دیگر نرم افزارهای مهد سرمایه

در مهد سرمایه، بهترین‌ نرم‌افزارهای بورسی دنیا را برای شما فرآهم کرده‌ایم تا با امکانات کامل در بازارهای مالی قدم بگذارید و همیشه نسبت به سایر معامله‌گرها، مجهز و به‌روز باشید. نسخه‌ی اصل و آموزش نرم‌افزارهای سطح اول حوزه‌ی بازارهای مالی را از ما بخواهید.

استراتژی کوانت

استراتژی کوانت پلتفرم تحقیق، تولید و توسعه نرم افزارهای معاملات خودکار بورس است که از روش های مبتنی بر هوش مصنوعی و برنامه نویسی ژنتیک برای تولید سیستم های معاملاتی قدرتمند در بازارهای زمانی مختلف استفاده می کند.

بورس تستر

بورس تستر نرم افزاری است که معاملات بازار سرمایه را شبیه سازی می کند. این نرم افزار به شما کمک می کند که شیوه کسب سود در معاملات را فراگرفته و بتوانید با تست استراتژی معاملاتی خود، آن را برای معاملات دستی و اتوماتیک بهینه کنید.

بورس اس بی

سکوی حرفه ای تولید و تحلیل پیشرفته استراتژی معاملاتی پشتیبانی از حساب های شبکه ای متاتریدر4 و متاتریدر5 است(BSV Pro) نرم افزار بورس اس بی برنامه ای پیش رو در تحلیل تکنیکال است که سطح کاملی از درک معاملات الگوریتمی(الگوتریدینگ) را ارائه می دهد

نرم افزار استراتژی کوانت

استراتژی کوآنت، نرم‌افزار آزمایشگاه بورس برای تحقیق، تولید و توسعه‌ی استراتژی‌های معاملاتی خودکار در تمام بازارهای مالی به حساب می‌آید که از روش‌های مبتنی بر هوش مصنوعی و برنامه‌نویسی ژنتیک برای تولید سیستم‌های معاملاتی بسیار قدرتمند در بازارهای زمانی مختلف استفاده می‌کند.

نرم افزار بورس تستر

بورس تستر نرم‌افزاری است که معاملات بازار سرمایه را شبیه‌سازی می‌کند. این نرم‌افزار به شما کمک می‌کند شیوه‌ی کسب سود در معاملات را فراگرفته و بتوانید با تست استراتژی معاملاتی خود، آن را برای معاملات دستی و اتوماتیک بهینه کنید. این نرم‌افزار قطعاً از شما یک معامله‌گر فوق حرفه‌ای می‌سازد!

نرم افزار بورس اس بی

سکویی برای درک مبحث معاملات الگوریتمی. این نرم‌افزار به شما کمک می‌کند تا با الگوتریدینگ و اتوتریدینگ آشنا شوید و بستر بسیار خوبی برای تمرین داشته باشید. پس از حرفه‌ای شدن در این نرم‌افزار، نوبت به استفاده از نرم‌افزارهای سطح بالاتر، مانند استراتژی کوآنت و اَلگویاب می‌رسد.