دوره کوچینگ پلاس (آموزش حرفه ای الگو تریدینگ و هوش مصنوعی در طراحی استراتژی)

آغاز ثبت نام پانزدهمین دوره کوچینگ پلاس در پاییز۱۴۰۰

رویکردی نوین در آموزش بورس و معامله‌گری حرفه‌ای
(الگو تریدینگ در بورس بین الملل ، رمز ارزها ، بورس ایران)

شرکت کنندگان در دوره کوچینگ پلاس با استفاده از بزرگترین آزمایشگاه طراحی استراتژی معاملاتی دنیا (نرم افزار الگویاب

در یک محیط تست بسیار پیشرفته  با طراحی اصولی استراتژی معاملاتی و تجربیات گرانبهای ۲۰ ساله مدرس دوره در حوزه هوش مصنوعی و الگوتریدینگ  می توانند در این حوزه تبدیل به یک متخصص تراز اول بین المللی شوند.

( هزینه دوره پاییز ۱۴۰۰ به صورت اقساط: ۷۰ میلیون تومان )
( به صورت نقدی ۶۲میلیون تومان)
زمان برگزاری و مدت دوره : پاییز ۱۴۰۰ (حدودا ۵ الی ۶ ماه )
آموزش همزمان نرم افزار استراتژی کوانت و الگویاب
( ۶۴ ساعت حضوری + بیش از ۱۰۰ ساعت ویدیوهای آموزشی )
( بهمراه نسخه کامل یکساله نرم افزار الگویاب )
مسیر ورود به دوره کوچینگ

نظر دانشجویان درباره دوره کوچینگ پلاس مهدسرمایه

دانشجویان دوره کوچینگ پلاس مهدسرمایه، درباره ویژگی‌های این دوره، سطح علمی دوره و تاثیر آن بر نگاه‌شان به بازار و معاملات خود می‌گویند.

نظرات دانشجویان

پخش ویدئو
ما موج نو معامله‌گری هستیم

تمایز دوره کوچینگ پلاس در چیست؟

یکی از مشکلات عمده فعالان بازارهای سرمایه، عدم توانایی در سودآوری مستمر و با ثبات است. یکی از دلایل این امر را می‌توان در ضعف محتوای آموزشی دوره‌های موجود در سطح کشور جستجو کرد.

این آموزش‌ها غالبا دانشی منسوخ شده را به دانشجویان ارائه می‌دهند که در بازار واقعی کاربرد چندانی ندارند. مهد سرمایه، ضمن درک این کاستی و با تکیه بر دانش فنی و ابزارهای روز دنیا در تلاش است تا این خلا آموزشی را جبران کرده و سطح جدید از دانش را عرضه کند.

در این راستا و با توجه به اهمیت روزافزون معاملات الگوریتمی در دنیا، مهدسرمایه با عبور از آموزش‌های کلیشه‌ای موجود، آخرین دست‌آوردهای علمی و عملی روز دنیا در زمینه الگوتریدینگ و به ویژه در زمینه استفاده از هوش مصنوعی در بازارهای مالی را برای علاقه‌مندان به فعالیت در بازارهای مالی فراهم می‌آورد. این محتوای آموزشی در سطح کشور منحصر به فرد بوده و در هیچ آموزشگاهی تدریس نمی‌شود.

برای آگاهی از کلیات مباحث طرح شده در دوره کوچینگ پلاس می‌توانید مجموعه ویدئویی «مبانی الگوتریدینگ پیشرفته» را مشاهده کنید.

محتوایات دوره کوچینگ پلاس چیست؟

در دوره کوچینگ پلاس، چرخه کاملی از طراحی تا به‌کارگیری استراتژی‌های معاملاتی را خواهید آموخت و به دانشی دست خواهید یافت که آینده معاملاتی‌تان را دگرگون می‌کند.

 

تمامی آموزش ها در سطحی بسیار بالاتر از نرم افزارهای مشابه و هر جای دیگر دنیا در زمینه طراحی استراتژی ارائه شده، می باشد.

سطح دوره بسیار منحصر به فرد است.

مدرس دوره : مهندس مهدی صفایی

مدیر عامل مهد سرمایه

ویدئوهای مبانی الگوتریدینگ


کاپیتان مهدی صفائی با سری ویدئوهای مبانی الگوتریدینگ تلاش می‌کند با نقد روش‌های سنتی طراحی استراتژی، مباحثی را در زمینه معاملات الگوریتمی به مخاطبان عرضه کند که کاملا تازه و منحصر به فرد هستند. در این مجموعه، کاپیتان صفائی ضمن بررسی دلایل عدم موفقیت اکثر معامله‌گران، به معرفی تکنیک‌ها و نرم‌افزارهای تخصصی هوش مصنوعی در زمینه طراحی و تست پیشرفته استراتژی‌های معاملاتی می‌پردازد.

