دوره جامع آموزش فارکس(بورس بین الملل)

مبانی اولیۀ بازارهای مالی را سریع و آسان یاد بگیرید…

این دوره برای افرادی طراحی شده است که می‌خواهند سریع، کامل و بدون اغراق مبانی اولیۀ ورود به بازارهای مالی را یاد بگیرند و به بازارهای مالی به‌عنوان درآمد دوم نگاه می‌کنند. 

مبانی اولیۀ بازارهای مالی شامل چه چیزهایی است؟

برای ورود به بازارهای مالی، عموماً بایستی مباحث «تحلیل تکنیکال» و «تحلیل بنیادی» را فرا گرفت. سپس، در ادامه به تکمیل روند آموزشی و فراگیری مباحث پیشرفته‌تر پرداخت.

تحلیل تکنیکال؟

تحلیل تکنیکال علم و فن پیش‌بینی آینده قیمت‌ها بر اساس رفتار گذشته بازار است… 

فرقی نمی‌کند در کدام کشور و کدام بازار می‌خواهید فعالیت کنید؛ اصول و مبانی بازارهای مالی همه‌جا یکسان است. با فراگیری این اصول، با قدرت وارد بازار می‌شوید و مانند حرفه‌ای‌ها معامله می‌کنید. 

 

+ آیا تحلیل تکنیکال و فاندمنتال (بنیادی) کافی است؟

مسلماً خیر.

برای حرفه‌ای شدن در بازارهای مالی، ابتدا باید مباحث اولیه را به خوبی فرا بگیرید. سپس، مفاهیم پیشرفته‌تر مانند مدیریت سرمایه، کنترل ریسک، پورتفولیو و … را دنبال کنید. هرچه آموزش بیشتری در این حوزه ببینید، تسلط شما بر بازار بیشتر می‌شود و ریسک از دست رفتن سرمایه‌تان کاهش می‌یابد. 

آیا در یادگیری مبانی اولیه نیاز به برنامه‌نویسی و یادگیری آن داریم؟

خیر.

شما تا مراحل پیشرفته فعالیت در بازارهای مالی، نیازی به فراگیری هیچ نوع زبان برنامه‌نویسی ندارید. بعد از حرفه‌ای شدن در مفاهیم اولیه، تسلط شما بر زبان‌های برنامه‌نویسی مانند MQL4 یا MQL5، بسیار به پیشرفت شما کمک خواهد کرد. 

تحلیل تکنیکال و فاندمنتال

سایر اطلاعات و آموزش‌های پیشرفته، بر مبنای تکنیکال و فاندمنتال توسعه داده‌ می‌شوند

هنوز بعضی از معامله‌گر‌ها فقط از تکنیکال و فاندمنتال برای معامله‌کردن استفاده می‌کنند

درک بسیاری از مفاهیم در بازارها بدون یادگیری این مبانی، دشوار خواهد بود.

الفبای بازارهای مالی به حساب می‌آیند

قدم اول حرفه‌ای شدن در بازارهای مالی هستند

مدرس دوره:
مهندس محمدجواد آقابابایی

مدرس بازارهای مالی

سرفصل ها

دوره مناسب چه کسانی است؟

دوره مناسب تمامی افراد، بدون پیش‌نیاز و از پایه و صفر تدریس می‌گردد. هر کس می‌خواهد فعالیت در بازارهای مالی را آغاز کند، گذراندن این دوره، قدم اول است.

مزیت این دوره نسبت به دوره‌های مشابه در چیست؟

در این دوره، برخلاف عموم آموزش‌های موجود در بستر اینترنت، مطالب اضافی و غیرکاربردی حذف شده‌اند و در مدت زمان کوتاهی، تمام مطالب مورد نیاز برای فعالیت در بازارهای مالی به شما منتقل می‌شوند.‌ مطالب این دوره کاملاً به‌روز هستند و کمتر می‌توانید مشابه این مطالب را به‌صورت منظم و دسته‌بندی‌شده در سایت‌ها و منابع دیگر پیدا کنید.

درخواست مشاوره