دوره کوچینگ پلاس مهد سرمایه

دوره‌ای برای تغییر از معامله‌گر مبتدی به حرفه‌ای و از حرفه‌ای به متخصص! آموزش ساخت استراتژی معاملاتی برای تمام بازارهای مالی با کمک نرم‌افزارهای هوش مصنوعی

دوره کوچینگ پلاس حرفه ای مهد سرمایه

خصوصیات دوره

آموزش به‌روز

مهارت محور

باکیفیت

اصولی

تضمین کیفیت

تضمین علمی

ارزیابی فنی

ثبت‌نام دورۀ جدید کوچینگ پلاس آغاز شد…

رویکردی نوین در  آموزش بورس  و معامله‌گری حرفه‌ای
(الگوتریدینگ در بورس بین‌الملل، رمزارزها و بورس ایران)

شرکت کنندگان در دوره کوچینگ با استفاده از بزرگترین آزمایشگاه طراحی استراتژی معاملاتی (نرم افزار الگویابدر یک محیط تست بسیار پیشرفته  با طراحی اصولی استراتژی های معاملاتی در حوزه هوش مصنوعی و الگوتریدینگ  می توانند در این حوزه تبدیل به یک متخصص تراز اول شوند.

در نرم‌افزار اَلگویاب، که کامل‌ترین امکانات را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد، با استفاده از بهترین و دقیق ترین دیتا، ابتدا اقدام به ساخت استراتژی‌های معاملاتی می‌کنیم و سپس استراتژی‌های تولیدشده برای ارزیابی کیفی راهی مرحله‌ی تست‌های مختلف استحکام می‌شوند. در نهایت، استراتژی‌هایی که بتوانند تمام تست‌های استحکام را پشت سر بگذارند، به مرحله‌ی بهینه‌سازی و در آخر، به پورتفولیو می‌رسند.

مسیر ورود به دوره کوچینگ

نظر دانشجویان درباره دوره کوچینگ مهد سرمایه

دانشجویان دوره کوچینگ مهد سرمایه، درباره ویژگی‌های این دوره، سطح علمی دوره و تاثیر آن بر نگاهشان به بازار و معاملات خود می‌گویند.

پشتیبانی دوره​

WhatsApp

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی تیکتی

رفع اشکال سیستمی

تمایز دوره کوچینگ ما با سایر دوره‌ها در چیست؟

یکی از مشکلات عمده فعالان بازارهای سرمایه، عدم توانایی در سودآوری مستمر و با ثبات است. یکی از دلایل این امر را می‌توان در ضعف محتوای آموزشی دوره‌های موجود در سطح کشور جستجو کرد.

این آموزش‌ها غالباً دانش های منسوخ‌شده را به دانشجویان ارائه می‌دهند که در بازار واقعی کاربرد چندانی ندارند. مهد سرمایه، ضمن درک این کاستی و با تکیه بر دانش فنی و ابزارهای روز دنیا در تلاش است تا این خلاء آموزشی را جبران کرده و سطح جدید از دانش را عرضه کند.

در این راستا و با توجه به اهمیت روزافزون معاملات الگوریتمی در دنیا، مهد سرمایه با عبور از آموزش‌های کلیشه‌ای موجود، آخرین دست‌آوردهای علمی و عملی روز دنیا در زمینه الگوتریدینگ و به ویژه در زمینه استفاده از هوش مصنوعی در بازارهای مالی را برای علاقه‌مندان به فعالیت در بازارهای مالی فرآهم می‌آورد. این محتوای آموزشی در سطح کشور منحصر به فرد بوده و در هیچ آموزشگاهی تدریس نمی‌شود.

برای آگاهی از کلیات مباحث طرح شده در دوره کوچینگ می‌توانید مجموعه ویدئویی «مبانی الگوتریدینگ پیشرفته» را مشاهده کنید.

سرفصل‌های دوره کوچینگ

در انتهای دوره به چه دستاوردی می‌رسیم؟

در دورۀ کوچینگ بازارهای مالی، شما علاوه بر تسلط بر تمام قسمت‌های نرم‌افزار اَلگویاب، قادر خواهید بود به آسانی در بازارهای مختلف و برای سهم مد نظرتان، استراتژی‌های معاملاتی تولید کنید. تست‌های استحکام را انجام دهید و سپس آن‌ها را برای شرایط فعلی بازار بهینه کنید. در انتها، با انجام بک‌تست با بالاترین دقت در متاتریدر و تشکیل پورتفویی از ربات‌های معامله‌گر، می‌توانید با خیال بسیار آسوده و اطمینان خاطر بالا، معاملات خود را در بازارهای مالی به‌صورت خودکار انجام دهید و تنها با رصد عملکرد سیستم معاملاتی خود در طول هفته، از فعالیت در بازارهای مالی نهایت لذت را ببرید.

