درخواست مشاوره سبد گردانی

انتخاب مدیر سرمایه در بورس ایران و بورس بین الملل و رمز ارزها

استفاده از تجربیات دیگران در هر رشته و حرفه ای موفقیت در آن زمینه را بسیار بالا می برد . در بازار بورس ایران و بورس بین الملل و رمز ارزها نیز استفاده از تجربیات و دانش یک معامله گر با تجربه و حرفه ای می تواند معاملات ما را در جهت مثبت شدن و سود آوری بهتر شکل دهد . فرض کنید که شما مبلغی را در بانک برای گرفتن سود سالانه سرمایه گذاری می نمایید که این روش یکی از روش های سرمایه گذاری و افزایش سرمایه است و یک روش دیگر این است که سرمایه خود را در اختیار شخص خاصی برای انجام کار خاصی قرار بدهید حال اگر تمایل دارید در بازار های بورس نیز سرمایه گذاری نمایید نیازمند یک مدیر سرمایه برای افزایش سرمایه خود می باشید و می توان استفاده از تجربیات و دانش معامله گران حرفه ای به این صورت هم انجام شود که شما سرمایه لازم را در اختیار افراد حرفه ای قرار دهید و یا از وجود آن ها در معاملات خود استفاده نمایید.

چه کسانی نیازمند به انتخاب یک مدیر سرمایه با تجربه برای سرمایه گذاری در بازارهای بورس می باشند؟

اگر فردی مشغله زیادی داشته باشد و توانایی شرکت در بازارهای بورس و فعالیت در معاملات آن را نداشته باشد بنابراین فقط تمایل به سرمایه گذاری در بازارهای بورس را دارد با توجه به شرایط ، این فرد نیازمند یک مدیر سرمایه باتجربه برای سرمایه گذاری موفق در بازارهای بورس می باشد.

و یا اینکه اگر بازار بورس را تازه شناخته اید و به تازگی با آن آشنا شده اید و علاقه به فعالیت و انجام معاملات در این بازار را پیدا کرده اید ، بنابراین باید آموزش های لازم برای انجام معاملات در این بازار را به درستی فرابگیرید و در این مدتی که شما تازه وارد بازار بورس شده اید و حرفه ی بازار بورس را به درستی نشناخته اید ، برای انجام معاملات خود باید از یک مشاوره و مدیر سرمایه با تجربه و حرفه ای برای سرمایه گذاری استفاده نمایید تا به سرمایه ی خودتان ضرری وارد ننمایید که باعث دلسردی و نا امیدی زیاد از بازارهای بورس می شود .

و یا اینکه ممکن است شما یک معامله گر خوب و تا حدی حرفه ای باشید و این نیاز را در خود ببینید که موفقیت بیشتر در افزایش سود آوری خود را بخواهید . برای موفقیت بهتر در معاملات خود و همچنین سودآوری خوب و افزایش سرمایه بیشتر و بهتر ، شما بازهم به یک مدیر سرمایه خوب و باتجربه و البته حرفه ای نیازمند هستید که در معاملات خود بتوانید از آن شخص استفاده نمایید.

مشاوره سبدگردانی

صندوق سرمایه گذاری بورس و یا اشخاص با تجربه به عنوان مدیر سرمایه

همچنین صندوق های سرمایه گذاری بورس زیادی برای سرمایه گذاری نیز وجود دارد. البته شما برای سرمایه گذاری در این صندوق ها باید گذشته ی آنها را مورد بررسی و مطالعه قرار دهید که آیا این صندوق ها سود آور بوده اند و یا اینکه ممکن است ضررده بوده باشند . برای بررسی این صندوق ها سعی نمایید که یک دوره طولانی مدت را در نظر داشته باشید زیرا دوره ی کوتاه مدت نمی تواند ملاک خوبی برای مقایسه باشد. برای مثال ممکن است سرمایه گذاری در یک صندوق شماره یک در طول ۱۰ سال همواره سود خوبی را داشته باشد و در ۲ سال آخر کمی با ضرر مواجه شده باشد و صندوق شماره دو را در نظر بگیرید که در طی همین ۱۰ سال همواره دارای ضرر بوده و در ۲ سال آخر رشد خوب در سود را داشته باشد بنابراین در این ۱۲ سال صندوقی بیشتر قابل اطمینان است که سود مداوم داشته و سالیان بیشتری سود کسب نموده است که در اینجا صندوق یک می باشد . و اگر بخواهید دوره ی مورد بررسی را به طور مثال ۲ ساله در نظر بگیرید قائدتا انتخاب شما صندوق دو خواهد بود که انتخاب درستی نیز نمی باشد .

صندوق سرمایه گذاری یک کمسیون ثابت را از سود ثابت سرمایه شما برای ارائه خدمات خود دریافت می نماید .

