سرمایه گذاری خصوصی

در تمام جهان استفاده از یک مشاور در مدیریت سرمایه امری رایج می باشد . افرادی که در مشاغل گوناگون و حرفه های مختلف مشغول کار و فعالیت می باشند ، ممکن است هیچ ارتباطی با بازارهای مالی، بورس ایران ، بورس بین الملل، رمز ارزها و مدیریت سرمایه نداشته باشند و یا کار آنها به گونه ای باشد که اصلا از این بازار ها کاملا دور باشند . مثال های فراوانی را می توان برای این دو گروه در نظر گرفت مثلا یک جراح و متخصص قلب که باید مدام اطلاعات خود در مورد آناتومی قلب و جراحی آن به روز نگه دارد و حرفه این افراد به گونه ای است علاوه بر آنکه هیچ ارتباطی با بازار مالی و بورس ندارد حتی اجازه نمی دهد که در یک فرصت هرچند کوتاه و کم ، نگاهی به بازارهای مالی و بورس داشته باشند . و یا یک خدمه کشتی را در نظر بگیرید ، کار بر روی کشتی هفته ها و شاید هم ماه ها زمان ببرد بنابراین این افراد شاید وقت و زمان لازم را نیز داشته باشند اما از بازار های مالی دور می باشند . بنابراین این افراد بدلیل حرفه و شغل خود این توانایی را ندارند که مثلا در مورد بازار طلا ، سکه ، مسکن و یا بازار بورس ایران و بورس بین الملل و رمز ارزها به راحتی و بدون اشتباه سرمایه گذاری همراه با موفقیت داشته باشند.

برای دست یابی به این امر نیاز به یک مشاور در مدیریت سرمایه بسیار ضروری است تا موقعیت های خوب چنین بازار هایی را به یک فرصت برای سرمایه ، سرمایه گذاران تبدیل نماید . در خارج از کشور استفاده از یک مشاور سرمایه امری کاملا مرسوم و گاها لازم برای سرمایه داران می باشد و اشخاص سرمایه دار برای سرمایه گذاری از این مشاوران کمک بسیار خوبی می گیرند که در حال حاضر سرمایه خود را در کدام بازار ، سرمایه گذاری نمایند و همچنین این افراد این اجازه را به خود نمی دهند که با داشتن حتی کمترین دانش وارد این محدوده شوند .

شرایط لازم برای انتخاب یک مشاور مدیریت سرمایه در بازارهای بورس ایران و بین الملل و رمز ارزها

برای انتخاب و بهره بردن از یک مشاور در مدیریت سرمایه باید این نکته را در نظر داشته باشید که اولا رزومه این افراد را بررسی نمایید که نکته و ابهام منفی در آن نباشد و همچنین مشاوران باید در زمینه بازار های مالی و بورس تجربه فراوانی داشته باشند و آنقدر در این بازار ها خبره شده باشند که از قدرت تجزیه و تحلیل لازم و کافی در جهت گرفتن فرصت های بسیار خوب و  پر سود برخوردار باشند . یک مشاور در مدیریت سرمایه ، پس از محاسبه و تجزیه و تحلیل در تغییر روند بازار های بورس داخل و خارج به سرعت به سرمایه گذاران خود این آگاهی را می دهد که آیا در بازار هدف انجام سرمایه گذاری می تواند تبدیل به یک فرصت خوب شود و یا اینکه وقت آن رسیده است که سرمایه خود را برای ندیدن ضرر احتمالی از آن بازار بورس خارج نمایید .

یک اشتباه رایج در مورد مدیریت سرمایه

در کشور عزیزمان مسئله مشاور در مدیریت سرمایه ، خیلی ساده به آن نگاه می شود و در اکثر موارد ، زیاد جدی گرفته نمی شود و معمولا افراد زیادی هرچند حرفه و شغل آن ها بدون ارتباط با این بازارها می باشد، بر این باور هستند که خودشان در این زمینه کاملا به مهارت لازم و کافی دست یافته اند . این افراد در بعضی از بازار های مورد نظرشان سرمایه گذاری می نمایند که گاها نتیجه ی خوبی در بر ندارد و منجر به ضرر شان نیز می شود و یا اینکه احتمال دارد سرمایه آن ها بدون سود و ضرر برای مدتی در بازار بماند که به اصطلاح از این موضوع به عنوان خواب سرمایه نام برده می شود . بنابراین استفاده از یک مشاور در مدیریت سرمایه ، که در کار خود حرفه ای باشد می تواند ، برای پیشرفت چشم گیر در افزایش سرمایه به سرمایه داران کمک شایانی نماید .

وظایف و حقوق مشاور در مدیریت سرمایه

مشاور در مدیریت سرمایه با خدمات حرفه ای که به شما ارائه می دهد یک حق مشاور بسیار جزئی از شما دریافت میکند که در مقابل آن شما به سود قابل توجهی دست یافته اید و می توانید بهترین انتخاب را برای سرمایه گذاری در بازار بورس را داشته باشید و همچنین می توانید خیلی بهتر و بیشتر سرمایه خود را مدیریت نمایید و با خیال راحت و بدون دغدغه فکری که شاید الان بازار به چه شکلی می تواند باشد ، به شغل و حرفه ی خود رسیدگی نمایید .

مشاور در مواقع لزوم با شما تماس خواهد گرفت و شرایط بازار را در اختیار شما قرار می دهد و بهترین فرصت های سرمایه گذاری در بازار بورس را برای شما بیان می نماید که شما در آن سرمایه گذاری نمایید و یا اگر فرصت یک سرمایه گذاری به پایان رسیده باشد آن را نیز به شما گوشزد می نماید .

یک مشاور خوب و حرفه ای با کمترین هزینه باعث سرعت گرفتن رشد و پیشرفت در سرمایه شما می شود .

شرکت مهد سرمایه به عنوان یک مشاور سرمایه گذاری در بازار بورس

شرکت مهد سرمایه با توجه به تجربه طولانی مدت خود در بازار های مالی، بورس ایران و بورس بین الملل و رمز ارزها و با کسب دانش فراوان از آن ، به مهارت  لازم و حرفه ای بسیار با ارزشی در این زمینه دست یافته است . شرکت مهد سرمایه علاوه بر اینکه نقش یک مشاور حرفه ای در مدیریت سرمایه را برای شما ایفا می کند با افتخار این مهارت را در اختیار دانشجویان خود نیز قرار می دهد به امید آن که سطح آگاهی افراد در زمینه مدیریت سرمایه و رضایت مندی استفاده از مشاور حرفه ای در مدیریت سرمایه بالا برود و استفاده از این مشاوران حرفه ای در کشور عزیزمان به یک امر عادی تبدیل گردد .

علاقه مندان به سرمایه گذاری در بازار بورس می توانید فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید. کارشناسان در اسرع وقت درخواست شما را بررسی و با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست مشاوره سرمایه گذاری در بازار بورس