ارائه‌ی نرم‌افزار و آموزش‌های ویدئویی حین دوره

تمامی آموزش‌ها در سطحی بسیار بالاتر از نرم‌افزارهای مشابه و هر جای دیگر دنیا در زمینه طراحی استراتژی می‌باشد و سطح دوره بسیار منحصر به فرد است.

ویدیوهای مبانی الگوتریدینگ

مهندس مهدی صفائی با سری ویدیوهای مبانی الگوتریدینگ تلاش می‌کند با نقد روش‌های سنتی طراحی استراتژی، مباحثی را در زمینه معاملات الگوریتمی به مخاطبان عرضه کند که کاملا تازه و منحصر به فرد هستند. در این مجموعه، مهندس صفائی ضمن بررسی دلایل عدم موفقیت اکثر معامله‌گران، به معرفی تکنیک‌ها و نرم‌افزارهای تخصصی هوش مصنوعی در زمینه طراحی و تست پیشرفته استراتژی‌های معاملاتی می‌پردازد.

کیفیت و نوآوری محتوای دوره

محتوای دوره کوچینگ کاملاً نو و منحصر به فرد است.
شرکت مهد سرمایه اولین و برترین شرکت در زمینه   معاملات الگوریتمی است که متشکل از تیمی حرفه‌ای با مدیریت مهندس صفایی، با 20 سال سابقه پژوهش، فعالیت و تحلیل در بازارهای، می‌باشد.

تضمین آموزش طراحی استراتژی

با شرکت در دوره کوچینگ پلاس دانش لازم برای ساخت انواع استراتژی سود آور با بک‌تست 15 ساله خواهید داشت که میتوانید انواع تست‌های پیشرفته را روی آنها ازمایش کرده و پرتفویی از استراتژی های مستحکم در انواع بازارها خواهید داشت .

سوالات متداول

در این موضوع ما حق را به مخاطب می‌دهیم که در میان انبوه تبلیغات این‌چنینی دچار سردرگمی شده و به راحتی نتواند متوجه وجه تمایز شود. اما شرکت مهد سرمایه نماینده رسمی چند شرکت بین‌المللی در زمینه نرم‌افزارهای معاملاتی است. برخی از نرم‌افزارها را می‌توانید در برگه نرم‌افزارها مشاهده کنید. نرم‌افزارهای حرفه‌ای‌تر، تنها به دانشجویان دوره‌های پیشرفته مهدسرمایه معرفی می‌شوند.

رویکرد شرکت مهد سرمایه در طراحی استراتژی‌های معاملاتی، رویکردی کاملاً متمایز است.

در صورت تمایل می‌توانید فیلم تهیه‌شده در خصوص عملکرد یکی از استراتژی‌های تولیدشده توسط دانشجویان دوره‌های پیشین کوچینگ را مشاهده کنید.

ما در مهد سرمایه به دنبال گزینش ده‌ها استراتژی با کیفیت بالا از میان هزاران استراتژی سودده هستیم (که در دوره کوچینگ با نحوه به‌دست آوردن این استراتژی‌ها آشنا خواهید شد). همانند تشکیل سبد سهام، با ترکیب هوشمندانه و علمی این استراتژی‌ها می‌توان عملکرد و بازدهی معاملاتی خود را بهبود بخشید.

این امر با گزینش و ترکیب صحیح استراتژی‌های غیرهمبسته و در نتیجه پوشش ریسک‌های معاملاتی محقق می‌گردد.

دست‌یابی به چنین سبدی مستلزم انجام محاسبات زیادی است که توسط ابزارهای پیشرفته معرفی‌شده در این دوره قابل انجام‌اند.

الگوتریدینگ یا معاملات الگوریتمی یک عنوان کلی است که به طراحی استراتژی با استفاده از انواع الگوریتم‌های معاملاتی اطلاق می‌شود. این الگوریتم‌ها می‌توانند به صورت دستی و یا خودکار جهت انجام معاملات مورد استفاده قرار گیرند.

استراتژی‌هایی که توسط نرم‌افزار یا به‌صورت دستی طراحی می‌شوند می‌توانند با زبان‌های برنامه‌نویسی MQL4 یا MQL5 تبدیل به کد اکسپرت شوند. این اکسپرت‌ها عموماً جهت انجام معاملات به صورت اتوماتیک (Auto Trading) استفاده می‌شوند.

از مزایای معاملات خودکار این است که علاوه بر واکنش بلادرنگ به شرایط بازار و سیگنال‌ها معاملاتی، به‌طور کلی خطرات ناشی از معاملات احساسی را برطرف می‌کنند. ولی باید در نظر داشت که اصل اساسی و مهم در معاملات بورس طراحی استراتژی سودده و با ثبات است و انجام معاملات خودکار از درجه اهمیت کمتری برخوردار است.

افرادی که با مفاهیم اولیه بورس آشنایی دارند، می‌دانند که طراحی استراتژی یک امر بسیار زمان‌بر و فراتر از توانایی مغز انسان است.

با توجه به اثبات قدرت هوش مصنوعی در بسیاری از زمینه‌ها، بهره‌گیری از نرم‌افزارهای تخصصی در بازارهای سرمایه نیز ضروری می‌ باشد.

این نرم‌افزارها که با هوش مصنوعی کار می‌کنند قابلیت طراحی صدها استراتژی در مدت زمانی بسیار کوتاه و با در نظر گرفتن میلیون‌ها حالت مختلف را خواهند داشت که مغز انسان به هیچ وجه نمی‌تواند در زمان کوتاه به چنین نتایجی برسد.

به کمک این ابزارها تست‌هایی را می‌توان روی استراتژی‌ها انجام داد که به‌صورت دستی غیرقابل انجام هستند.

بله. پس از پایان این دوره آزمونی برگزار می‌شود. دانشجویانی که بتوانند حداقل ۸۰ درصد نمره را کسب کنند موفق به دریافت مدرک می‌شوند. (هزینه تایید مدرک توسط دانشجو پرداخت می‌شود)

این مدرک مورد تا‌ٔیید اتحادیه اروپا و قابل استعلام بوده و جهت ارائه به عنوان رزومه در خارج از کشور از اعتبار قابل قبولی برخوردار است.

توجه: اعتقاد ما بر این است که مدرک‌گرایی در معامله‌گری حرفه‌ای بورس تأثیری ندارد.

بسیاری از معامله‌گران جهت انجام معاملات خود از اکسپرت‌های آماده موجود در سایت‌های مختلف استفاده می‌کنند.

این اکسپرت‌ها که عموماً با زبان‌های برنامه‌نویسی MQL نوشته می‌شوند روی نرم‌افزار متاتریدر قرار گرفته و به انجام معامله به‌صورت اتوماتیک می‌پردازند. ولی توجه داشته باشید که خرید اکسپرت مثل خرید یک جعبه سیاه است و شما به هیچ وجه از نکات مثبت و منفی سیستم معاملاتی که خریداری کردید، آگاه نخواهید شد و در نتیجه در مواقع مختلف بازار ممکن است بر اساس شرایطی که برخلاف اکسپرت مربوطه است شما متحمل ضرر و زیان فراوانی شوید.

دانشجویان دوره کوچینگ، به کمک دانش روز و پیشرفته‌ترین نرم‌افزارهای موجود، قادر خواهند بود استراتژی‌های معاملاتی فراوانی تولید کرده و پس از انتخاب بهترین استراتژی‌ها، تنها با چند کلیک، کد MQL استراتژی خود را دریافت کنند.

این کدها پس از بارگذاری در متاتریدر، آماده انجام معاملات خودکار خواهند بود.

این دوره آموزشی منحصراً در شرکت مهد سرمایه برگزار می‌شود و مطابق با استانداردهای جهانی روز می‌باشد.

دوره‌ای مشابه با این دوره در سطح کشور برگزار نمی‌شود.

از این رو، ما جهت ارتقای سطح دانش بورسی و برای رفاه حال دانشجویان عزیز، این دوره را با حداقل قیمت در مقایسه با قیمت جهانی آن عرضه کرده‌ایم.

پرداخت هزینه رزرو دوره

درخواست مشاوره شرکت در دوره