Artificial-Intelligence-in-Finance

دانلود رایگان کتاب هوش مصنوعی در امور مالی (PDF)

فهرست مطالب

کتاب هوش مصنوعی در امور مالی : راهنمای مبتنی بر پایتون چاپ اول

پذیرش گسترده هوش مصنوعی و یادگیری ماشین امروزه انقلابی در بسیاری از صنایع ایجاد کرده است. هنگامی که این فناوری ها با در دسترس بودن برنامه ای داده های مالی تاریخی و زمان واقعی ترکیب شوند ، صنعت مالی نیز تغییر اساسی خواهد کرد. با استفاده از این کتاب کاربردی ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای کشف ناکارآمدی آماری در بازارهای مالی و بهره برداری از آنها از طریق تجارت الگوریتمی استفاده کنید.
نویسنده ایو هیلپیش ، پزشکان ، دانشجویان و دانشگاهیان را در هر دو روش مالی و علوم داده به روشهای عملی برای استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین و یادگیری عمیق برای تأمین مالی نشان می دهد. به لطف بسیاری از مثالهای خود مختار پایتون ، شما می توانید تمام نتایج و ارقام ارائه شده در کتاب را تکرار کنید.
در پنج قسمت ، این راهنما به شما کمک می کند:
مفاهیم و الگوریتم های مرکزی را از هوش مصنوعی ، از جمله پیشرفت های اخیر در زمینه هوش عمومی مصنوعی (AGI) و ابر هوش (SI) ، بیاموزید.

دانلود pdf کتاب

بدانید که چرا مالی مبتنی بر داده ، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین تأثیر پایداری بر نظریه و عملکرد مالی دارند برای کشف ناکارآمدی آماری در بازارهای مالی ، از شبکه های عصبی و یادگیری تقویت استفاده کنید. شناسایی و بهره برداری از ناکارآمدی های اقتصادی از طریق آزمایش مجدد و معاملات الگوریتمی – اجرای خودکار استراتژی های معاملاتی

درک کنید که هوش مصنوعی چگونه بر پویایی رقابتی در صنعت مالی تأثیر می گذارد و احتمالاً ظهور یکتایی مالی چیست؟

مطالب مرتبط

برای مطالعه آخرین مقالات مهد سرمایه به صفحه مقالات مراجعه فرمایید.


اشتراک گذاری

با نظر سنجی به ما کمک کنید تا بهترین محتوا را برای شما آماده کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *