بایننس و اضافه شدن کوین‌های جدید

فهرست مطالب

در بایننس چه خبر است؟

در این مطلب به اضافه شدن کوین‌ها در صرافی بایننس از زبان آقای چانگ‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao) می‌پردازیم. این مصاحبه به این شرح هست:

مجری: من در مورد کوین‌ها در پروژه D5 یک سوال دارم، شما اخیراً کوین‌های جدیدی به لیست خودتون اضافه کردید، وایفی و بالانس روم جزء این جدیدها در بایننس هستند. حالا سوال من اینه که معیار شما برای اضافه کردن موارد جدید چی هست؟

خب، معیار … درسته، معیار ما همیشه ثابت بوده و در واقع معیار ما همیشه تعداد کاربران هست. پس میتونم بگم اساس ما بر این هست که اگر یک کوین کاربرهای زیادی رو به خودش جذب کنه، ما هم اون رو به لیست خودمون اضافه می‌کنیم. اگر کاربرها بخوان، ما میاریمش.

اما اگر تعداد کمی از کاربرها مشتاق اون کوین باشن، راستش یه مقدار برای ما سخته که بخواهیم اون رو اضافه کنیم. چون تعدادشون کمه!

خب، واقعیت همینه. میدونید همیشه بحث صفر یا صد نیست. در بایننس ما باید بررسی کنیم و بعدش تصمیم بگیریم. اگر متقاضی برای یک کوین زیاد باشه، پس ما هم اون رو به لیست اضافه می‌کنیم و بعضی از این کوین‌ها واقعاً طرفدار دارن و پشت سر هم تقاضا براشون هست.

واقعیت اینه که ما تصمیم نمی‌گیریم، بلکه کاربرها تصمیم‌گیرنده هستند، و تمام صرافی‌ها، مثل بایننس، هم همینطور عمل می‌کنند.

مصاحبه‌ی رئیس صرافی بایننس در مورد اضافه شدن کوین‌های جدید

مجری: خب پس قضیه از این قرار هست … شما در واقع در بایننس به صدای کاربرها گوش میدید! که اونها چی میگن و چی میخوان و بر این اساس عمل می‌کنید. خیل جالبه! خیلی عالیه!

 

می‌توان به آینده امید داشت؟

تحلیل کارشناسان شرکت مهد سرمایه این هست که اگرچه این مصاحبه‌ی مدیر صرافی بایننس در مورد کوین‌ها نسبتاً کوتاه بود، اما نکته‌ی بسیار مهمی داشت. در بازار رمزاَرزها نکته‌ی بسیار خوبی نهفته است. این بازار بر اساس عرضه و تقاضا حرکت می‌کند. و تریدرها عملاً نمی‌توانند با ترفند یا سرمایه‌گذاری کلان، فشاری بر بازار وارد کنند!

در آینده‌ی نه چندان دور، شاهد ورود رمز‌اَرزها در زندگی روزمره افراد خواهیم بود. کاربر-محور بودن دنیای کریپتو، باعث می‌شود سلطه‌ی افراد یا گروه‌های خاص از بین برود. و بازار کارایی یا Efficiency خود را حفظ خواهد کرد.

اشتراک گذاری

با نظر سنجی به ما کمک کنید تا بهترین محتوا را برای شما آماده کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *