پیش نمایش نرم افزار

ماژول ساخت و تولید استراتژی

داده: شما می‌توانید از داده‌های بازارهای مختلف (کریپتو، بورس ایران، بورس بین‌الملل) برای تنظیمات این بخش استفاده کنید و شرایط اولیه را برای معاملات مشخص کنید.

سازنده: هسته اصلی برنامه است و نرم‌افزار با این گزینه استراتژی‌های معاملاتی حرفه‌ای و منحصر به فردی را تولید کرده و بلافاصله تست آن‌ها را نیز انجام می‌دهد.

بلاک‌های سازنده: به شما این امکان را می‌دهد که اندیکاتورها و سیگنال‌ها و اُسیلاتورهای بسیار مختلفی را برای استفاده در استراتژی‌های خود انتخاب کنید.


تعیین نوع استراتژی: در این قسمت شما تعیین می‌کنید که چه نوع استراتژی‌هایی مد نظرتان است. بر اساس الگوریتم ژنتیک و بر اساس الگوریتم تصادفی. 

رتبه‌بندی: فیلترهای پیشرفته رتبه‌بندی خواسته‌های شما را در استراتژی‌های مورد نظر جستجو می‌کند و استراتژی‌هایی که بتواند شرایط مورد نیاز شما را ارائه کند، در اختیار شما قرار می‌دهد.

بررسی بیشتر: در این قسمت به‌طور خودکار برای هر استراتژی که تولید می‌شود، پس از عبور از مراحل اولیه فیلترینگ، استحکام و قدرت استراتژی مورد آزمایش قرار می‌گیرد.

مروری بر چند استراتژی تولیدشده: 

بانک داده: پایگاه اطلاعات استراتژی‌های تولیدشده توسط ماژول ساخت استراتژی است.

نمودار موجودی همراه با نمایش حداکثر اُفت و …

بررسی کلی عملکرد یک استراتژی

شبیه‌سازی تست مونت کارلو بر روی استراتژی

تجزیه و تحلیل معاملات که نشان‌دهندۀ جنبه‌های مختلف عملکرد استراتژی است. 

کد منبع استراتژی ساخته‌شده را به‌صورت کامل در اختیار خواهید داشت.

معاملات بر روی نمودار در برنامه قابل بررسی هستند.

این پیش‌نمایش فقط قسمت کوچکی از قابلیت‌های اَلگویاب را نمایش می‌دهد. بسیاری از ویژگی‌های دیگر در این برنامه وجود دارد از قبیل: بهینه‌ساز (Optimizer) ، تستر (Retester) ، اتوماسیون فرآیند ، یکپارچه‌سازی ، اَلگوساز ، مدیریت داده، ماتریس تصادفی پیش‌رونده که آن را به قوی‌ترین راه حل موجود برای ساخت و بهبود استراتژی‌ها در بازارهای بورس تبدیل کرده است.