نرم افزار بورس اس بی

سکوی حرفه ایتولید و تحلیل استراتژی معاملاتی. پشتیبانی از حساب های شبکه ای متاتریدر4 و متاتریدر5 است(BSB pro) نرم افزار بورس اس بی
برنامه ای پیش رو در تحلیل تکنیکال است که سطح کاملی از معاملات الگوریتمی(الگوتریدینگ) را ارائه می دهد

ایجاد و تحلیل استراتژی های معاملاتی

تست زمان واقعی

یک سیستم بک تست بسیار سریع که در آن حتی نیازی به کلیک روی دکمه Start هم نیست!

استراتژی ساز

الگوریتم یادگیری ماشین استراتژی هایی را برای هر بازاری می سازد.

اکسپرت پورتفولیو

یک اکسپرت متخصص واحد که شامل 100 استراتژی در یک نمودار است.

نرم افزار بورس اس بی

سکوی حرفه‌ای تولید و تحلیل پیشرفته استراتژی معاملاتی پشتیبانی از حساب‌های شبکه‌ای متاتریدر۴ و متاتریدر ۵

نرم افزار بورس اس بی (BSB Pro) برنامه‌ای پیش رو در تحلیل تکنیکال است که سطح کاملی از درک معاملات الگوریتمی (الگوتریدینگ) را ارائه می‌دهد. ابزارهای طراحی منحصر به فرد این نرم‌افزار به شما امکان تغییر در موقعیت‌های باز و نیز استفاده از مقادیر اندیکاتورها روی نمادها و قاب‌های زمانی دیگر را می‌دهد. این برنامه به شما امکان می‌دهد که رفتارهای استراتژی هایتان را تا عمیق‌ترین جزئیات آن مطالعه کنید و در نهایت استراتژی خود را بدون حتی یک خط کدنویسی تبدیل به اکسپرت نمایید.

اکسپرت استودیو

ساخت و تحلیل آنلاین اکسپرت
پشتیبانی از حساب‌های محافظت شده و شبکه‌ای متاتریدر۴ و متاتریدر ۵

اکسپرت استودیو به شما اجازه می‌دهد تا استراتژی معاملاتی با بهترین کارایی را ایجاد کنید. شما کنترل کاملی بر داده‌های تاریخچه قیمت، قوانین معاملاتی و پارامترهای حساب خود در دست دارید. تعریف معیارهای قابل قبول، اعتبارسنجی استراتژی و میزان حد ضرر و سود به راحتی امکان پذیر است. اکسپرت استودیو ابزارهایی برای تجزیه و تحلیل پیشرفته و تست‌‍‌های استحکام استراتژی دارد از جمله: پیش‌بینی خارج از نمونه، تحلیل مونت کارلو و چندبازاری. شما بیشترین توانایی را برای فیلتر کردن و مرتب‌سازی تمام استراتژی‌های تولید شده در یک مجموعه را خواهید داشت.

چرا بورس اس بی؟

ما یک شرکت تولید کننده با مسئولیت محدود هستیم. ما بک تست در زمان واقعی بورس را در سال ۲۰۰۶، مولد اتوماتیک استراتژی بورس را در سال ۲۰۰۷، اولین سیستم آنلاین برای ایجاد اکسپرت و اولین تست دوگزینه ای ها را در سال ۲۰۱۶، راکتور استراتژی در سال ۲۰۱۷ اختراع و ساختیم. بیش از یک دهه طول کشید تا الگوریتم هایمان را بهینه سازی و اشکال زدایی کنیم.

 

پروژه بعدی ما چیست ؟

  • شروع به کار با سکوی نرم افزاری که بهترین نوع برای شما است. ما قول می دهیم که شما به زودی تبدیل به یک معامله گر بهتر و با اعتماد به نفس بیشتری خواهید شد.
  • تمام سکوها از شما به عنوان یک معامله گر محافظت می کنند تا از حساب شما محافظت کرده و سود خود را افزایش دهید.
  • بهتر است هرچه زودتر شروع به کار کرده و یکی از بسته های ما را تهیه کنید، زیرا این نرم افزارها مدت هاست که امتحان خود را پس داده اند.