اگر شما شخصی را به عنوان مدیر سرمایه برای سرمایه ی خود انتخاب می نمایید دقت داشته باشید که آن شخص دارای دانش بسیار بالا و تجربه ی کافی در معاملات بازار بورس را داشته باشد و  هرگز فریب افرادی که وعده های پوچ و تو خالی و حرف از سود های بسیار زیاد و کلان را می دهند را نخورید. در هر بازاری افرادی وجود دارد که متاسفانه کلاه بردار می باشند و به این بازار نیز صدمات فراوانی وارد می نمایند .

مدیر سرمایه برای ارائه خدمات خود طبق توافقی که دو طرفه با هم داشته اند یک حق العمل و یا کمیسیون از سود کسب شده را برداشت می نماید.

کلاه برداران به عنوان مدیر سرمایه

برخی افراد با تبلیغات دروغین و گاها با حساب سازی اقدام به معاملات بر روی حساب های سنگین می نمایند در صورتی که این افراد از دانش و تجربه کافی برخوردار نیستند و ممکن است در مدت کوتاهی و کاملا شانسی سود خوبی را از بازار بورس گرفته باشند و این موضوع را به عنوان رزومه و مبنای کار خود قرار می دهند و به مشتریان خود نشان می دهند و مشتریان را راغب به سرمایه گذاری سنگین می نمایند و حساب های مشتریان را در اختیار خود می گیرند و متاسفانه ضرر های سنگینی به حساب مشتریان خود وارد می کنند.

بنابراین از افرادی که وعده های چشم گیر و خیلی عالی می دهند و صحبت از سود های قابل ملاحظه ای می کنند دوری نمایید مثلا وعده می دهند که سرمایه شما را ماهیانه ۳۰ درصد افزایش دهند و فرد گرفتار شده با خود فکر می کند که در سال ۳۶۰ درصد سود خواهد کرد و به احتمال خیلی زیاد برای این سرمایه گذاری به زیر قرض هم می رود ، شاید فرد طعمه شده از این افراد طی یک تا دو ماه هم این چنین سودی دریافت نمایند ولی به دلیل اینکه این افراد در معاملات خود از حجم بالا استفاده می نمایند ، فرد طعمه شده در آخر با از دست رفتن سرمایه خود مواجه خواهد شد . متاسفانه این چنین افراد که خواسته یا ناخواسته کلاه برداری می کنند در بازار بورس ایران و بورس بین الملل و رمز ارزها به فراوانی یافت می شوند .

مشاوره سبدگردانی

شایستگی مدیر سرمایه

بنابراین این موضوع بسیار مهم است که فردی را که انتخاب می نمایید چند نکته ی اساسی را داشته باشد : اولا باید از دانش کافی برای بازار بورس برخوردار باشد . دوما حتما تجربه چندین و چند ساله در معاملات بازار بورس نیز برخوردار باشد . سوما صداقت و شایستگی لازم را در انجام معاملات با شما داشته باشد . استفاده از چنین افرادی در مدیریت سرمایه شما می تواند خیلی بهتر از خود شما در کسب نتایج و سود عمل نمایند تا زمانی که شما دانش کافی و تجربه لازم در بازار بورس کسب نمایید

شرکت مهد سرمایه به عنوان مدیر سرمایه

شرکت مهد سرمایه اولین شرکت پیشرو در ارائه معاملات الگوریتمی با دانش بسیار بالا و تجربه طولانی مدت در معاملات بازار بورس ایران، بورسبین الملل و رمز ارزها  علاوه بر آموزش و ارائه ی خدمات دیگر در زمینه بازار بورس می تواند به عنوان یک مدیر سرمایه صادق ، شایستگی لازم را برای مدیریت سرمایه را برای شما داشته باشد. شما می توانید اجازه دهید که سرمایه شما از طریق شرکت مهد سرمایه مدیریت شود و این شرکت را به عنوان مدیر سرمایه خود بدانید و همچنین خود شما نیز در آموزشگاه مهد سرمایه به تجربه و دانش کافی برای معاملات موفق در بازار بورس دست یابید .

با متد های آموزشی خاص مهد سرمایه شما نیز می توانید یک مدیر سرمایه خوب و قابل اطمینان برای دیگران باشید و با داشتن دانش و تجربه لازم که شرکت مهد سرمایه در اختیار دانشجویان خود قرار می دهد می توانند سرمایه اشخاص را با خیال راحت مدیریت نمایید .

بنابراین شرکت مهد سرمایه هم می تواند به عنوان یک مدیر سرمایه عمل نماید و هم می تواند به عنوان یک آموزش دهنده ای که آموزش های لازم برای رشد و بلوغ یک مدیر سرمایه شایسته را می دهد نیز عمل نماید .

مشاوره سبدگردانی