نرم‌ افزار های مهد سرمایه


ابزار درست، نقش به سزایی در بهره‌برداری سودمند از دانش بازی می‌کند. در این راستا، شرکت مهد سرمایه با ارائه فناوری‌ها و نرم‌افزارهای تخصصی در سطوح مختلف معاملات الگوریتمی تلاش می‌کند ابزارهای مناسب را جهت ارتقای مهارت‌های تحلیلی و معاملاتی فعالان بازارهای سرمایه ارائه کند.

نرم افزار بورس تستر

بورس اس بی

بورس‌تستر نرم‌افزاری است که معاملات بازار سرمایه را شبیه‌سازی می‌کند. این نرم‌افزار به شما کمک می کند که شیوه کسب سود در معاملات را فراگرفته و بتوانید با تست استراتژی معاملاتی خود آن را برای معاملات دستی و اتوماتیک بهینه کنید.

با بورس تستر :

۱- تست استراتژی معاملاتی خود را با هدف کسب سود بیشتر و دائمی انجام دهید.

۲- با افزایش اطمینان به استراتژی‌تان با ذهنی روشن در فرصت‌های معاملاتی سریع اقدام کرده و از اشتباهات در معاملات واقعی بعدی جلوگیری کنید.

۳- در زمان کمتری به یک معامله گر با تجربه و موفق تبدیل شوید.

نرم افزار بورس اس بی

بورس تستر

نرم‌افزار بورس‌اس‌بی یکی از برترین نرم‌افزارهای روز در زمینه استفاده از هوش مصنوعی برای طراحی، تولید، تست و بهینه‌سازی استراتژی‌های معاملاتی است.

این نرم افزار شما را قادر می‌سازد بدون ورود به مباحث برنامه‌نویسی MQL، اکسپرت‌های سودآور در گذشته بازار پیدا کنید و با چند کلیک بتوانید کد MQL (برای هر دو نسخه MQL4 و MQL5) دریافت کنید.

جدا از این نرم‌افزار بورس اس بی می‌تواند برای کسانی که علاقه‌ ای به برنامه‌نویسی MQL ندارند مفید واقع شود و همچنین به برنامه‌نویسان هم می‌تواند در تولید استراتژی‌های معاملاتی بهتر کمک کند.

نرم افزار اَلگویاب

نرم افزار بورس

نرم افزار اَلگویاب ابزارهای هوش مصنوعی حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید پورتفولیو خود را که شامل چندین استراتژی معاملاتی می باشد و شما نیز آنها را از کوتاه ترین راه ممکن بدست آورده اید، بسازید.