تضمین محتوای دوره

محتوای دوره کوچینگ پلاس کاملا نو و منحصر به فرد است. در صورتی که دوره‌ای حرفه ای در طراحی سیستم های معاملاتی در این سطح یا بالاتر در سراسر جهان بیابید، کل مبلغ دوره به شما مسترد می‌گردد.

تضمین ساخت استراتژی

چنانچه نتوانید در پایان دوره کوچینگ پلاس حداقل ۲۰ استراتژی سودآور در بک تست همراه با تست‌های پیشرفته در ۱۰ سال گذشته بسازید، تمام وجه به شما مسترد می‌گردد.

خدمات ویژه ارائه شده به دانشجویان دوره کوچینگ پلاس

فرصت های همکاری

دانشجویانی که در دوره کوچینگ پلاس نمره بالایی دریافت کنند میتوانند با مجموعه مهد سرمایه همکاری داشته باشند.

 

نرم افزارهای رایگان

تمام نرم افزارها از جمله نرم افزار اَلگویاب برای دانشجویان دوره کوچینگ پلاس رایگان میباشد که مبلغ واقعی این نرم افزارها بالغ بر ۵۰ میلیون تومان است.

 

۶۴ ساعت آموزش حضوری

۶۴ ساعت آموزش حضوری در کلاسهای نیمه خصوصی (حداکثر ۸ نفره) + ساعات اضافه در صورت نیاز و بیش از ۱۰۰ ساعت ویدیوهای آموزشی

مشاوره خرید سخت افزار

دانشجویان میتوانند جهت تهیه سیستم سخت افزاری مناسب برای نرم افزارهای تخصصی دوره کوچینگ پلاس از مشاوره رایگان سخت افزار مهد سرمایه بهره ببرند.

پشتیبانی طراحی


مشاوره های لازم جهت طراحی استراتژی و سبد سهام و بررسی استحکام آنها تا رسیدن به سبد صحیح به دانشجویان ارائه میشود.

پشتیبانی فنی

دانشجویان میتوانند به مدت یک سال از پشتیبانی فنی و تخصصی مهد سرمایه در خصوص نرم افزارهای تهیه شده بهره ببرند.

 

رفع اشکال

طی یک ماه پس از پایان دوره ، دانشجویان میتوانند جهت آمادگی در آزمون جهت دریافت مدرک در کلاس های پرسش و پاسخ شرکت کنند.

آموزش مستمر


تا ۶ ماه پس از پایان دوره دانشجویان میتوانند به صورت آنلاین به مطالعه و بررسی آموزش های ارائه شده بپردازند.

چرا باید به شما اطمینان کنیم ؟

در این موضوع ما حق را به مخاطب می‌دهیم که در میان انبوه تبلیغات این‌چنینی دچار سردرگمی شده و به راحتی نتواند متوجه وجه تمایز شود. علاوه بر این، شرکت مهدسرمایه نماینده رسمی چند شرکت بین‌المللی در زمینه نرم‌افزارهای معاملاتی است.

برخی از نرم‌افزارها را می‌توانید در برگه نرم‌افزارها مشاهده کنید. نرم‌افزارهای حرفه‌ای‌تر، تنها به دانشجویان دوره‌های پیشرفته مهدسرمایه معرفی می‌شوند.

رویکرد شرکت مهد سرمایه در طراحی استراتژی‌های معاملاتی، رویکردی کاملا متمایز است.

در صورت تمایل می‌توانید فیلم تهیه شده در خصوص عملکرد یکی از استراتژی‌های تولید شده توسط دانشجویان دوره‌های پیشین کوچینگ پلاس را مشاهده کنید.

ما در مهدسرمایه به دنبال گزینش ده‌ها استراتژی با کیفیت بالا از میان هزاران استراتژی سودده (که در دوره کوچینگ پلاس با نحوه بدست آوردن این استراتژی ها آشنا خواهید شد) هستیم. همانند تشکیل سبد سهام، با ترکیب هوشمندانه و علمی این استراتژی‌ها می‌توان عملکرد و بازدهی معاملاتی خود را بهبود بخشید.

این امر با گزینش و ترکیب صحیح استراتژی‌های غیر همبسته و در نتیجه پوشش ریسک‌های معاملاتی محقق می‌گردد.

دست‌یابی به چنین سبدی مستلزم انجام محاسبات زیادی است که توسط ابزارهای پیشرفته معرفی شده در این دوره قابل انجام‌اند.

الگوتریدینگ یا معاملات الگوریتمی یک عنوان کلی است که به طراحی استراتژی با استفاده از انواع الگوریتم‌های معاملاتی اطلاق می‌شود. این الگوریتم‌ها می‌توانند به صورت دستی و یا خودکار جهت انجام معاملات مورد استفاده قرار گیرند.

