (time frame) توسط مشتری

۴. اجرای تست – آنالیز – کدنویسی استراتژی

۵. ارائه نتایج به شرح زیر:

۵-۱. نتایج معاملات براساس دقیق ترین داده های اطلاعاتی موجود بازار (جداول و گراف)

۵-۲. نتایج تست های استحکام استراتژی (جداول و گراف)

۵-۳. بهینه سازی استراتژی (براساس جدیدترین متد علمی دنیا)

۵-۴. ارائه سورس برنامه اکسپرت کدنویسی شده براساس استراتژی

نظر تخصصی کارشناسی در ارتباط با استحکام استراتژی

ساخت استراتژی
تست پیشرفته
جمع بندی و کلام آخر:

با توجه به مطالب فوق  هر مخاطبی باید اهمیت بالای تستهای استراتژی را درک کند، پس بنابراین هر تستی  قابل اطمینان نیست و یکی از مهمترین مراحل ساخت استراتژی میباشد. اگر شما هنگام تست با نتیجه عالی مواجه شوید به احتمال زیاد سرمایه خود را وارد مارکت میکنید و با این باور که سود زیادی در انتظار شماست متاسفانه دیر یا زود تمام سرمایه خود را از دست میدهید. اما شیوه ما مشابه تست های متاتریدر یا سایر پلتفرم ها که دقتشان نهایتا 90درصد میباشد نیست،  ما با بررسی دقیق استراتژی  های تولید شده  و مدلینگ 99درصد  استراتژی هایی به مراتب دقیق تر و بهتر ارائه میدهیم. 

اما نکته اصلی اینجاست که با همچین دقت بالا  و خروجی مدلینگ 99درصد   در تست استرتژی، باز هم باید اصول مدییت سرمایه را رعایت کرد تا بتوان به سودهای مستمر و قابل اطمینان رسید.