دوره رایگان آموزش متاورس

متاورس چیست؟

ابتدا باید با مفهوم متاورس آشنا شوید تا به‌عنوان یک کاربر بدانید قرار است با چه محیطی روبه‌رو شوید. متاورس یک دنیای مجازی است (مثل یک گیم) به قول مارک زاکربرگ اینترنتی است که می توان در آن قدم زد و فضای آن را تجربه کرد و معنای آن جهان ماورا یا جهان فراتر است. این جهان مجازی از طریق هدست‌های واقعیت مجازی، عینک‌های واقعیت افزوده، گوشی‌های هوشمند، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های بازی قابل دسترسی خواهد بود.

    بررسی آینده دنیای متاورس
  رندر توکن چیست؟

آموزش متاورس

دوره آموزش متاورس مناسب افرادی است که اطلاعات اولیه از بازار ارز دیجیتال دارند و به دلیل نوظهور بودن پدیده جهان مجازی، این دوره در آینده شامل آپدیت خواهد شد.

متاورس یکی از جدیدترین و جذابترین مباحث مرتبط با ارز دیجیتال است که به گفته متخصصان تحول عظیمی در نحوه زندگی ما ایجاد می‌کند و به همین دلیل شرکت های بنام فضای مجازی مانند گوگل، فیسبوک، بایننس، مایکروسافت، اِپیک گیمز و… در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

شرکت مهد سرمایه با توجه به مهارت و تجربه بالا در بازارهای مالی و  درخواست های مکرر کاربران تصمیم به ارائه دوره رایگان آموزش متاورس گرفت.

ساختن متاورس چه مفهومی دارد؟

در متاورس ما با هویت خودمان وارد می‌شویم و می‌توانیم با دوستان خود به مهمانی مجازی، کنسرت، خرید و فروش برویم، و حتی شغل داشته باشیم. ما چند دنیای مجازی داریم که اولی آنلاین است و محیط آن همان محیط مرورگر است، دومی واقعیت مجازی است و سومی واقعیت افزوده که به دنیای پیرامون ما آیتم هایی از واقعیت مجازی اضافه می شود.

 در این دنیا (متاورس) ما تمام کارهای دنیای واقعی را می توانیم انجام دهیم. هویت ما در دنیای مجازی آواتار نامیده می شود. البته که قادر به تغییر ظاهری آواتر خود هستیم، اما به طور کلی آواتر ما خصوصیاتی شبیه به شخصیت ما دارد.

در این محیط کاربران می‌توانند به صورت مجازی و بدون در نظر گرفتن بعد زمانی و مکانی با یکدیگر تعامل و ارتباط داشته باشند.

در متاورس می‌توان به بازی پرداخت و از طریق بازی کردن کسب درآمد کرد، همچنین می‌توان در بازار کالاهای مجازی را خرید و فروش کرد که موجب درآمدزایی شود. در واقع بسیاری از اقداماتی را که در دنیای واقعی انجام می‌دهیم، می‌توانیم در متاورس نیز به صورت واقعیت مجازی انجام دهیم.

ارزهای متاورس کدامند؟4مورد از بهترین ارزهای متاورس
         پلتفرم های موجود برای ورود به دنیای متاورس

چگونه وارد متاورس شوید؟

برای ورود به متاورس باید چند مرحله را به ترتیب طی کرد تا بتوانید وارد محیط آن شوید. مراحل به شرح زیر می‌باشد:

 • انتخاب پلتفرم متاورس
 • تنظیم کیف پول ارز دیجیتال
 • متصل کردن کیف پول به بازار مجازی پلتفرم انتخاب‌شده
 • خرید ارز دیجیتالی و انتقال آن به کیف پول
 • ساخت آواتار

علاوه بر آشنایی مقدماتی با آموزش متاورس در مطالب فوق دوره زیر بصورت کاملا شفاف تمام مباحث آموزش متاورس را پوشش می‌دهد:

>> ویدئوهای دوره رایگان آموزش متاورس در حال تدوین بوده و به زودی منتشر خواهند شد. برای دریافت اطلاعیه در زمان انتشار دوره، لطفا فرم زیر را تکمیل و ثبت نمایید <<

سرفصل‌ های دوره آموزشی متاورس:

 1. مفهوم متاورس و متاورس کجاست؟
 2. بسترهای متاورس
 3. کاربردها و روش های استفاده از متاورس
 4. مالکیت ارزهای دیجیتال
 5. تنوع در دارایی ها
 6. نکاتی درباره بلوکه شدن دارایی و بلاک چین
 7. آشنایی با Market place و نحوه انتخاب و خرید زمین
 8. آشنایی و شهرگردی در Somnium
 9. آشنایی و شهرگردی در Decentraland
 10. چگونه از متاورس کسب درآمد کنیم
 11. تجهیزات مورد نیاز برای درک بهتر متاورس
 12. کیف پول متا مسک

دریافت پیام در زمان انتشار ویدئوهای دوره

اگر می‌خواهید درک بهتری نسبت به جهان مجازی یا  متاورس داشته باشید، به شدت توصیه می‌کنیم که فیلم زیر را مشاهده کنید:

Ready_Player_One_(film)-min

این فیلم بر پایه‌ رمانی از :ارنست کلاین” ساخته شده است. او مرد جوانی است که به‌ دنبال شکار تخم‌مرغ هلیدی است. تخم‌مرغ هلیدی نام گنجی پنهان‌شده در دنیایی مجازی است. این رمان در سال 2011 منتشر شده و داستانش در سال 2045 اتفاق می‌افتد. مخترع یک دنیای واقعیت مجازی به اسم اواسیس میمیرد. قبل مرگش بازی را منتشر می‌کند که تمام بازیکن های اواسیس را به چالش می‌کشد تا تخم ایستر را پیدا کنند و هرکس که آن را پیدا کند به ثروت او دست پیدا می‌کند