استراتژی‌هایی که توسط نرم‌افزار یا به صورت دستی طراحی می‌شوند می‌توانند با زبان‌های برنامه‌نویسی MQL4 یا MQL5 تبدیل به کد اکسپرت شوند. این اکسپرت‌ها عموما جهت انجام معاملات به صورت اتوماتیک (auto trading) استفاده می‌شوند.

از مزایای معاملات خودکار این است که علاوه بر واکنش بلادرنگ به شرایط بازار و سیگنال‌ها معاملاتی، به طور کلی خطرات ناشی از معاملات احساسی را برطرف می‌کنند. ولی باید در نظر داشت که اصل اساسی و مهم در معاملات بورس طراحی استراتژی سودده و با ثبات است و انجام معاملات خودکار از درجه اهمیت کمتری برخوردار است.

افرادی که با مفاهیم اولیه بورس آشنایی دارند، می‌دانند که طراحی استراتژی یک امر بسیار زمان‌بر و فراتر از توانایی مغز انسان است.

با توجه به اثبات قدرت هوش مصنوعی در بسیاری از زمینه‌ها، بهره‌گیری از نرم‌افزارهای تخصصی در بازارهای سرمایه نیز ضروری می‌نماید.

این نرم‌افزارها که با هوش مصنوعی کار می‌کنند قابلیت طراحی صدها استراتژی در مدت زمانی بسیار کوتاه و با در نظر گرفتن میلیون‌ها حالت مختلف را خواهند داشت که مغز انسان به هیچ وجه نمی تواند در زمان کوتاه به چنین نتایجی برسد.

به کمک این ابزارها تست‌هایی را می‌توان روی استراتژی‌ها انجام داد که به صورت دستی غیر قابل انجام هستند.

بله. پس از پایان این دوره آزمونی برگزاری می‌شود. دانشجویانی که بتوانند حداقل ۸۰ درصد نمره را کسب کنند موفق به دریافت مدرک می‌شوند.( ۶۰ دلار هزینه تایید مدرک توسط دانشجو پرداخت می شود)

این مدرک مورد تا‌ٔیید اتحادیه اروپا و قابل استعلام بوده و جهت ارائه به عنوان رزومه در خارج از کشور از اعتبار قابل قبولی برخوردار است.

توجه : اعتقاد ما بر این است که مدرک‌گرایی در معامله‌گری حرفه‌ای بورس تأثیری ندارد.

بسیاری از معامله‌گران جهت انجام معاملات خود از اکسپرت‌های آماده موجود در سایت‌های مختلف استفاده می‌کنند.

این اکسپرت‌ها که عموماً با زبان‌های برنامه‌نویسی MQL نوشته می‌شوند روی نرم‌افزار متاتریدر قرار گرفته و به انجام معامله به صورت اتوماتیک می‌پردازند. ولی توجه داشته باشید که خرید اکسپرت مثل خرید یک جعبه سیاه است و شما به هیچ وجه از نکات مثبت و منفی سیستم معاملاتی که خریداری کردید آگاه نخواهید شد و در نتیجه در مواقع مختلف بازار ممکن است بر اساس شرایطی که برخلاف اکسپرت مربوطه است شما متحمل ضرر و زیان فراوانی شوید.

دانشجویان دوره کوچینگ پلاس، به کمک دانش روز و پیشرفته‌ترین نرم‌افزارهای موجود، قادر خواهند بود استراتژی‌های معاملاتی فراوانی تولید کرده و پس از انتخاب بهترین استراتژی‌ها، تنها با چند کلیک، کد MQL استراتژی خود را دریافت کنند.

این کدها پس از بارگذاری در متاتریدر، آماده انجام معاملات خودکار خواهند بود.

این دوره آموزشی منحصرا در شرکت مهدسرمایه برگزار می‌شود و مطابق با استانداردهای جهانی روز می‌باشد.

دوره‌ای مشابه با این دوره در سطح کشور برگزار نمی‌شود.

از این رو، ما جهت ارتقای سطح دانش بورسی و برای رفاه حال دانشجویان عزیز، این دوره با حداقل قیمت در مقایسه با قیمت جهانی آن عرضه کرده اید.ضمنا اگر به تضمین های ما مراجعه کنید متوجه خواهید شد که قطعا سطح دوره ما بسیار متفاوت است که حاضر هستیم چنین تضمین های کتبی را به دانشجویان خود ارائه نماییم.

دوره کوچینگ مهد سرمایه

مشاوره دوره کوچینگ پلاس

جهت مشاوره رایگان تلفنی ثبت نام در دوره کوچینگ پلاس کافیست فرم زیر را ارسال کرده و منتظر تماس تلفنی کارشناسان باشید.